|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Evrovizija
6.3.2022 0:34:00   
Didy
I ja. Moj favorit. 

#nemamknjižicu 😉

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Evrovizija
6.3.2022 0:36:01   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Didy

I ja. Moj favorit. 

#nemamknjižicu 😉



Evo upravo je i prognozirao "Mozda će pobedi u Torino" 😂
Ah, kad izvali gramatiku 😁

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Evrovizija
6.3.2022 9:20:04   
nata11
Ne znam Jel fora pesma Ili komentari dezurnih filozofa : ukljuci mozak mozda ces razumeti.

Ma mogu ga ukljucivati do sutra. 🤣
A sto je zena u nekom tripu, nekoj drugoj vasioni. Za **** nju za pobedu. 

Nema veze ionako Niko nece glasati za Nas zbog Rusije. 

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Evrovizija
6.3.2022 10:19:56   
QueenJ
Meni je pesma vrhunska. Moja analiza: Kreće od kritike žute štampe i slavnih. Pa o stanju zdravlja. I poentira sa-nemam knjižicu. Generalno, umetnici. I da zato mora biti zdrava. Onda osvrt na koronu, "kako će sada da me prate", jer nema knjižicu, a plus i sve kamere, kritika na društvo u celini. Onda šeta psa, suknja oko nogu, mene asocira na slobodu.  A kada kaže-umetnica je nevidljiva,  ne vidiš me to je magija,  to je opet na konto toga što su za sistem umetnici zaista nevidljivi. I poslednja repeticija-može biti zdrava. Da se malo vratimo pravim vrednostima i umetnosti. A možda je malo posvećena i gitaristi njihovog benda "Zemlja gruva", koji je preminuo od leukemije. 
Ukusi su različiti, ali meni lepše ovo, nego gologuze domino dame koje žele da ih savijaju kao origami.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Evrovizija
6.3.2022 10:37:42   
Ivanka 75
Ja je sve  vise i vise pevam. Kaze mm "umetnicki savrsena". 


Opet se vracam na Rock me baby, poziv na rokanje, Mali mrav koji je u grudima nesto, Brenine pesme iz osamdeset_ih koje su sve apsolutni hitovi. 
Sinoc sam sama sedela i slusala pesme i nekako su mi skoro sve usle u usi. Pojedini malo nerazumljivo pevaju ali... 

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Evrovizija
6.3.2022 11:35:48   
dunja RR
U totalnom je tripu, fazon ja sam neshvaćena umetnica.

Pesma je bezveze, ali ako je išta dobro što je ona pobedila, bar da ne gledamo Sarinu pozadinuu Italiji, mene bi bilo sramota da mene i zemlju iz koje sam predstavlja neko onako "obučen".



IZVORNA PORUKA: nata11


A sto je zena u nekom tripu, nekoj drugoj vasioni. Za **** nju za pobedu. 

Nema veze ionako Niko nece glasati za Nas zbog Rusije. 



< Poruku je uredio dunja RR -- 6.3.2022 11:36:10 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Evrovizija
6.3.2022 15:30:26   
bubulence
Obzirom da godinama ne pobeđuje kvalitet nego sve ostalo (cula sam pre par dana rec ''nenormalitet'' i sada shvatam da je rec zapravo smisljena zbog Evrovizije. 😁), mislim da imamo odlicnog kandidata .. BudiBogsnama....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Evrovizija
6.3.2022 15:52:29   
Didy


IZVORNA PORUKA: dunja RR

da ne gledamo Sarinu pozadinuu Italiji, mene bi bilo sramota da mene i zemlju iz koje sam predstavlja neko onako "obučen". 



O ovome sam ja sve vreme razmišljala. Meni su i Uraganke prošle godine bile jeftine sa onim svojim "stilom", načinom igranja, filerima, silikonima i ostalim čudima i mislim da sam tad i ovde pisala o tome. 
Konstrakta mi je sve suprotno tom kiču i šundu, nešto drugačije i zato mi se sviđa. Pesma šalje jaku poruku, jedino što ta poruka na Evroviziji verovatno neće biti shvaćena, a možda i hoće (pogotovo što ima ove delove na latinskom). 
Inače generalni utisak o Beoviziji mi je da je ove godine bilo na svetskom nivou. Pesme su mi sve bile žanrovski, scenski i muzički potpuno različite i to mi se baš dopalo. Ranije su mi sve pesme bile u istom kalupu, sve ličile jedna na drugu, a sad sam prijatno iznenađena širinom i raznolikošću naše muzičke scene.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Evrovizija
6.3.2022 16:02:25   
dunja RR
Didy jeste, vidi se da su ozbiljne pare uložene ove godine na komplet organizaciju.

Meni se dopao onaj naš voditelj iz Švedske, nekako mi je kultiriška, gospodin.
Juče nisam gledala finale jer sam skapirala da su puštali snimke sa polifunala, odgledala sam samo kraj kada su Sergej, Jelena, i ostali pevali, taj deo mi je bio divan, a najsmešniji mi je bio onaj dirigent koji ja skakao kao lud, nije mi bilo jasno ko mu ej rekao da je to radi user posted image , videh danas čak i tekst o njemu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Evrovizija
6.3.2022 16:31:16   
Didy
Ja isto nisam pratila detaljno, čitala sam knjigu, slušala i pomalo bacala pogled na program. Shvatila sam da nisam pomno pratila jer uopšte ne znam ko je dirigent koji je skakao, uopšte ga nisam primetila. 😉



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Evrovizija
6.3.2022 16:52:24   
Tiziana
Konstrakta je ozbiljna pevacica. I ona i Zoe. Pritom sam ja volela muziku koju su pravile dok su bile u Zemlji Gruva.Drago mi je da je konacno neko takav prosao. Da, mozda nije Evrovizijska pesma, ali opet pa sta jeste. Pobedjuju razni frikovi unazad godinama. Sigurna sam da ce se o pesmi pricati.. 
Mozda nije bila moj favorit, ali drago mi je da je bas ona prosla,Pogotovu sto su joj konkurencija na kraju ce se ispostaviti bili ova nesrecna Sara Jo, slobodno je mogla i gola da izadje,, Zorja Zvezda Granda i Aca Lukas koji je doveo sa sobom ekipu boze sacuvaj. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Evrovizija
6.3.2022 18:25:27   
dunja RR
To je skroz na kraju bilo, pre objave pobednika, kada su pevali Sergej, Jelena Tomašević i ostali, stare pesme, tada je taj dirigent skakao, i bio čak iritantan nekako, bar meni, jer ljudi lepo pevaju, još one divne stare pesme, Ramazotija, Kutunja itd, a on sve vreme pored igra (umesto da diriguje jelte), još ima neka 2 metra visine, nema šanse da ga ne primetiš user posted image Malo je delovalo preterano, ili kao da je na nečemu user posted image , zapravo sam se sve vreme smejala. Zvala sam sinoć i mm da ga vidi, on već bio legao, prošla je ponoć bila,

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja isto nisam pratila detaljno, čitala sam knjigu, slušala i pomalo bacala pogled na program. Shvatila sam da nisam pomno pratila jer uopšte ne znam ko je dirigent koji je skakao, uopšte ga nisam primetila. 😉




< Poruku je uredio dunja RR -- 6.3.2022 18:30:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Evrovizija
6.3.2022 19:19:12   
Ana RR
Mi smo danas "odgledali" jučerašnje nastupe, nismo pomno slušali jer većinu pesama je brate mili teško slušati. Meni se naravno dopala Zoe, prija mi njen glas i taj ritam. Ana Stanić nije bilo loša mada stajling je diskutabilan. Saru neću ni komentarisati. Konstraktu sam tek sad čula i pesma je totalno u njenom stilu i što je najgore ulazi u uho user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Evrovizija
6.3.2022 19:22:56   
vonavoj
Joj,dunja,taj deo sam i ja samo gledala..mnogo su lepo pevali,uzivali,a on kao konj po sceni..uzas..pri tom onako nezgrapan..


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Evrovizija
6.3.2022 19:26:17   
Ana RR
On je meni bio sjajan, vidi se da čovek voli muzika i da uživa. Baš je bio dobar.

Samo ne razumem šta će Knez tu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Evrovizija
6.3.2022 19:45:10   
dunja RR
Anči, ne znam da li si gledala kratko taj deo sa njim, ili sve vreme, a trajalo nekih recimo pola sata, nisam sigurna, a on sve vreme skaće, u početku je ajd delovalo možda simpatično, ali baš pola sata, previšeee, što kaže Von, onako nezgrapan.

A Knez, kontam da je došao preko ćerke, tj. Uraganki, ta veza. Nego što zgleda mlađe, ti bre ljudi kao da su zamrznuti, ne stare nikako, operacije šta li ..i čini mi se da je dobro zvučao, ne mogu da se setoiš šta je pevao.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Evrovizija
6.3.2022 19:48:11   
dunja RR
Jeste videli Konstraktin post? KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Evrovizija
6.3.2022 21:44:48   
Didy
Da, jesam, juče.

Onaj scenski nastup mi je nekako bolji od spota, možda jer sam ga prvog gledala. Ana, ja ceo dan pevam - Umetnica mora biti zdrava, biti, biti zdrava... 😉

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Evrovizija
6.3.2022 21:53:23   
Sanjica26 RR
Ma i ja ceo dan pevam i ako mi se ne dopada.Ona sara mi je 🤮

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Evrovizija
6.3.2022 21:57:23   
Ivanka 75
Mi imamo svakakve varijacije na temu

Porodica mora biti zdrava 😂Nasa baba mora biti zdrava 😊Mamina biljčica mora biti zdrava 😊(posto sam neke izgleda ubila zimus) 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Evrovizija
7.3.2022 9:51:07   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, ne znam da li si gledala kratko taj deo sa njim, ili sve vreme, a trajalo nekih recimo pola sata, nisam sigurna, a on sve vreme skaće, u početku je ajd delovalo možda simpatično, ali baš pola sata, previšeee, što kaže Von, onako nezgrapan.

A Knez, kontam da je došao preko ćerke, tj. Uraganki, ta veza. Nego što zgleda mlađe, ti bre ljudi kao da su zamrznuti, ne stare nikako, operacije šta li ..i čini mi se da je dobro zvučao, ne mogu da se setoiš šta je pevao.



Gledala sam sve i meni je bio skroz simpatičan, videlo se da uživa user posted image

A kneza ne volim nikako, jedna gadna i ljigava osoba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Evrovizija
9.3.2022 9:15:35   
IvanaSK RR
Mene nebi cudilo da fino prodjemo na Evroviziji. Ionako tamo ludilo pobedjuje, retko kad nešto normalno.A Konstrakta je meni simpa jer je drugačija. Zemlja gruva ima stvarno finih pesmica. Ja sam skoro videla njihov spot i pesmu Mama i bas me je dotakla. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Evrovizija
11.5.2022 10:46:01   
nata11
Jeste pratili juce?
Ja prve 4 pesme user posted image Alba je haos user posted image

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Evrovizija
11.5.2022 10:47:44   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: nata11

Jeste pratili juce?
Ja prve 4 pesme user posted image Alba je haos user posted image


Jaooooo, kazu da su ih cenzurisali samo tako, trebalo je da bude jos zesce 🙄

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Evrovizija
11.5.2022 10:51:13   
nata11

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: nata11

Jeste pratili juce?
Ja prve 4 pesme user posted image Alba je haos user posted image


Jaooooo, kazu da su ih cenzurisali samo tako, trebalo je da bude jos zesce 🙄



Ne znam ... bas nije morala prva user posted image Njene butine mi ostase urezane u mozgu user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here