RE: Da li vas hvata strah od starosti? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Peace* -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (13.3.2014 9:11:08)

Uopšte nemam osećaj starenja. Kada me neko pita koliko godina imam, zbunim se, moram da računam, i uglavnom krenem da kažem 25, tamo sam zapela. [sm=smiley36.gif]
Po nekada me zbune borice oko očiju, i stomak koji neće da izgleda onako kako bih ja želela, ali to je sve kratkog daha.




mama micki -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (13.3.2014 10:10:39)

Ja imam 28 godina i uopšte me ne plaši starost. Šta više, mogu da zamislim sebe i mm kako čuvamo unučiće...




Brand new mama -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (13.3.2014 11:42:08)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Uopšte nemam osećaj starenja. Kada me neko pita koliko godina imam, zbunim se, moram da računam, i uglavnom krenem da kažem 25, tamo sam zapela. [sm=smiley36.gif]
Po nekada me zbune borice oko očiju, i stomak koji neće da izgleda onako kako bih ja želela, ali to je sve kratkog daha.

Ista:) Fotografisala sam se prije par nedjelja za CV,i kad mi je covjek pokazao slike samo sto nisam rekla-to nisam ja:) Iznenadile su me borice:) Ne bojim se starosti, a sa druge strane, nisam ni u razisljanjima-jao,jedva cekam da vidim moje unucice:) Imam male klince i jos ce punnnooo vode proteci dok do unucica dodje(ili nece,ko zna sta ce ovi moji mrvuljci da "naprave" u pubertetu), a tad cu ipak biti u "najboljim godinama". Procitala sam prije neki dan simpaticnu izjavu-da se starenja plase samo one koje osim figure nista nisu drugo stvorile u zivotu... nadam se da cu u starosti moci isto reci za sebe... Ali nadam se da drugi kad me gledaju ne misle:"Nema gore od lepe zene koja ostari,a to ne prepozna"[sm=smiley1.gif]




mama micki -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (13.3.2014 11:46:17)

BNM ne razmišljam ni ja o unučićima, ali mogu da zamislim...
Ja sam prvo dete rodila u 21 godini, kada ona bude imala te godine, ja ću biti u najboljim godinama.[sm=smiley1.gif]




Brand new mama -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (15.3.2014 9:51:35)

Nisam nista lose mislila o unucicima:) Cula sam da su puno laksi nego deca:) Micki,kad tvoja princeza bude imala 21 ti ces da budes spremna da rodis jos jedno[sm=bravo.gif] Mozes do penzije i prabaka da postanes;) Zadnjih par mjeseci sam se naslusala prica o prolasku vremena,starenju, ostajanju sam....Nisam mogla da kazem osobama koje su mi kukale,tako da sam napisala takav komentar. Mislim,sto vrijedi da se plasim neceg sto je jos far,far away..[sm=smiley36.gif]Botox u ruke,priprema,pozor-SAD!




mama micki -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (15.3.2014 10:17:56)

BNM pa sad da rodim još jedno tada, nema šanse, ali do tada, najverovatnije. Znam da nisi ništa loše mislila, sve ok, nego kažem mogu već tu sliku da zamislim u svojoj glavi[sm=smiley36.gif]Mada do tada ima mnogo vremena!




tekilica -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (28.5.2015 11:30:05)

Ja i ne znam koliko godina imam,ostala sam negde u 23, ili 25. Ali, kad sednem i krenem da razmisljam o tome,prvo se pomolim Bogu da dozivim dovoljno dugo, a onda me uhvati jeza. Starosti se ne bojim, ali smrti da.




bubulence -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (28.5.2015 12:07:03)


IZVORNA PORUKA: tekilica

Starosti se ne bojim, ali smrti da.


i ja, sve vise i vise... [sm=smiley13.gif]




jekiki -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (28.5.2015 12:09:41)

Ne, to nas sve ceka pa ceka, godine unazad ne mogu, samo se molim da me zdravlje posluzi da nikome pod stare dane ne budem na grbaci i da kad dodje dan D da ne osetim




emicaa -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (28.5.2015 13:12:02)

Kad predjem pedesetu vjerovatno ću naći nekog psihologa,najradije bih da zadržim ove godine,ovaj izgled i ovo zdravlje [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (25.10.2016 8:35:59)

Vise me plasi sta sve nosi sa sobom starost.
Ne osecam se starom , podsete me kad me pitaju za godine [sm=smiley1.gif]




suzi kju -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (25.10.2016 10:21:59)

Mene uopšte ne plaši, niti razmišljam o tome [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (25.10.2016 10:49:44)

Ne plasi me,uopste nemam realan osecaj koliko imam godina, trenutno 33 ... i stvarno,desava mi se da moram da racunam koliko imam godina, jer o tome nikad ne razmisljam,znam samo koje sam godiste [sm=smiley36.gif]nadam se samo da cu tu starost u zdravlju docekati, i mudrija [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (25.10.2016 11:07:38)

Da znas da nekad i ja zastanem..a pa racunam . A uvek mi je bilo cudno kad stari ali bas stari ljudi nekad ne znaju koliko imaju godina, nego kazu godiste pa racunaj.




emicaa -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (25.10.2016 11:36:29)

pocinjem se bojati smrti,sve vise i vise [sm=smiley13.gif]




MasnaMasnica -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (25.10.2016 11:57:19)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

pocinjem se bojati smrti,sve vise i vise [sm=smiley13.gif]


Isto.😣




Divnica -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (25.10.2016 12:37:27)

Ja ne volim sto starim uopste ne volim, smeta mi.Nemam sad mnogo godina ali bih se radije vratila nekoliko godina unazad. Nesto brzo idu godine , ali nije me strah nego ne volim [sm=smiley13.gif]




Ana RR -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (25.10.2016 13:08:36)

Povremeno me uhvati neka panika od starosti, bolesti, umiranja [sm=smiley13.gif] nije lako prihvatiti činjenicu da je sve prolazno. Daj bože da doživimo starost.




Anck Su Nmaun -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (25.10.2016 13:12:38)


IZVORNA PORUKA: Ana RR
. Daj bože da doživimo starost.

Meni je samo u glavi da smo zivi i zdravi da poozivimo dugo zbog nase decice.




emicaa -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (25.10.2016 13:26:16)

Anck bas tako,ja nisam do skora ni mislila o tome,ali kad mi je dr rekao da kod mene ovo u naredna tri mjeseca nisu otkrili ko zna sta bi bilo,a kod Fore je bilo jos gore




eca89 -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (25.10.2016 13:35:54)

Ne!




Animsaj9 -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (25.10.2016 13:38:23)

Ne , vise me hvata strah da se ne razbolim u starosti pa legnem u krevet i da sam na teret drugima




isidora88 -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (25.10.2016 13:55:21)

ne, nisam do sada razmisljala o tome




choopa choops -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (26.10.2016 0:41:43)

Da!




degu -> RE: Da li vas hvata strah od starosti? (26.10.2016 1:04:17)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Povremeno me uhvati neka panika od starosti, bolesti, umiranja [sm=smiley13.gif] nije lako prihvatiti činjenicu da je sve prolazno. Daj bože da doživimo starost.


I mene i dodala bih još da me nekad hvata panika od gubitka [sm=smiley13.gif] Daj Bože da moji voljeni i ja doživimo starost!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>