RE: Jutarnji sex (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


Lu -> RE: Jutarnji sex (17.10.2013 10:36:07)


IZVORNA PORUKA: Torbica

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley23.gif[/image]Meni treba nekih sat dva da dodjem sebi, uopste ne funkcionisem po tom pitanju odmah po budjenju. Ne znam zasto.

Ma ko kaže da moraš da dođeš sebi[sm=smiley36.gif]




jovicaa -> RE: Jutarnji sex (17.10.2013 10:43:01)

e jedino u tom slucaju bih i mogla lu[sm=smiley36.gif]




Zdravko Čolić -> RE: Jutarnji sex (17.10.2013 11:34:08)

Bas tako [sm=smiley4.gif]
IZVORNA PORUKA: Lu


IZVORNA PORUKA: Torbica

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley23.gif[/image]Meni treba nekih sat dva da dodjem sebi, uopste ne funkcionisem po tom pitanju odmah po budjenju. Ne znam zasto.

Ma ko kaže da moraš da dođeš sebi[sm=smiley36.gif]





ivaMark -> RE: Jutarnji sex (17.10.2013 12:06:15)

Moze jutarnji sex ali pre toga poseta kupatilu, pranje zuba, tusiranje... hm-onda to i nije jutarnji [sm=jezicek.gif]
Vise sam za varijantu jutarnje mazenje i grljenje [sm=smiley9.gif]




jovicaa -> RE: Jutarnji sex (17.10.2013 14:47:21)

pranje zuba

da ovo meni najvise fali da bih bila raspolozena za jutarnji seks..




Torbica -> RE: Jutarnji sex (17.10.2013 15:11:02)

IZVORNA PORUKA: Lu


IZVORNA PORUKA: Torbica

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley23.gif[/image] Meni treba nekih sat dva da dodjem sebi, uopste ne funkcionisem po tom pitanju odmah po budjenju. Ne znam zasto.

Ma ko kaže da moraš da dođeš sebi[sm=smiley36.gif]


Paaaa, osecaj mi je kao da gospoja nije moja! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




NadaR -> RE: Jutarnji sex (17.10.2013 15:43:49)

Nekad smo ga rado upraznjavali . Sad bas rijetko,samo u slucaju da je M na selu i da imamo vremena da se razvlacimo do podne. . Jedino da navijem sat u pola 5 . [sm=smiley36.gif]




Lu -> RE: Jutarnji sex (17.10.2013 20:38:02)

Nisam ja završila rečenicu[sm=smiley36.gif]...najljepše je kad dođeš sebi u sred radnje, ono budiš se i postaješ svjesna situacije[sm=smiley2.gif]




emicaa -> RE: Jutarnji sex (19.5.2017 13:01:43)

Jedva stignem navece a kamoli ujutru [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Jutarnji sex (19.5.2017 14:24:22)


IZVORNA PORUKA: Torbica

IZVORNA PORUKA: Lu


IZVORNA PORUKA: Torbica

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley23.gif[/image] Meni treba nekih sat dva da dodjem sebi, uopste ne funkcionisem po tom pitanju odmah po budjenju. Ne znam zasto.

Ma ko kaže da moraš da dođeš sebi[sm=smiley36.gif]


Paaaa, osecaj mi je kao da gospoja nije moja! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image]


E, ovako i kod mene [sm=smiley36.gif]
Nisam neki ljubitelj, ja ujutru ne znam ni kako se zovem.




eca89 -> RE: Jutarnji sex (19.5.2017 18:26:20)

Ovo je kod mene, rado ga se sjecam, jer je sad nemoguca misija[sm=smiley36.gif]!




emicaa -> RE: Jutarnji sex (19.5.2017 19:59:44)

Eco pa zasto zeno nemoguca misija 🙀




degu -> RE: Jutarnji sex (19.5.2017 22:22:34)

Kod nas je svaki postao nemoguca misija [sm=smiley36.gif]




eca89 -> RE: Jutarnji sex (20.5.2017 14:21:29)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Eco pa zasto zeno nemoguca misija 🙀


Jutrnji Emice[sm=smiley36.gif], pa on rano ustaje na posao, dijete je sa nama u sobi, a nedeljom se ona prvo budi i tada nastaje šou[sm=smiley36.gif]!




emicaa -> RE: Jutarnji sex (20.5.2017 15:11:18)

A mislila samda ne mozete uopste.A mi ne koristimo sobu za te radnje [sm=smiley36.gif]




Andrea W -> RE: Jutarnji sex (5.7.2017 23:39:57)

Uopste ne volim jutarnji seks. Em sam ja nikakva, em je ovaj moj pospan i u podne.
Jednom prilikom sam resila, ima tome par godina, da ga "castim" ujutru jednim oralnim. On je jos spavao. Podignem ja jorgan, da ga prvo malo rucno obradim, kad on vec dignut! Bila sam u soku. Posle se "informisem" da je to normalna i cesta pojava. Uglavnom, tad se vec probudio, odradim ja to, on svrsi, ali bez uzdaha, kao da je zombiran. Ja ga pitam u cemu je fora, kaze da je osecaj nekako bezveze, kao da nije njegov. I od tada to ne radimo ujutru...




vocicana -> RE: Jutarnji sex (6.7.2017 8:35:20)

Eco. ..nemoguca misija😉




Belgrade1976 -> RE: Jutarnji sex (6.7.2017 8:39:52)


IZVORNA PORUKA: Andrea W

Uopste ne volim jutarnji seks. Em sam ja nikakva, em je ovaj moj pospan i u podne.
Jednom prilikom sam resila, ima tome par godina, da ga "castim" ujutru jednim oralnim. On je jos spavao. Podignem ja jorgan, da ga prvo malo rucno obradim, kad on vec dignut! Bila sam u soku. Posle se "informisem" da je to normalna i cesta pojava. Uglavnom, tad se vec probudio, odradim ja to, on svrsi, ali bez uzdaha, kao da je zombiran. Ja ga pitam u cemu je fora, kaze da je osecaj nekako bezveze, kao da nije njegov. I od tada to ne radimo ujutru...



Razumem čoveka,ja brate ujutru ne znam gde se nalazim..A jeste normalno,ujutru je podignuta zastava uglavnom uvek! [sm=smiley36.gif]

Više volim kad podignem radnu temperaturu,pa da vidimo kom opanci,kom obojci..:)




Sandricak -> RE: Jutarnji sex (6.7.2017 8:46:53)

Nisam ja protiv jutarnjeg,. cak onaj pred zoru mogu da preporucima, lagan, tih, uzbudljiv [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Jutarnji sex (6.7.2017 16:39:46)

Ne volim.Svaki drugi deo dana,može.




suzi kju -> RE: Jutarnji sex (6.7.2017 17:14:31)

Ni ja nemam ništa protiv, dok nismo dobili decu upražnjavali jesmo, sada dok one spavaju i mi koristimo priliku ili ustajemo jako rano za posao pa mi tada sigurno nije do seća.




degu -> RE: Jutarnji sex (15.7.2017 22:05:51)

Ne volim jutarnji i ne praktikujemo ga nikada, volim ujutru da popijem kafu i iskuliram, sva su mi cula ujutru prenaglasena do te mere da bi mi cak bilo neprijatno da mi jos neko ceprka po culima [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Jutarnji sex (15.7.2017 22:34:50)

Mi smo praktikovali samo dok smo bili u vezi,on dolazi jednom mjesecno na vikend.Tad smo budi jedno drugo i u sred noci [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Jutarnji sex (15.7.2017 23:12:21)


IZVORNA PORUKA: degu

Ne volim jutarnji i ne praktikujemo ga nikada, volim ujutru da popijem kafu i iskuliram, sva su mi cula ujutru prenaglasena do te mere da bi mi cak bilo neprijatno da mi jos neko ceprka po culima [sm=smiley36.gif]


Bravo! Kod nas je slicno, samo nijenda ga bas nikada ne praktikujemo, mm malo poljdi ponekad kada dodje iz nocne smene [sm=jezicek.gif]. Ali je to jaaaaako retko. Jutro mi sluzi da pijem kafu u tisini i nista vise mi ne treba... Kakav sex , kakvi bakraci[sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Jutarnji sex (16.7.2017 21:04:52)

Moze ali retko, nemam nista protiv, ali nije ni da sam striktno jutarnji tip, ali zasto da ne.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>