Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Ishrana dece



Poruka


mihajlo78 -> Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (17.1.2011 12:58:26)

Da li se neko zapitao da li su ispravne Hipp kasice sa mesom koje se proizvode u Nemackoj posle ovih vesti:
KLIK




lanajelena -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (17.1.2011 13:03:00)

Nemoj to da mi pricas a ja bas zbog toga ovih dana davala kupovne kasice sta ja znam kakvo je nase meso [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




gagana83 -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (17.1.2011 13:54:28)

Hipp kasice koje se mogu naci na nasem trzistu nisu proizvedene u Nemackoj vec u Madjarskoj,a ima i nekih iz Austrije.
Ali se zato Sunval kasice proizvode u Nemackoj.




mihajlo78 -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (17.1.2011 14:09:44)

IZVORNA PORUKA: gagana83

Hipp kasice koje se mogu naci na nasem trzistu nisu proizvedene u Nemackoj vec u Madjarskoj,a ima i nekih iz Austrije.
Ali se zato Sunval kasice proizvode u Nemackoj.


Ja upravo drzim kasicu na kojoj pise: Hipp GmbH&Co.Nemacka. Proivedeno u Nemackoj. Uvezeno iz Madjarske.




magnetic -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (17.1.2011 20:32:04)

Nisam ni do sada bila bas nesto za kupovne kasice u kojima ima mesa.




JMPM -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (17.1.2011 21:03:04)

Jedan plus u tome sto moje dete nece da jede kasice je eto ovaj [sm=smiley13.gif].Neizvesno je sve.Neizvesno je i to ako pravis sam,jer ne znas odakle je meso.Osim ako ne gajis sam i onda znas cime hranis te zivuljke i sta posle tvoje dete jede...




gagana83 -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (17.1.2011 21:25:51)

IZVORNA PORUKA: mihajlo78

IZVORNA PORUKA: gagana83

Hipp kasice koje se mogu naci na nasem trzistu nisu proizvedene u Nemackoj vec u Madjarskoj,a ima i nekih iz Austrije.
Ali se zato Sunval kasice proizvode u Nemackoj.


Ja upravo drzim kasicu na kojoj pise: Hipp GmbH&Co.Nemacka. Proivedeno u Nemackoj. Uvezeno iz Madjarske.


Ja nisam nalazila na Hipp kasice koje su pravljene u Nemackoj,ovde kod nas najvise ima onih iz Madjarske.
Evo sad u kuci imam 3 Hipp kasice,doduse nisu sa mesom i od toga su dve proizvedene u Madjarskoj a jedna u Austriji.
Nase vlasti kazu da mi nismo uvozili meso sa tih farmi a za decije kasice niko nista ne prica[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Ne znam,nije covek pametan sta da radi. Da li je gore kupovati meso u prodavnici ili kupovati gotove kasice.Sve je lutrija,jedino si siguran sto kaze JMPM ako gajis sam.
Moja svekrva pre neki dan kupila pilecu dzigericu u jednoj poznatoj mesari koja ima radnje sirom Srbije i jedna dzigerica je bila zelene boje [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




magnetic -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (17.1.2011 21:38:13)

Srecom mi dobijamo sve domace,pa se zato i ne bih opredeljivala za kupovno




gagana83 -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (17.1.2011 21:44:05)

IZVORNA PORUKA: magnetic

Srecom mi dobijamo sve domace,pa se zato i ne bih opredeljivala za kupovno

Ja sve kupujem-povrce,voce,meso....
U dvoristu imamo jednu breskvicu i persun i jagode u saksiji[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Skoro smo dobili malo domace prasetine pa sam to strpala u zamrzivac i sad dajem Uni ali inace sve kupujemo...




Dada81 -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (17.1.2011 23:22:21)

Baš kao što Gagana reče,sve je lutrija,ali ne bi se smeli igrati sa dečijim kašicama... Joj,kud pročitah.[sm=smiley13.gif]




mihajlo78 -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (7.2.2011 16:28:09)

IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: mihajlo78

IZVORNA PORUKA: gagana83

Hipp kasice koje se mogu naci na nasem trzistu nisu proizvedene u Nemackoj vec u Madjarskoj,a ima i nekih iz Austrije.
Ali se zato Sunval kasice proizvode u Nemackoj.


Ja upravo drzim kasicu na kojoj pise: Hipp GmbH&Co.Nemacka. Proivedeno u Nemackoj. Uvezeno iz Madjarske.


Ja nisam nalazila na Hipp kasice koje su pravljene u Nemackoj,ovde kod nas najvise ima onih iz Madjarske.
Evo sad u kuci imam 3 Hipp kasice,doduse nisu sa mesom i od toga su dve proizvedene u Madjarskoj a jedna u Austriji.
Nase vlasti kazu da mi nismo uvozili meso sa tih farmi a za decije kasice niko nista ne prica[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Ne znam,nije covek pametan sta da radi. Da li je gore kupovati meso u prodavnici ili kupovati gotove kasice.Sve je lutrija,jedino si siguran sto kaze JMPM ako gajis sam.
Moja svekrva pre neki dan kupila pilecu dzigericu u jednoj poznatoj mesari koja ima radnje sirom Srbije i jedna dzigerica je bila zelene boje [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


Sto se tice mesa, u Maxiju je uvek sveze i provereno meso.

Ponekad se ne moze stici od oboveza detetu spremiti bogat i kvalitetan obrok, zato i sluze te kasice, kada se nema vremena.

A Nemackih Hipp kasica ima i to dosta. Pogledaj u Aksu, tamo su skoro sve Hipp kasice iz Nemacke.






Ana RR -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (7.2.2011 16:29:29)

Da je u maxiju uvek sveže meso nikako se ne mogu složiti. Par puta su mi uvalili smrdljivo meso.




marija32 -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (7.2.2011 16:31:24)

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Da je u maxiju uvek sveže meso nikako se ne mogu složiti. Par puta su mi uvalili smrdljivo meso.


I ja sam cula sam da maxi ima lose meso.

Ja dajem Hippove kasice.Z nase trziste su proizvedene u Madjarskoj. Ne plasim se, jer ako je ista kontrolisano, onda je to hrana za bebe.




Ana RR -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (7.2.2011 16:35:22)

A jednom sam kupovala kulen i dok ga je seckala stavila je u onaj papir i "nešto" što je možda nekada bilo kulen ili kobasica, pa ajde da nekom uvali. Nije mi bilo teško da se vratim i napravim haos!




marija32 -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (7.2.2011 16:38:07)

I to da su u Aksi sve HIPP iz Nemacke, je netacna info. Ja svoje dete hranim samo kupovnim kasicama- Hipp i Nestle, koje kupujem iskljucivo u Aksi i nijedna Hipp kasica nije bila iz Nemacke.




Dora89 -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (8.3.2018 14:55:26)

Lakše mi je da ne razmišljam. Ionako detetu uglavnom spremam, kupovne su izuzetak. Ako krenemo tako, i hrana na pijaci je prskana, i strani slatkiši su GMO, i ima previše aflatoksina u mleku itd.




mama ivane -> RE: Da li su ispravne Hipp kasice sa mesom? (13.11.2019 16:10:16)

Nisam do sada nikada kupovala kasice sa mesom 





Stranica: [1]