RE: gutanje predmeta (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zgode i nezgode



Poruka


mila83 -> RE: gutanje predmeta (15.7.2015 15:14:39)

World,taj tvoj bebac je bas radoznao[sm=smiley36.gif]
Amdn,i moj sin je do tog uzrasta znao ruke povremeno u usta da stavlja,dok cerka recimo nije,brzo se odvikla toga a i nije nesto preterano stavljala predmete u usta.A sto setice tog smokijasa ulice,sin je isto hteo,kaoi kokice,pa sam mu ja pored objasnjenja da je to prljavo i puno bakterija,rekal da ostavi kuci da pojede,jer njemu to ne smeta[sm=smiley1.gif]




Mariya -> RE: gutanje predmeta (15.7.2015 22:18:28)

Sad sam se setila, H voli da žvaće magnete sa frižidera, ima ih nekoliko koji su sunđerasti, mekani, te voli[sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: gutanje predmeta (15.7.2015 22:26:25)

ma nek zvacu samo da ne gutaju,
nas sad cesto zavrne majicu pa gricka ranflu, ne znam dal je video od nekog u vrticu, to ranije nije radio




mila83 -> RE: gutanje predmeta (15.7.2015 23:23:30)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Sad sam se setila, H voli da žvaće magnete sa frižidera, ima ih nekoliko koji su sunđerasti, mekani, te voli[sm=smiley36.gif]


Ja sam sve magnete podigla sa frizidera na aspirator iznad sporeta,bas zbog toga [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: gutanje predmeta (15.7.2015 23:54:55)

Mu imamo toliko magneta da ne bi stali na aspirator[sm=smiley36.gif]jer i luci vili da ih slaže.podigla sam ih da ne moze da ih dohvati ali luci nekad zaboravi da ih vrati.imamovplasticne u obliku slova,imamo puno pljosnatih i te neće,ali te male sunderaste voli,jao,te sreće kad ih se dokopa!![sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: gutanje predmeta (16.7.2015 0:01:23)

[sm=smiley36.gif] Baš je širok spektar stvari koje naša deca guraju u usta i žvaću[sm=smiley36.gif] šta im sve neće pasti na pamet




mila83 -> RE: gutanje predmeta (16.7.2015 10:13:53)

M imamo 15 ak magneta,sve oni gipsani ili keramicki.A imala sam ta slova ,pa su nestala u akciji jos kada je sin bio tako mali [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: gutanje predmeta (16.7.2015 20:56:05)

Moji hvala Bogu nisu nista progutali ali su svasta stavljali u usta,evo Aki je pre neki dan stavio bateriju u usta kad sam ga videla,odsekla sam se....




vikiveki -> RE: gutanje predmeta (17.7.2015 12:53:08)


IZVORNA PORUKA: mila83

M imamo 15 ak magneta,sve oni gipsani ili keramicki.A imala sam ta slova ,pa su nestala u akciji jos kada je sin bio tako mali [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif] ja nisam ni svesna šta nam je sve nestalo u akciji tokom godina[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: gutanje predmeta (17.7.2015 13:59:42)


IZVORNA PORUKA: vikiveki


IZVORNA PORUKA: mila83

M imamo 15 ak magneta,sve oni gipsani ili keramicki.A imala sam ta slova ,pa su nestala u akciji jos kada je sin bio tako mali [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif] ja nisam ni svesna šta nam je sve nestalo u akciji tokom godina[sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif] ko to zna [sm=jezicek.gif]




vikiveki -> RE: gutanje predmeta (17.7.2015 16:03:43)

[sm=smiley36.gif] moj S. tačno zna gde je šta sakrio,kada nam nečega u kući nema a treba nam,ja samo pitam S. gde si to ostavio, a on ide i negde iz njegovog budžaka vadi predmete.




veselicaa -> RE: gutanje predmeta (17.7.2015 16:20:47)

Ja sam sve sitne stvari sklanjala i sakrivala dok su A i S bile bas male.Kanije im lepo objasnim da ne sme da diraju i nema problema.Pre neki dan deverov sin punu saku napunio sa sitnim parama,ja kada sam ga videla,nije mi bilo dobro.Mada vidim da mu ne brane a rekla sam im koliko moze da bude opasno kada se proguta novcic.To ne razumem kod roditelja,zasto dozvoljavaju deci nesto sto je potencijalno opasno[sm=zmeden.gif]




mila83 -> RE: gutanje predmeta (17.7.2015 17:23:00)

Ni ja to ne razumem Veselice,imam isto u bliskoj familiji ljude koji svojoj deci svasta dopustaju,kao bude im slatko,a posle...ne volim i ne govorim im,pa rekla sam ti..a ja ispadnem neka vestica ili cudak sto razmisljam unapred.




vikiveki -> RE: gutanje predmeta (17.7.2015 21:37:15)

Veselice, ima svakakvih roditelja; njima je lakše da im deca rade svašta nergo da vode računa o tome.




mila83 -> RE: gutanje predmeta (17.7.2015 21:48:07)

U pravu si Viki,samo da imaju sto manje obaveza i posla sa decom..pa treba se sa njima i igrati i zabaviti ih kako treba...




dunja RR -> RE: gutanje predmeta (28.9.2015 2:14:26)


IZVORNA PORUKA: joca^^

Moja Petra jednom progutala moju burmu, posto sam imala obicaj da je skidam uvece, ona dohvatila i cap usta. Ja je gledam, ona se smeje. NIje mi dala da joj gurnem ruku u usta, pa sam je vodila kod lekara, on je sve lepo sredio. Od tad nosim burmu stalno na ruci.



Ju, pa kako ste izvadili?




branki* -> RE: gutanje predmeta (25.10.2015 16:14:13)

Naravno da nijedan dan ne moze da mi prodje bez trzavica!vodio ga mm danas u park i dolaze kuci,ovaj moj sav unezveren-progutao je b kamen!ja kako,kakav,mm poce da je nesto muljao po ustima i on mu izvadio,jer nije hteo da pljune i kaze posle mu se opet ucinilo da nesto muljha i brkao mu prstima po usnoj duplji i kaze da se b tad kao malo zagrcnuo kao da ce da povrati.i sad pojma nema da li je uopste i bio kamen.odosmo kod hirurga,on mu malo pipao stomak,kaze sve ok,da pratimo stoliucu,ako pocne da povraca ili nesto da se desava sa njim,da ga dovedemo.i sad cekam da kaki,danas i sutra pa da vidim.kog ce da nije nista ni progutao.ajoj,samo neki problemi!




dunja RR -> RE: gutanje predmeta (20.3.2021 21:15:05)

Malopre se ućutala, i sakrila se da je ne vidim. Vidim da se ne odaziva, ustanem, pronađem je, ona, u ćošku, našla malu Nivea kremu paala sa police), otvorila je i liže, negde 1/5 je pojela i oblizuje se. Evo i sada ulazi, i gleda je a ormanu, sa čežnjom. Blesača, stalno bi nešto da jede, žvaće, ali kremu je prvi put probala.
Često se pitam da li je nešto od igračaka završilo u stomaku. Jutros sam joj našla zelenu voštau bojicu u ustima.




Sanjica26 RR -> RE: gutanje predmeta (20.3.2021 21:50:13)

Ona je stvarno hit🤣 Dopada joj se ukus kreme😄





flamingos -> RE: gutanje predmeta (20.3.2021 23:51:53)

Dunja,duša mila.Voli dete da proba,a izgleda da joj se svidela.Proćiće i ta faza.Ljubi je puno.❤





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]