RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Trcosava -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (2.7.2013 13:29:46)

hehe ma ja mogu svuda svim da putujem, ja sama nisam problem. Jeste da sam trudna nekih 4 meseca imala sledeći peh sa vozom:Kupi ja kartu Lesce-Beograd, a ono bre svemirski brod!! Klimatizovano, čisto... ja se oduševila. Kad ono trt milojko. Taj voz je putovao samo do Zagreba i tako ja morala iz tog voza da izađem u Zagrebu, vukljam sve torbe i još neko cveće za mamu tada ponela [sm=smiley36.gif] - a pauza između vozova DVA SATA. Šta da razim u Zagrebu dva sata??? Srećom pa sam naletela na jednu profesorku iz Ljubljane, pa smo nas dve na kafu otišle i posle mi ona pomogla oko torbi. Mislim da bi se roknula sad ako bi me isto strefilo sa detetom [sm=smiley19.gif].

Sve u svemu, da se ja naoružam strpljenjem i silnim igračkama i molim Boga da sve prođe ok. Hvala devojke na odgovorima




Bebilina -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (2.7.2013 13:37:32)

IZVORNA PORUKA: Ana13

o tome i pricam. Imam zelju da probam nas voz,pa makar Nis-Bg,a svi mi prevrcu ocima na to. Oko mene izgleda niko nema taj avanturisticki duh [sm=smiley36.gif],a mozda je i problem sto su svi vec putovali nekad vozom,pa nemaju zelju da ponavljaju zbog mene [sm=smiley13.gif]

Bice da je da su putovali pa ne bi da prolaze opet kroz istu agoniju [sm=smiley36.gif]
A za avanturu ti je dosta neka kraca relacija- recimo Niš-Niska banja, ako si bas hrabra onda jos neka stanica. Videces za to vreme sve sto se ima videti [sm=smiley1.gif]

E na ovo sam se slatko nasmejala KLIK [sm=smiley36.gif] i prepoznala vozove iz mog iskustva!




Trcosava -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (2.7.2013 13:41:44)


IZVORNA PORUKA: Bebilina

Trcosava ne znam ti za tako dug put... Spavaca kola i putovanje nocu bi bili moj izbor.[sm=smiley1.gif]


Na ovo sam zaboravial da odgovorim - ja ni u ludilu više neću ići sa Anom noću. Kada je imala samo 1.5 godinu krenuli smo iz Bg ka kući u nadi da će ona odspavati ceo put. Ali šipak! Ana se probudi čim auto stane, a kad se probudi onda neće da spava. I tako mi pređemo granicu, a ona se probudi, još tada radili nešto na putu u Hrvatskoj i bile su postavljene one svetlosne signalizacije koje blinkaju i ona nije mogla da zaspi. Do 5 ujutru nije zaspala, odnosno dok nismo došli kući. Da ne pričam da je urlala skoro ceo put jer joj se spava, a ne može da zaspi. Tako da, neka hvala. Cimaću se preko dana [sm=jezicek.gif]

p.s. takva sam i ja bila - čim sednem u auto - posadim se između sedišta i gledam u put. Celu noć bdim sa tatom koji vozi, a mama položi sedište i spava sve u šesn'es'[sm=jezicek.gif]




dunja RR -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (2.7.2013 13:52:03)

Sa Lesicom na RR Deda Mraza u Novi Sad, pokvario nam se voz u povratku [sm=jezicek.gif]




caca81 -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (2.7.2013 14:37:53)

Prvi i poslednji put 1997. godine. Voz je kasnio na odredište 4h, poludela sam.




lanajelena -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (2.7.2013 14:55:17)

vozila sam se milion puta Novi Sad-Bar a poslednji put pa kako smo Dusana nacinili na odmoru znaci 2009,jako dobro pamtim jer sam skoro [sm=smiley11.gif]kroz prozor voza(mislila sam da sam se prepusila)




ivaMark -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (2.7.2013 16:12:25)

Prosle godine u ovo vreme... Beograd-Doboj, medjunarodni [sm=jezicek.gif]




Moiraina -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (2.7.2013 20:05:14)

Poslednji put sam se vozila vozom 2008. godine na relaciji Beograd - Subotica (išli smo na Palić), bila sam zapela da idemo vozom iako se putuje duplo duže nego busom (i naravno, išli smo vozom samo u odlasku, vratili smo se busom [sm=smiley36.gif])
Kao klinka milion puta sam putovala do mora vozom, išli smo na more u Čanj jer je mamina firma imala tamo odmaralište, znala sam put napamet, čak sam znala i koliko tačno tunela ima (udarali smo recke [sm=smiley36.gif]), uglavnom spavaćim kolima i to mi je uvek bila avantura. Sad mi više ne pada na pamet, doduše sada svuda idemo kolima, a voz mi sada izgleda kao čisto maltretiranje...




branki* -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (2.7.2013 20:47:59)

ja se vozom nisam vozila od 1999.godine!!!!tad smo isli,mama,brat i ja za beograd[sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (2.7.2013 23:12:56)

ja sam sa matejom isla na more vozom kad je imao 7 meseci, nisam ni osetila put, kao ni mateja, prespavao je ceo put i obozava vozove, idemo i na selo vozom par puta odisnje, 30 km samo i mateju jedva izvadimo iz voza[sm=smiley36.gif]




Figaro88 -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (3.7.2013 21:35:16)

Pre nekih dva meseca,ponekad idemo vozom kod mame u Valjevo.Andrea voli,a ja se uzasno plasim vozova,imam traume i detinjstva[sm=smiley36.gif]Nismo ja i brat mogli da otvorimo vrata,i omasimo stanicu,a tad nije bilo jos mobilnih.a mi klinci,uzas....




nata11 -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (13.8.2013 17:43:00)

Jedan jedini put sam se vozila vozom ovim nasim a to je pre upisa na fax kada smo isli za Nis. A u Evropi sam se vozim cesto onim brzim vozem.




dunja RR -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (12.9.2013 20:57:42)

And, here we go again [sm=smiley36.gif]

Sutra opet L i ja, zajedno sa Lenkom, opet Vojvodina, samo Subotica ovaj put.
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Sa Lesicom na RR Deda Mraza u Novi Sad, pokvario nam se voz u povratku [sm=jezicek.gif]





lesica -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (20.9.2013 17:55:29)

Dakle, petak 13.9 i nedelja 15.9, Dunja RR, moja šćer i ja smo imale putešestvije vozom do Subotice i od Subotice nazad za Beograd.
Iskreno bilo je fino, L je iznenađujuće bila dobra, nije joj preterano bilo zabavno, ali je bila mirna.




Kata90 -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (19.1.2015 18:02:54)

au pa jako davno.....pre 7 godina,i to sam isla za Bg sa drugom da obidjemo Kalemegdan i Zoo vrt koji je prelep[sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (19.1.2015 18:56:12)

Pre 10 godina [sm=smiley36.gif]




lanajelena -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (19.1.2015 19:04:20)

"Sad" kad bude brza pruga ima da se vozam stalno,poslednji put leto 2009,sam pocetak trudnoce bilo je veselo




wivern -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (19.1.2015 19:06:40)

'98, isla sam u pec da posetim tadasnjeg decka, naravno da je bio u vojsci [sm=smiley36.gif]




jess021 -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (19.1.2015 19:18:44)

Kad sam videla temu, pomislih davnoooo, ali i nije. Pre neke dve godine, iz Nove Pazove za NS.
Mnogo vise je proslo od kad sam se poslednji put bozila autobusom.




choopa choops -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (19.1.2015 19:28:21)

Čini mi se 2004-te auto voz BG-Bar. Spavaća kola. Bilo je super, prespavala sam cijeli put [sm=smiley1.gif]

Edit: Slagah! [sm=smiley36.gif] Vozili smo se sa djecom 2013-e godine Lago di Garda-Milano-Lago di Garda.




wivern -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (19.1.2015 19:36:54)

Choopo i ja slagah, u Spaniji 2011 Kalella-Barselona




Mala Elena -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (19.1.2015 21:19:12)

Kao trudnica , tacno pre godinu dana. [sm=smiley1.gif]




mirkam -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (19.1.2015 21:22:45)

Juce!Posle sigurno 10 godina!




mali_mis -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (25.1.2015 9:28:41)

27. nov 2012. iz Maglaja do Rume.




dunja RR -> RE: kada ste se zadnji put vozili vozom? (27.7.2016 11:33:35)

Moj sin mnogo voli vozove, nije se još vozio istim. Za sada sam ga samo vodila na ž. stanicu da ih gleda [sm=smiley36.gif]

Bejah sinoć kod mojih komšija na kafi, i kažu mi da vode svog malog (koji je isto fan vozova) kod Vuka, da gleda podzemnu železnicu. Eto mi ideje, nije mi palo na pamet.


Volela bih da S uskoro provozam Šarganskom osmicom, do Višegrada, i posle taman produžimo u Foču :)


I ja volim vozove, i uživam da gledam američke vozove u Kaliforniji na you tube, južno pacifička linija. Mada sam to provalila tek kada ih je S zavoleo, pa zajedno gledamo [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>