|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
12.5.2009 15:07:42   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Verus
U poslednje vreme sam odlucila da cu da se podamim i nista vise od toga ne radimuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
dobra odluka!!!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
12.5.2009 15:08:37   
Verus
user posted image  mod od nosenja rukavica ceo dan na poslu, preko pranja sudja i ribanja kuptaila, maltene vise nokte i nemam!user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
12.5.2009 15:09:46   
Modessty
a jooojjjuser posted image

definitivno ti treba jedna trudnoća!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
12.5.2009 18:22:35   
Verus
user posted image  a ja bi ko moja drugarica ona je imala stomak do zuba pa je lepila plocice u kuatilo!!!  I to sve sa onom velikom maskom za lice, protiv otrovnih gasova, da ne udise lepak!  al ja mislim da cu da se opametim, noge u vis da ne oticu, i da lakiram ove moje nokte sto se raspadaju!user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
13.5.2009 7:54:44   
NadaR
Iskreno receno,od tih muskih poslova,ja ne znam nista.
Niti zelim da znam. Sve to obavlja mm .user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
13.5.2009 8:29:15   
Anoniman
Znam ja svasta da radim, ali je mm pedantniji i lepse sve sredi, pa se ne trpam mnogo. Kad smo trebali da se uselimo u kucu i imali tek dve nedelje da je sredimo sve smo zajedno radili, stemovali zidove, malterisali, gletovali, krecili, ribali... 

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
6.2.2017 13:48:25   
branki*
znam da zamenim sijalicu i uspela sam da okrecim jednom zidove,nije bilo lose.drugo nista ne znam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
6.2.2017 14:33:19   
Mariya
Hehe, ja isto, znam da zamenim sijalicu.
Kad smo pravili kuću znala sam i da gletujem, pola kuće sam ja gletovala i krečila. Sad možda i ne bih znalauser posted image Mi smo se baš podelili, ja kuvam, perem, čistim, on popravlja, betonira, menja, zida, pravi. Ima skoro komplet stolarskih alata, mogla bih i da naučim da ih koristim ali kad bolje razmislim, ja ću radije šerpu i varjaču ili makaze i iglu, tu sam spretnija i kreativnijauser posted image
Muške poslove ostavljam muškima.
E da, znam da rukujem nekim oružjem, to nije muški posao ali je više muška stvar.

< Poruku je uredio Mariya -- 6.2.2017 14:34:49 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
6.2.2017 15:36:32   
choopa choops
Znam skoro pa sve, bušenje, gletovanje, krečenje, obrada drveta, čak sam i neke pločice lijepila, oko struje isto znam, ali se ne petljam mnogo jer mi je tata električar, pa radije njega zovem, u autu mijenjam sijalice i slično, farbanje ograde.... Ne znam sta sve još. Nema posla koji recimo MM zna, a da ja ne znam.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
6.2.2017 15:59:21   
Divnica
Svasta po malo ali moj muz nekako pedantnije to obavlja ali i ima covek zivce za razliku od mene user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
6.2.2017 18:34:10   
emicaa
odsarafit i zasarafit,izbusit i promjenit sijalicu.Po mom misljenju vise nego dovoljno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
6.2.2017 18:53:59   
branki*

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Znam skoro pa sve, bušenje, gletovanje, krečenje, obrada drveta, čak sam i neke pločice lijepila, oko struje isto znam, ali se ne petljam mnogo jer mi je tata električar, pa radije njega zovem, u autu mijenjam sijalice i slično, farbanje ograde.... Ne znam sta sve još. Nema posla koji recimo MM zna, a da ja ne znam.

choopo,ti znas vise nego moj muzuser posted image ima da se udam za tebeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
6.2.2017 19:24:55   
Mariya
Čupo,svaka čast, ja ne znam haubu od auta da otvorim, a ako i uspem da je otvorim iz nekog 10og pokušaja ne znam da je zatvorim. Auto znam samo da vozim i da ga čujem i oset_im kad mu nešto fali ili ne štima,ali da ga popravim... To ne. I da menjam bilo šta na njemu osim osveživača user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 6.2.2017 19:25:48 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
7.2.2017 7:54:24   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image haha Mariya isto i kod mene, znaci sto se tice auta, znam da osetim i naj manju sitnicu, ali nesto vise ne. Posto sama s decom cesto idem do mojih oko 70 km udaljenosti muz me uvek prekoreva sta bih da mi pukne guma, ne bih znala ni to.
Posto smo skoro menjali auto, neki dan nije hteo da mi upali ispred vrtica, i covek kaze digni haubu....user posted image nisma se snasla...bruko moja. Vozaim auto a ni haubu ne znam dici user posted image . Bar znam gorivo da sipam user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
7.2.2017 14:36:21   
choopa choops
branki može user posted image

A ne znam ,valjda od djetinjstva me uvijek to interesovalo, kad se kuća gradila ja sam tati uvjek pomagala i tako....Volim to. Kapiram da mi je tata doktor ili tako nešto, ne bih ni ja znala, ali kako od majstora da ne budeš majstor user posted image

Neki dan sam sestri sklapala sav namještaj, jer je došao onako upakovan, a majstor koji bi to trebao da odradi, bi doša tek za cca 15 dana. A meni dobro došlo, da se zanimam user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
8.2.2017 7:42:20   
mali_mis
Vecinu stvari gde se koristi smirgla i cetka, tu uzivam, pogotovo kad sam nervozna pa treba nesto da smirglam. Oko struje se ne petljam, jer se plasim petljanja oko iste, jedino sto sama menjam delove na kompu kad treba, ali to mi je i zenski posao. Mama me je naucila da krecim, jer smo imale tu srecu da je muski deo familije operisan od muskih poslova, oni samo naprave sruser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
17.9.2017 14:16:50   
Dragce86
Hm, da zamenim sijalicu, da pijem pivo i dignem noge ispred TV :) :) :) Salu na stranu, kad ljudi zive u stanu, nema muskih i zenski poslova, drugo je kad su na selu pa imaju zemlju, imanje i sl. Ovde sve zajedno radimo :)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
17.9.2017 14:22:22   
krin 40
Znam svašta po malo.Krečenje,oko auta,sijalice,sifon za vodu i sl

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
17.9.2017 16:22:03   
Sarav
Ja ne znam ništa od tih poslova sa strujom i vodom da radim. Mada, da mi je trebalo naučila bih.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
17.9.2017 16:33:09   
Tatjana.87
Hmm znam da zamenim sijalicu,sve po malo oko tehnike i da krecim,oko automobila se bas i ne razumem ali umem da preporucim dobrog majstora user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
17.9.2017 16:37:18   
krin 40
Sarav oko vode je lako..zamena gumice,sifona i sl..samo zavrni glavni ventil pre nego što počneš da vežbašuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
17.9.2017 19:27:47   
Dragce86
Hehehehe, neka njih nek petljaju svoje muske poslove. Verujem da svaki prosecan muskarac zna ponesto po kuci, a ako ne zna - ima majstora pa nek rade, nek se svako drzi svog dela. Moj muz je programer i tu je najbolji, ne mogu ocekivati da bude idealan majstor..zna ponesto, a cesto zovemo majstora ako je veci kvar po kuci. Ja tek nisam tu od pomoci :user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
17.9.2017 19:40:50   
krin 40
To stoji ali ja volim da petljamuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
7.11.2017 12:05:36   
mama Jo
I ja bas volim da petljam 😊
Nisam nesto posebno radila muske posleove ali ne znam ne bih mogla... neki tezak fizicki posao mozda

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
7.11.2017 14:04:18   
choopa choops
Da pridodam da sam naučila i da pilam drva motornom testerom i cijepanje (dobro cijepala sam kao djevojka, ali ne ovoliko). I da sam dobila ualu mišića, ali dobro to user posted image

I popravila električnu testeru koja nije radila. Ja to baš, baš volim da radim. Više nego bilo koji posao po kući. MM kaže da sam trebala da budem muško, umirao je od blama što sam pilala drva. A nema razloga, jer ako on može da opere i proširi robu, zašto onda ne bih ja mogla ovo?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here