|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 0:59:26   
tijana86
Drage moje ja resih da promenim zivot pocevsi od kilaze !user posted image Nasla sam odlicu dijetu BOLNICKA DIJETA ! Kazite mi da li imate iskustva sa njom ! Ja bih trebala da skinem oko30kg. Da li sa njom imam sansi da uspem ili da trazim dalje????
Direktna veza do poruke: 1
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 1:07:37   
Verus
tijana, znam da je nasa forumasica indy drzala tu dijetu, i da je skinula poslednjih 10tak kila od trudnoce, mislim da je bila zadovoljna-nije nesto pisala u detalje, ali se mozda javi?

jel imas detalje oko te dijete?

kako si ti inace? jel sve ok?

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 1:09:04   
Verus
EVo sta sam ja nasla:

BOLNIČKA  DIJETA

1 dan
doručak                                                           
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.
ručak
- 1 NARANČA
- 1 JAJE KUHANO
- 1 VRHNJA
večera
- 2 PARADAJZA
- 2 JAJA
- 1/2 GLAVICA SALATE

2 dan
doručak
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.
ručak
- 1 NARANČA
- 1 JAJE KUHANO
- 1 VRHNJA
- 2 DVOPEKA
večera
- 12, 5 dkg MLJEV. MESA
- 1 PARADAJZ
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.

3 dan
doručak
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.
ručak
- 1 NARANČA
- 1 JAJE KUHANO
- 1 VRHNJA
- 1 GLAVICA SALATE
večera
- 12, 5 dkg MLJEV. MESA
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.

4 dan
doručak
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.
ručak
- 12, 5 dkg SVJEŽEG SIRA
- 1 PARADAJZ
- 1 DVOPEK
večera
- 12, 5 dkg MLJEV. MESA
- 2 PARADAJZA
- 1 JABUKA
- 1 DVOPEK

5 dan
doručak
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.
ručak
- 20 dkg KUHANOG MESA
- 1 PARADAJZ
- 1 DVOPEK
večera
- 1/2 kg KUHANOG POVRČA
- 1 JAJE KUHANO
- 1 PARADAJZ

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 1:14:55   
dijana1*
Mislim da je ovo bas teska dijeta, Indy je bila na UN dijeti i jako brzo je skinula kg. I ja sam je probala nije teska a kilogrami spadaju sto je najbitnije user posted image
Ja trebam jos 10 kg da skinem user posted image
Postila sam ceo post i nisam mogla da drzim dijetu ali sada je proslo pa cu pokustai ponovo. Po stoti put user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 1:18:01   
Verus
da, ovo je bas teska dijeta, ja ne mogu da zivim na takvim...meni nema druge nego vezba! 

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 1:32:03   
dunja RR

Ja sam ubeđena da je Indy bila na ovoj bolničkoj dijeti........

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 1:35:24   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Ja sam ubeđena da je Indy bila na ovoj bolničkoj dijeti........


da jeste, evo pisala je OVDE

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 1:45:45   
madre
i meni se cini bas teska, ali SVE SE MOZE KAD SE HOCEuser posted image tijana, mislim da ima mnogo boljih nacina da se skinu kg, ali ti si vec sigurno trazila i nasla ovo kao najbolji i najefikasniji.  UN dijeta mi se cini mnogo bolja, znam iz iskustva moje majke.
i jos nesto... zelim ti da uspes u tome sto si zacrtala, pratila sam tvoju situaciju i drago mi je sto si resila da se menjas, zbog sebe naravnouser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 11:07:30   
indy_25
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Ja sam ubeđena da je Indy bila na ovoj bolničkoj dijeti........


Da dunja ja sam bila i sve pohvale za ovu dijetu uvijek cu joj ostati vijerna ako dobijem kile. Teska jeste u pocetku kao i svaka dok se ne naviknes malo je dosadna jer se vrte iste namirnice ali zato uspijeh zagarantovan. Ja sam za 15 dana smrsala 8 kg i kunem vam se svim najmilijim da sad jedem ko konj i slatko i navece ne pratim nista a nisam ni kilu vratila. Ne mogu ni sama prosto da vjerujem.

Ja vam je od srca toplo preporucujem ali samo  morate izdrzati tih 15 dana.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 11:11:16   
Olga75
Indy , molim te stavi svoj jelovnik , ja moram nesto drasticno da uradim inace cu poceti da se kotrljam a ne da hodam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 11:11:51   
indy_25
IZVORNA PORUKA: dijana1

Mislim da je ovo bas teska dijeta, Indy je bila na UN dijeti i jako brzo je skinula kg. I ja sam je probala nije teska a kilogrami spadaju sto je najbitnije user posted image
Ja trebam jos 10 kg da skinem user posted image
Postila sam ceo post i nisam mogla da drzim dijetu ali sada je proslo pa cu pokustai ponovo. Po stoti put user posted image



Na un bila mjesec dana i smrsala za 1 mjesec 10 kg pa pauzirala par mjeseci i pocela sa ovom bolnickom. Vise se nikad necu bojati ako se udebljam user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 11:15:48   
indy_25
IZVORNA PORUKA: olga75

Indy , molim te stavi svoj jelovnik , ja moram nesto drasticno da uradim inace cu poceti da se kotrljam a ne da hodam user posted image


Olga ja sada sve jedem a ne mogu da se udebljam ni grama boga mi a na ovoj dijeti kada sam bila samo sam umjesto kuhanog mesa crvenog jela virsle pilece ili piletinu na tavi przila i nisam ovolikjo jaja jela umjesto jaja bi jela sir . I jos nesto krv sam vadila, krv mi je perfektna tako da meni licno dijeta nije skodila.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 11:16:37   
dacca
Indy je SKROZ u pravu i ja sam je drzala u junu mjesecu 15 dana i smrsala sam 8 kg! Sve pohvale za dijetu.... SAmo sto je ja zovem dijeta sa VMA

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 11:18:37   
Olga75
Indy , mislila sam jelovnik za dijetu , to je ono sto je Verus postavila? Ja imam neki ali mi se cini da je bas jako oskudan , vrte se jabuka , virsla i dvopek
Dacco , stavi VMA dijetu plizzz
sve sam deblja i deblja user posted image


< Poruku je uredio olga75 -- 9.1.2011 11:19:29 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 11:23:34   
minavb
Zene, podavicu vas zbog tih dijeta!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 11:26:26   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Verus RR

tijana, znam da je nasa forumasica indy drzala tu dijetu, i da je skinula poslednjih 10tak kila od trudnoce, mislim da je bila zadovoljna-nije nesto pisala u detalje, ali se mozda javi?

jel imas detalje oko te dijete?

kako si ti inace? jel sve ok?


Verus sad sam mrsavija nego prije trudnoce imam 58 a nekad 59 kg  jer zavisi kad trebam da dobijem uvijek imam kilu vise. A ja bi volila na 55 pa cu poceti opet ovu dijetu samo malo da se nakanim mrsko mi jer sam i ovako super.

Olga ja sam sve jela kao na ovom sto je verus napisala nisam ama bas nista prekrsila sto se tice kolicine jedino ja ne jedem crveno meso pa sam jela piletinu i virsle i umjesto onoliko jaja zamijenila bih nekad sirom.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 11:29:08   
indy_25
IZVORNA PORUKA: minavb

Zene, podavicu vas zbog tih dijeta!


user posted image  Znam Mina da dijete nisu zdrave ali ja nikako drugacije ne mogu da skinem kile pa cak ni vjezbanjem jedino se discipliniram kad sam na nekoj dijeti i pratim kako pise a sama ne umijem da korigujem zdravu ishranu.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 12:21:41   
maja19
I ja sam bila na ovoj dijeti samo mi je bio problem jer cini mi se da se drzi dana pa dva dana pauza..nisam sigurna, ja sam je uglavnom drzala svih 15dana bez pauze..mada zavisi od ogranizma, ako si sklon gojenju i ako ne pazis kilogrami se vrate..Ja sam na studijama mnogo dodala sigurno nekih 20kg, ali tad sam drzala UN dijetu i ona mi je sve skinula..

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 13:14:46   
Diabla
Eeeee da znam da cu za dvije sedmice smrsati 8 kg, odmah bih na nju krenula!

Problem mi je moja mama, koja je stalno tu, ionako mi drobi svaki dan kako se lose hranim, ne jednem voce ni zdravo, plus ona cesto donese kuvanu hranu(kad kuva sebi, kuva za 20 pa ne zna dje ce sa hranom), i onda se ljuti kada ne jedem, i odrzi mi predavanja i izreseta sa 20 poruka. plus mm mrzi kad drzim dijete, odmah ce joj spijati! Aaaaaaaaaaaaaa sad se iznervirah!!!!! 

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 14:12:00   
tijana86
Drage moje pokusavala sam i UN i Atkinsonovu ali nisma moglad da istrajem finansijski , a , a za ovu bolnicku uvek imam sve u frizideru . Zato hocu bas nju. Nesto se promenilo u meni i mislim da cu uspeti. Inat je cudna stvar! Zato vas pitam jer zelim da je drzim koliko god treba i 5 meseci samo da skinem 30kg. Tako jako zelim da uspem!user posted image

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 14:15:48   
tijana86

IZVORNA PORUKA: Verus RR

tijana, znam da je nasa forumasica indy drzala tu dijetu, i da je skinula poslednjih 10tak kila od trudnoce, mislim da je bila zadovoljna-nije nesto pisala u detalje, ali se mozda javi?

jel imas detalje oko te dijete?

kako si ti inace? jel sve ok?

Nista se nije promenilo! Ali nesto se preseklo u meni ! I odlucila sam poceti od kilaze ! Ne znam mozda nije to onoo sto treba prvo uraditi ali to mi nekako najlakse pada od svega sto bih promenila. Malo me je osvestilo i to sto mi je dete vec 3 mesec bolesno ! Pa me je i to mogu reci malo razdrmalo!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 14:17:11   
indy_25
Tijana ne smijes da je drzis vise od 15 dana pa onda 15 dana pauziras a mozes isto da pravis pauze za vikend mada ja nisam pravila pauze jer mi je lakse bez njih.

I vode sto vise jer neces brzo mrsati ako ne pijes najmanje 2 lol vode ja sam pila i po 3 l vode dnevno.

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 14:26:53   
maja19
Tijana sigurno ces uspeti samo nemoj da preterujes i da je drzis dugo da ne bi izazvala neke zdravstvene probleme..ipak je ona rigorozna...

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.1.2011 19:37:17   
Diabla
Indy, s o0bzirom da si ti veteran, reci mi oko ovog vrhnja ilti pavlake, koliko se jede? jel' ona casica plasticna? i koliko posto masnoce?

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.1.2011 16:05:24   
Trbica
Moj prvi dan na ovoj dijeti, nije mi tesko za sad. Kupila sam i neke tabletice na biljnoj bazi za suzbijanje gladi. Pavlaka ide cela casa, samo sto sam ja uzela sa manje masnoce. Obavestavacu svaki dan kako ide, veci podstrek cu sebi da dam ako govorim javno o svom gladovanju user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here