Duško Dugouško na ledu (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Anoniman -> Duško Dugouško na ledu (1.12.2008 15:02:19)

Duško Dugouško na ledu - Put oko sveta za 80 minuta", interesantna predstava kompanije „Holiday on Ice", klizački spektakl održaće se od 26. do 28. decembra u Beogradskoj areni.

U petak, 26. decembra, pomenuta klizačka predstava premijerno će biti izvedena u 18.30 časova, sledećeg dana i u nedelju biće izvođena u tri termina – 11.30, 15.00 i 18.30 časova. Sve posetioce očekuje veličanstveno klizanje, nesvakidašnje akrobacije, raskošna scenografija i veoma uzbudljiva priča Duška Dugouška i njegovih drugara na ledu.
Svi glasovi junaka ove priče su sinhronizovani. Marko Živić je dao glas Fileasu Fogu, Dragan Vujić Vujke je u ulozi Paspartua, Lako Nikolić je u ulozi Duška Dugouška, Nebojša Burović u ulozi Patka Dače, Goran Peković u ulozi Elmera, Violeta Peković u ulozi Bakice i Tatjana Stanković u ulozi Ptičice. Sinhronizaciju je režirao Goran Peković a za tehničku obradu zadužen je studio „Mirius".
„Put oko sveta za 80 minuta" zasniva se na popularnoj knjizi oca naučne fantastike, pisca Žila Verna. Prvi put je objavljena 1872. godine, i od tada je postala najčešće prevođena knjiga svih vremena i jedna od najpoznatijih priča na svetu. Radnja knjige je adaptirana za klizački spektakl koji ćemo moći da pogledamo u Beogradskoj areni, a ona prati živote Fileasa Foga i Paspartua koji obilaze različite zemlje na svetu, ali u velikoj žurbi. Ovog puta, oni će se sresti sa Duškom Dugouškom i ostalim omiljenim „Looney Tunes" likovima i proći kroz fascinantne i vesele avanture prožete raznim efektima i nesvakidašnjim klizačkim umećem koji će oduševiti publiku svih uzrasta.
Ulaznice za klizačke predstave „Duško Dugouško na ledu – Put oko sveta za 80 minuta" u prodaji su po cenama: 999, 1.500, 2.000 i 2.300 dinara i mogu se nabaviti na biletarnici Beogradske arene, u Bilet servis, „Eventimu", preko „Card Servica", u IPS-u, „Mamut store", kao i putem sajtova www.arenabeograd.com i www.tickets.rs.

[image]http://www4.slikomat.com/08/1201/gqk-lunitu.jpg[/image]

[image]http://www4.slikomat.com/08/1201/m5o-lunitu.jpg[/image]

IZVOR




Jeca* -> RE: Duško Dugouško na ledu (1.12.2008 17:27:48)

Joooooj super, što mi žao što nemam malo starije dete pa da ga vodim




kumara -> RE: Duško Dugouško na ledu (1.12.2008 17:33:32)

Videla sam prilog na TV-u o tome, izgleda extra super slatko!!!!




Lu -> RE: Duško Dugouško na ledu (2.12.2008 6:08:23)

Blago vama,kako bi ja voljela svog sina dovesti,predivno...




Anoniman -> RE: Duško Dugouško na ledu (2.12.2008 8:31:57)

Sinoć sam uletela na rr samo na trenutak. Luka je sedeo pored mene i gledao crtać na TV, i kada sam otvorila ovu temu istog momenta je rekao "Duško! Paja Dača!" (Patak Daču on zove Paja Dača" [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image])

Tako da baš razmišljam da ga vodim, mada to vredi gledati sam iz prvih redova, a to je onda oko 2-3000 po osobi (ako sam dobro shvatila, bez popusta za decu).  




Makili -> RE: Duško Dugouško na ledu (10.12.2008 11:46:33)

Ja svoje dete definitivno vodim,nije jeftino daleko od toga ali ce sigurno biti oduševljen,jer obožava bilo koje vrste predstava.Redovno idemo u dečije pozorište a sad nedavno sam ga vodila i na balet i iako samm ja mislila da mu neće biti interesantno on je sve vreme sedeo i uživao.Jedini problem ove predstave na ledu je to što u Novom Sadu nigde ne prodaju karte.[sm=zmeden.gif]




Anoniman -> RE: Duško Dugouško na ledu (10.12.2008 11:55:04)

vidi na www.tickets.rs, možeš da ih poručiš.




New Mom -> RE: Duško Dugouško na ledu (27.11.2013 19:07:58)

Kaca i ja smo gledale pre mesec dana ovakvu predstavu. Zove se Disney on the Ice. Bili su Mala sirena, Automobili, Zvoncica i ToyStory, a pored njih Miki Maus, Mini Maus, Silja i Paja Patak. Sve je sinhronizovano. Sastojalo se iz 2 cina, skoro 2 sata.
Kaca je bila odusevljena! A bogme i ja!
Jedino me nervirale mamipare u holu, kokice od 650din do sokova od 800, da ne pricam o ostalome. A roditelji kupuju i kupuju... Ne znas kako detetu da objasnis da ne mozes to da kupis sve.




Moiraina -> RE: Duško Dugouško na ledu (27.11.2013 19:46:04)

I ja sam bila sa Đorđem. Najviše smo bili zbog Automobila, koji su najkraće trajali. Naravno raspametio se kad je video Munju [sm=smiley36.gif] i mislila sam da će mu sve posle toga biti dosadno. Ali on je i sve ostalo odgledao baš sa pažnjom, na pauzi je pitao Hoćemo da se vratimo? (morala sam da ga odvučem u WC jer se nalivao vodom) Moram da priznam da je meni deo sa Toy Story bio pomalo dosadan, ali bitno mi je da je njemu bilo super.
A to u holu... [sm=smiley29.gif] Mi smo se još pre ulaska dogovorili da nećemo ništa da kupujemo jer je sve jaaaakooo skupo, i stvarno nije ništa tražio, dobio je samo kokice (ja sam ih platila 350din), ali vidim da su ljudi baš dosta kupovali.




Stranica: [1]