'I besposlen pop prasce krsti' (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


bebać -> 'I besposlen pop prasce krsti' (18.2.2011 11:36:52)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Jao ismijah se do suza[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]...naime,od ranog jutra nešto me uhvatilo i čitav stan i raspored preuredjujem...uz neizostavnu generalku...namještaju sam pozamjenjivala mjesta...a najviše sam izmjena napravila u hodniku i dnevnom boravku[sm=smiley1.gif]...

e sad pošto ja garnituru i dijelove od piramide ne mogu nosat sama(teško) 'iskoristila' sam m,jer ga je teško nafatati kod kuće....i hajd na početku je počeo nosat kako ja kažem,ali u nekom trenutku mi se taj novi raspored nije svidio,pa sam mu rekla da počne vraćat kako je bilo prije[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]...u neka doba je popi...io i rekao

i 'besposlen pop prasce krsti'[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

E sad,hoću da vas pitam imatel vi takvih momenata kad radite nešto tek tako,ne znate šta bi...pa biste mogli TO[sm=smiley1.gif]..

i naravno šta je TO?Onako možemo ćaskat opušteno...




tijana86 -> RE: 'I besposlen pop prasce krsti' (18.2.2011 12:22:41)

Uh kod mene ke to stalno , presipam iz supljeg u brazno ! Imam brdo starih novina sto trudnickih sto od kada sam mama sto 300 cuda ! I s vremena na vreme kao ja to prelistam da bacim i uzmem sta mi treba ! A opet nista ne promenim i sve ostane kako jeste [sm=jezicek.gif]! A i u kuhinji stalno nesto premestam ali uvek dodjem na isto ! [sm=jezicek.gif]




Stranica: [1]