|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 18:02:51   
lesli
Ovo je bilo u extreme intimu u novembru prosle godine. Ne znam da li sada imaju...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 18:09:15   
Maraj
E pa ne znam
Nisam gledala. Meni je sad najlakse on line da vidim i kupim

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 18:59:41   
milicicak
Nisam gledala ni exteime intimo ni jasmil. Navikla me svekrva na Women secret i Beneton user posted image
Ja sam sa mini bubom kupila jednu spavacicu na pijaci, normalana siroka sa kopcanjem kosim sa strane a jednu mi je svekrva kupila u ws sa normalnim kopcanjem, obe sa dugim rukavima i to mi je bilo dovoljno. Imam letnje na raskopcavanje ali su mi mnogo provodne za bolnicu pa cu da pogledam po netu sta ima

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Moda za trudnice
1.9.2018 19:21:36   
dunja RR
Gde da nadjem lepe haljine za trudnice, treba mi jedna za bratovljevu svadbu koja je za 20 dana. Stomak je prilicno porastao pa mora biti trudnicka  pomagajte :) 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Moda za trudnice
1.9.2018 19:50:03   
Maraj
Dunja u piramidi ima radnja. Imaju i fb. Ja sam kupila kod njih tuniku i super spavacicu. Imaju i fb. Saljem ti njihov fb na pp pa ti vidi da li ti se svidjaju

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Moda za trudnice
1.9.2018 21:16:37   
lesli
Ja sam na kraju sve stvari uzela u h&m i waikiju. Gledala sam neku radnju u piramidi i neke farmerke tamo, ali su mi izgledale kao krpa.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Moda za trudnice
2.9.2018 9:36:47   
dunja RR
Maraj hvala ti, bila sam u toj radnji pre nekih 20-ak dana, i uzela jedne farmerke, nisu loše, ali su bile skupe.

A žena mi je jeeedva našla ok farmerke, poskidala je sve sa police, jedno deset pari, i na svakim je bila jedna štrafta, izbledele od sunca jer su dugo stajale, ona je to tek tada skontala. Onda mi je od nekud, nisam videla odakle, bila sam u kabini, izvukla jedne tamnije, i te sam kupila.

Videla sam na njihovom FB da imaju haljine, ali u butiku nisam nijednu videla. Iglavnom su bile bebeće i dečije stvsri, pa ne znam da li onu naručuju ili šta te haljin što objavljuju na FB, ja svakako moram da probam.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Moda za trudnice
2.9.2018 9:41:33   
dunja RR
Les, jel u Waikikiiju imaju haljine za nas, koje bi mogle za svadbu?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Moda za trudnice
2.9.2018 14:16:49   
Maraj
E pa ne znam dunja. Ja sam kod njih kupila tunika za svadbu i spavacicu. Spavacice su stvarno super i za trudnice i za dojilje.
A haljine sam i ja videla kod njih na fb i izgledaju super na slici user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Moda za trudnice
2.9.2018 15:55:13   
lesli
E Dunja, ne znam kako stoje sa haljinama. Nisam to bas zagledala.
Ja sam kod njih gledala vise pantalone/farmerke (narocito sto je to bio april/maj, znaci ne previse toplo). Posle nisam nista naknadno uzimala.
Ja uzeh jedne pantalone i 3 para helanki. Neke majice i 2 bluze za uz te pantalone.

A da uzmes neke pantalone, gore neku tuniku i baletankice? Ove moje pantalone su bas lepe i dovoljno elegantne za svecanu priliku (mozda da ti slikam ili nadjem na netu sliku). Bluze isto mozes da nadjes nesto sto moze u elegantnim prilikama. A mozda i imas neku svoju u koju mozes da udjes? Ja sam imala 2 neke bluzice koje su mi bile za posao i u koje sam do skora mogla da udjem.

Ma najbolje skokni do njih, pa pogledaj sta imaju. Verovatno imaju i neke haljine...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 2:00:51   
MojMiki
Dunja kada ides na svadbu? Jesi li probala neku haljinu koja ima visi struk...gledam po sebi, jos ne moram bas sve trudnicke stvarcice. Farmerke ne mogu odavno da obucem, pantalone sa pojasom....e sada polako i druga garderoba postaje mala. I grudi su mi 2 broja vece.U HM-u ima ponekad finih stvarcica za trudnice.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 13:19:04   
dunja RR
Miki, svadba je za 2 nedelje.

Ja inače ne volim standardne svadbarske haljine, tako da sam naručila ovu, od viskoze je pa će moći za septembar, biće oko 22-25 stepeni, sudeći po prognozi.
Svadba je na Kosmaju, pa ćemo dosta biti i napolju.

user posted image



Nosim inače trudničke farmerke, i letnje haljine sve mogu, a uskoro ću naručiti jednu trenerku za trudnice, donji deo.

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.9.2018 13:21:27 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 13:37:49   
Ana RR
Lepa je, Suzi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 15:03:26   
MojMiki
Dunja haljinica je odlicna! Bas mi se svidja. Nisam ni ja za ono svi u istom fazonu obuceni. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 15:12:46   
dunja RR
Mislite da može stomak da stane tu? :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 15:20:37   
Ana RR
Pa ne znam kakav je materijal, treba da probaš. Ako je rastegljiva onda možda može.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 15:41:30   
MojMiki
Dunja haljina je prelepa, ali ako ne pise da je za trudnice....nisam bas sigurna

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 15:47:35   
dunja RR
Nije za trudnice, ali sam im dala mere i rekla da sam trudnica, pa su mi rekli da će biti ok, a viskoza je inače, nije rastegljiva. Ali meni se baš zato i dopada jer lepo pada. Stiže za 2 dana pa ću videti. Ako ne bude ok, nosiću je svakako posle, samo u tom slučaju moram opet da jurim haljinu za svadbu, muke user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 15:51:50   
MojMiki
Jako je lepa, pa ako odgovara sada ok, ako ne sledece godine. Javi nam utiske kad stigne

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 16:16:35   
Maraj
Dunja lepa je
Joj i ja se zaludjujem on line kupovinom. Ne znam kad sam zadnji put u butik usla. Sve on line kupujem

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 16:25:35   
Ana RR
Gde si poručila, Suzi?

Baš mi se sviđa, lepo bi išla i na neke čizme na jesen.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 16:32:07   
dunja RR
Hvala vam, meni se jako dopada, baš je za razne prilike.


Anči, Vogeli.
Imaju sada sniženje na dosta stvari, ali ova haljina nije na sniženju, ali džabe kada nemam vremena da čekam.
Kod njih kada su sniženja, bude sniženo više od 50%.


Maraj ja volim da probam, ali džaba kada su u Nišu, ima ih u Bg u par butika, ali slab izbor.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 17:47:35   
mama Jo
Bas je lepa i neobicna 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Moda za trudnice
6.9.2018 21:50:18   
Sanjica26 RR
Haljina je fenomenalna. Ja sam je merkala. Imam dve haljine vogelije.  Ali uvek hvatam popuste.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Moda za trudnice
10.9.2018 19:23:26   
lesli
Sad vidim da ne prokomentarisah haljinu. Fenomenalna je! user posted image

Je li stigla haljina? Da li ti odgovara?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here