|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
14.2.2012 12:32:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
27.2.2012 14:51:58   
Anoniman
Mi sutra na vakcinu. Sve mi se uvija po stomaku od treme. Jadna moja bebica, ni ne zna šta mu se sprema. 

Nemojte me tešiti, ne vredi user posted image , zabrinuta sam pa sam zabrinuta.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
27.2.2012 14:52:54   
lesica
Tash,ipak evo jedan user posted image user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
27.2.2012 14:55:58   
Anoniman
Ma, držite fige sutra da sve prođe kako treba. user posted image U 8h treba da smo na prijemu. Nadam se da će mu odmah ujutru dati, pa da ne bude reakcije, i da nas već oko 14h puste kućici. 

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
27.2.2012 15:11:53   
lesica
Bice Tash,bice.
Mi idemo 6.marta u IMD user posted image pa cu i ja posle toga napisati koju ovde.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
27.2.2012 15:16:10   
Anoniman
Ni ne znam, zašto?

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
27.2.2012 15:27:02   
lesica
Idemo kod endokrinologa na pregled,evo ovde tema klik

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
27.2.2012 22:07:06   
Anoniman
Ubeđujem sebe da nisam nervozna, i ustvari se zaista ne osećam nervozno, ali organizam izgleda tvrdi suprotno. Ladno mi je počelo blago krvarenje u subotu, evo maločas se pojačalo, treba da pijem antibebi pilule do petka, pa bih tek u sledeći ponedeljak trebala dobiti. Zaista se nadam da je to od nervoze a ne da su neki problemi kod mene, jer sada zaista slabo imam vremena za sebe. user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
27.2.2012 22:45:27   
Anoniman
Evo vam obema po jedan user posted image user posted image . Sve će biti kako treba. Mora biti u redu!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
28.2.2012 15:31:25   
Figaro88
Mi smo bili nedelju dana u Tirsovoj na endokrinologiji,i svi su bili jako ljubazni i profesionalni.Ima jedna divna doktorka koja ih je svako jutro pregledala,zao mi je sto se nesecam kako se zove.Jedino mi je smetalo zakazivanje,Andrea je bila poslata tamo sa sumnjom na dijabetes,ja sam bila ocajna,u pocetku bi zvala kada mi kazu ali nikada nije bilo masta,onda sam pocela da zovem svako jutro i  pa ipo dva puta dnevno i posle tri dana su nas primili.Srecom Andrea nema dijabetes vec hipoglikemiju,i to prolazi do 5g,samo moramo redovno da se kontrolisemo i dva puta godisnje idemo kod njih na kontrolu....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
28.2.2012 20:59:37   
Anoniman
Primili smo vakcinu.
Jutros u 8h smo bili na prijemu, dr ga je pregledala, zadovoljna stanjem koze i krvnom slikom, Pentaxim je dat u jednoj dozi, a ne iz dva puta kako mi je najavljeno. Marko je bio divan, gledao je Noddy-ja na portable dvd, malo setao, listao knjige, rucao, uspavala sam ga na rukama i odspavao je sat vremena, u 14h su nas pustili kuci. Na mestu uboda mala crvena tackica. Naredne 2 nedelje treba da pije Aerius sirup 1,5ml preventivno zbog alergija. Veceras sam mu merila temp, 37,2, to nije nista.
Nadam se samo da reakcija nece biti posle 24h kao prosli put, drzite fige.

(odgovor članu Figaro88)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
28.2.2012 21:04:33   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Tash da do kraja izgurate kao danas!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
28.2.2012 21:10:16   
isidora88
bravo za maretauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
28.2.2012 21:57:03   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
6.3.2012 20:23:33   
lesica
Danas smo isli na IMD,i prvo sto moram da napomenem da sam jako zadovoljna sa osobljem tamo! Neverovatno koliko su fini,ljubazni i koliko lep pristup imaju sa decicom.
Bili smo na endokrinologiji,i zavrsili smo danas sve-pregled lekarke + sve analize,sada je ostalo da nam kompletan izvestaj stigne postom na kucnu adresu. Preliminarno misljenje doktorke je da kod L postoji formirano zlezdano tkivo na obe dojke,na desnoj je izrazenije nego na levoj,sto je ako sam ja dr shvatila lepo-dobro. Tokom pregleda su je izmerili,dr ju je celu prepipala,a zatim smo isli na rg snimanje leve sake,pa na vadjenje krvi zbog hormona. E tu je nastao horor,najvise za laborantkinju-moje dete je toliko nemoguce da nije bilo sile da joj se izvadi krv,uz svu dobru volju i masiranje njenih rucica nije moglo ni kapi da izadje iz vena,tako da nakon dva vracanja i nekoliko uboda,je ova fina teta iz laba zvala laboratoriju u dnevnoj bolnici da zamoli da nas prime i da oni L izvade krv kako joj ne bi popucale vene i napravili se hematomi. Na kraju je moja mala mrva zavrsila u dnevnoj bolnici gde su konacno uspeli da joj izvade krv. E tu je meni nastupio slom zivaca,kada su mi rekli da izadjem iz ordinacije,i sacekam ispred a ja je slusam kako urla i na kraju me dozivauser posted image Tri sestre su je drzale onako vezanu,a cetvrta je vadila krv,i konacno uspela da uzme potrebnu kolicinu. Uglavnom,odmah po izlasku L se kao smirila i uspavala,doduse izjecala se u snu za sve pare,ali sada je ok. Na levoj rucici ima maleni podliv,ali koliko se otimala super je prosla (sad pokazuje boc i ljubi sebi ruku user posted image )

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
6.3.2012 20:47:42   
Anoniman
i ja sam svaki put bila ispred kad su boli Marka, menjali braunilu, ali ja sam tako trazila jer mislim da bih umrla da sam jos i gledala sem slusala. Uglavnom bih se povukla u sobu, pojacala TV, zacepila usi i jeca vec bez suza... Ali bilo, proslo, to je za njihovo dobro, ne radimo mi to jer ih ne volimo nego jer ih volimo.
Drago mi je Lesice da ste brzo to zavrsili i sto niste morali da ostajete duze u bolnici. Hug

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
6.3.2012 20:51:10   
lesica
user posted image
Ma ja sam freak,meni je lakse da budem uz nju pa makar joj ne znam sta radili,nego da budem napolju i cekam. Prodje i to,sto kazes za njihovo je dobro. Samo jos izvestaj da stigne pa da budem totalno mirna.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
21.4.2012 14:33:01   
zivka
Bili smo u Tirsovoj 15 dana - Urologija, sve je na mestu. Potpuno besprekorno! Ali sve!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
16.5.2012 22:57:49   
Anoniman
Pošto su teme o vakcinama zaključane...
Dva Pentaxima smo primili u bolničkim uslovima.
Onda je sledio alergotest zbog alergije na kazein, pa se proveralao i jaje, nema alergije, može da primi MMR. Kaže dr iz Dečije bolnice "Može kako hoćete, može i u bolnici, a može i u DZ". Pa kako sad tako? Mislim, ja sam shvatila da je MMR opasniji od Pentaxima.
Razmišljala sam i odlučila da se sa dr dogovorim da nas hospitalizuje, i da kupim Priorix da primi u bolničkim uslovima.
Ustvari, ono što ne znam je sledeće: simptomi vakcine (tj bolesti sadržanih u njoj) se javljaju 10-15 dana kasnije, a alergija na sastojak vakcine (npr belance)? On se po mojoj logici javlja odmah. Jel?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
17.5.2012 10:24:46   
IVA 11
Da, alergija na bjelance se javlja odmah.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
23.6.2012 10:11:43   
Figaro88
Mi smo zakazali kontrolu za 27 jul.Andrei odavno nije padao secer pa se nadam da ce sve biti ok.Zakazali su nam tek u 12,45h,a Andrea ne sme da jede da bi joj proverili secer pa ne znam da li bi prihvatili rezultat koji bi mi uradili u DZ ujutru,to je kasno da ne jede a i do tad bi joj secer sigurno jako pao i ne smem da je pustim....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
23.6.2012 10:26:39   
cockic
ja mislila da sam napisala svoje iskustvo sa tirsovom neonatologija ali nenadjo.jako sam zadovoljna za osoblje odeljenje ko odeljenje je ok bila nam je zima naravno bilo je i toplo.sve su svemu mi smo lezali 6 dana i dao bog izadjosmo.jedino je meni bila malo nezgodno posto smo mi zapale kad je ona imala 8 dana a meni su jos isle lohije sva sreca pa nisam bila seckana i onda nisam imala te bolove.ali sam jako iznenanjena da mame ostavljaju svoje bebe bez njih user posted image ja ne znam sta da nisam mogla zbog nje sam morala cak sam ja kuci imala sina ali znala sam da njega lepo tata i babe cuvaju pa sam ostala pored nje a te same bebe placu ko kisa i one sestre ih hrane pa odu i one ostanu same.to mi je bilo bas tuzno.

evo jedna mama upade u depresiju plakala ko kisa i ode kuci.a mali je pre nje bio tu bas dugo jer je dobio sepsu na rodjenju i ona dodje i posle kuka kako ne moze,a onda jos jedna koja je secena posle porodjaja isto nije izdrzala ni dan i ona ode.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
17.8.2012 23:29:47   
Figaro88
Nikako da napisem iskustvo iz Valjevske bolnice.Andrei je bilo bas lose,a bilo je kasno pa smo otisli da hitne.Odatle u nas poslali u urgentni zbog problema sa secerom.Ovi u urgentnom su joj uradili milion jednu analizu,i ako sam im rekla da nam nije prvi put,da joj samo provere secer,i da joj treba infuzija.Na kraju su nas primili na odeljenje decije hirurgije,tamo su joj ukljucili infuziju i ostali smo da prenocimo.Sestre su jako neljubazne,ali posto su odmah videle da ne mogu samnom tako,ostatak vremena su bile fine.Kada smo ustali ujutru pregledao ju je hirurg,hteli su da joj rade klistir samo zato sto nije kakila jedan dan,ja sam to odbila.Onda smo cekali pedijatra koji nije dosao i ja sam trazila da na moju odgovornost izadjemo.Pogresila sam sto nismo ostale jos jednu noc,zato sto je sutradan ujutru Andrei toliko pao secer da nismo mogli da je probudimo.Da su doktori hteli da me saslusaju,umesto sto su se svadjali samnom do toga ne bi moralo da dodje.Sestre su bezobrazne,glavna pogotovo,ali ako im odgovorite budu ljubazni,doktori su uobrazeni,i digli su paniku bezveze,radili su joj sto bespotrebnih analiza,i ne razumem zasto su je poslali na hirurgiju kad je dehidrirala.Kreveti i posteljina su uzasni,nemaju cebad uopste,na vc-u vrata ne mogu da se zatvore,a morala sam da se derem i da se svadjam da bi ostala sa Andreom da nocim.Hrana je sve samo ne zdrava.Svidja mi se sto imaju nesto kao vrtic,i jednu zenu koja se igra sa decom.Sada kad razmislim nisam ni trebala da idem tamo nego da dodjem kuci,imamo uput za Tirsovu stalno bas zbog ovakvih situacija.Doktori u Tirsovoj i u Valjevu,i uslovi,sestre,ma sve ne mogu da se uporede.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
21.5.2013 12:10:41   
isidora88
sutra idemo na operaciju u novosadsku deciju bolnicu, bicemo na drugom spratu u staroj sugavoj zgradi, da li jos ima buba, kakve su sestre i osoblje?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Iskustva iz decijih bolnica
21.5.2013 13:32:28   
Modessty
Ja sam sa detetom ležala na Dečijoj internoj klinici na odelenju Imunologije nedelju dana. Spavali smo naravno u istom krevetu. Nezgodno i ovako a naročito kad si u 4. mesecu trudnoće. Dr i sestre su sasvim ok. Čisto jeste. Hrana je nikakva, ali mnogo bolja nego recimo u GAK-u na patologiji trudnoće. Deca koja su na dijeti svaki dan dobijaju za ručak samo bljutavi krompir pire. user posted image Ko da drugo povrće ne postoji. Za mame recimo doručak parče hleba i parče sira user posted image
Doktori su stvarno profesionalni i trude se oko dece. Sestre takodje. Iznenadila sam se kad je sestra u sred noći i na drugom kraju hodnika čula Danila kako plače i odmah dotrčala da vidi šta je. I posle nas obilazila na svaki sat. Tražila sam i da ga pregleda hirurg jer mi nije dao da mu perem pače i tu uopšte nije bilo problema, odmah su nas poslali na hirurgiju.

Ono što nam je smetalo je gomila studenata svaki dan. Prvog dana ti kao još i interesantno ali već drugog dana šiziš jer su sobe male i ovako je zagušljivo a još kad udje njih deset! I deca se unervoze.
kasnije kad se izadje iz bolnice problem je što mora da se zakazuje recimo krajem meseca za sledeći. Malo bezveze jer je lakše da odmah zakažeš sledeću kontrolu kad si već završio jednu.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here