RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Sanjalicaaa -> RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom? (6.6.2017 20:43:01)

Srećna jesam, ali nisam baš zadovoljna trenutno. Uvek može bolje.




Sanjica26 RR -> RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom? (24.6.2017 15:23:57)

Jedan poznanik mi rece: "Nista mi na ovom svetu ne nedostaje... osim jos malo novca".
Navelo me na razmisljanje - da li on treba da smatra sebe srecnom osobom ili ne? Kakvo je vase misljenje?




krin 40 -> RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom? (24.6.2017 16:33:27)

Naravno da nisam i to mi je osnovni "pokretač" u životu.Ja sam ona "neskromna"sorta koja NIKADA nije zadovoljna duže od jednog dana.Šta god da poželim,ako to i ostvarim,zadovoljna sam tim dan-dva i posle hoću više ili nešto drugo..i tako godinama.Jedina konstanta u mom životu su deca.Sve ostalo ...Hoću više ljubavi,hoću više paznje,para,života..ma sve mi malo i svaka mi "koža tesna"[sm=smiley1.gif]




Dragce86 -> RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom? (29.6.2017 17:49:00)

Uvek moze bolje, vazno je da smo svi zivi i zdravi i na okupu, ali ponekad poludim od svakodnevnih obaveza i rutine pa bih pobegla negde, na Mars :P




Sanjica26 RR -> RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom? (29.6.2017 17:50:53)

Niko nije odgovorio na moje pitanje.[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom? (29.6.2017 17:54:24)

Sanjice, ja bih rekla da je on srećan čovek [sm=smiley36.gif]
Pare svima nedostaju, ali znamo da one nisu merilo sreće. Ako on ima sve ostalo i zadovoljan je, onda je stvarno srećan čovek[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom? (29.6.2017 18:24:50)

Ne smatram da je sreca u novcu sto sam videla i u stvarnom zivotu!
Svima nama uveka fali novca, ali nije da sam bez tog dodatka ne srecna!
Da srecna sam!!!




branki* -> RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom? (30.6.2017 1:08:55)

Sanjice,ne znam.licno,mislim da bih ja bila srecnija da imam vise para,ali opet ne mogu da garantujem.




choopa choops -> RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom? (30.6.2017 1:18:59)

Znate onaj kliše -"Samo da smo zdravo"...Ali nije sve tako crno i bijelo. Dođu dani kad budem baš nervozna jer kao da se sve uroti protiv nas, ne ide na poslu, ne ide u kući, nema para...A onda se, kao po pravilu desi nesto strasno u okolini i onda shvatiš da kliše nije samo kliše, nego da zaista trebamo biti zahvalni što smo zdravi. Onda malo prođe, pa sve po starom. I tako u krug. Nema odgovora...




Sanjalicaaa -> RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom? (30.6.2017 9:23:38)

Potpisujem Choopu.
Kako sam starina sve više shvatam da je sreća imati zdravlje.




Divnica -> RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom? (30.6.2017 9:48:48)

Jeste , sreca je imati zdravlje. Bez zdravlja nista ne vredi. Sve ostalo dodje prodje, ali opet nedostaje vise para posao ... ali neka smo zivi i zdravi [sm=smiley1.gif]




pipi_coco -> RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom? (30.6.2017 10:02:39)


IZVORNA PORUKA: krin 40

Naravno da nisam i to mi je osnovni "pokretač" u životu.Ja sam ona "neskromna"sorta koja NIKADA nije zadovoljna duže od jednog dana.Šta god da poželim,ako to i ostvarim,zadovoljna sam tim dan-dva i posle hoću više ili nešto drugo..i tako godinama.Jedina konstanta u mom životu su deca.Sve ostalo ...Hoću više ljubavi,hoću više paznje,para,života..ma sve mi malo i svaka mi "koža tesna"[sm=smiley1.gif]


potpisujem

Nije da sam nesretna, ali i kod mene je uglavnom ovako kao kod Krin [sm=smiley36.gif]

Što ne zanci da sam nezahvalna i da ne cjenim ono što imam, zdravlje, porodicu, ljubav, posao i td zahvlana sam svaki dan,a li uvjek me našta goni dalje




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]