RE: Mama će doći po mene! (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zabavište i čuvanje deteta



Poruka


mama Jo -> RE: Mama će doći po mene! (28.4.2018 22:04:25)

Pa da, bas to - decija posla 😁




MimaKos -> RE: Mama će doći po mene! (29.4.2018 4:58:27)

A cija mama dodje prva taj je najveci car, mnogo su smesni.




Dora89 -> RE: Mama će doći po mene! (11.5.2018 8:11:12)


IZVORNA PORUKA: MimaKos

A cija mama dodje prva taj je najveci car, mnogo su smesni.


[sm=smiley36.gif]

Ja se baš dobro sećam svog boravka u vrtiću, jer sam već imala pet godina. Sećam se da sam ok podnosila ako niko oko mene ne plače, maltene zaboravim na svoju muku, ali čim jedno dete kaže "kad će mamica da dođe", meni se već plače. Tek sam zavolela vrtić kad su deca počela da se igraju međusobno, da uspostavljaju interakcije i da se stiču prva prijateljstva, do tada, dok su se igrali svako za sebe, nisam volela.




Misha i Ljisha -> RE: Mama će doći po mene! (11.5.2018 10:00:46)


IZVORNA PORUKA: MimaKos

A cija mama dodje prva taj je najveci car, mnogo su smesni.

[sm=smiley36.gif] da bas tako.
Smesni su jako.




MimaKos -> RE: Mama će doći po mene! (11.5.2018 19:48:28)

Dora - Pa jeste, dok su manji samo se ko loptice udaraju jedni o druge, a sada kad su poceli jedni sa drugima da se igraju i skupljaju fore (mala ima 4,5 god) sad je vrtic najbolje mesto na svetu! Svaki dan nam neki novi fazon donese :)




mama Jo -> RE: Mama će doći po mene! (15.5.2018 13:00:37)

To je deciji ,,beg" 😊 kod mame je najsigurnije!
Moja mena sad zna kad smo negde zajedno, i nesto joj nije po volji da mi kaze - hajmo kuci 😊 tako i kad su u vrticu, isto 😊


A ovo sto Dora kaze je sigurno tacno, mislim da i vaspitacice izbegavaju rec mama, da ih ne podsete na mame pa da ne bude kuku hocu kod mame [sm=smiley36.gif]




Sanidej -> RE: Mama će doći po mene! (26.2.2019 10:28:26)

Ove moje se cude kad dodjem po njih, obicno ih tata preuzme. Juce je bilo pitanje "pa sto si dosla?!", smejala se vaspitacica a i ja..




MimaKos -> RE: Mama će doći po mene! (21.7.2019 13:02:49)

Moja od srece skace kada mama dodje po nju:) zao mi je sto zbog malog ne mogu cesce, ali znam da joj to bas puno znaci





mikica88 -> RE: Mama će doći po mene! (22.9.2020 7:38:15)

Smejala sam se pre neki dan u parku, drugarica ima klince i isla po njih u vrtic i htela da uzme od ove nase drugarice dete i svrati po njega a on faca nece , mora da ga uzme mama, na nju je bio ted tog dana.
Zvali na tel video poziv, nece mali da cuje.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]