RE: Evrovizija (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


dddaca -> RE: Evrovizija (11.5.2022 11:00:37)

Samo sam na trenutak videla deo njenog nastupa, ali i meni butke ostadose u secanju [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Evrovizija (13.5.2022 6:30:37)

Jeste li gledale sinoc? Ja da vidim proglasenje a ono poslednju nasu procitase 😁




dddaca -> RE: Evrovizija (13.5.2022 7:46:50)

I ja sam gledala sam samo njen nastup i na kraju proglasenje. U medjuvremenu prebacila na Survivor. Dete se jutros umiva i pevusi biti zdrava [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Evrovizija (13.5.2022 8:14:11)

Нисам стигла да гледам. Kad je finale? 




nata11 -> RE: Evrovizija (13.5.2022 8:37:54)

Gledala prve 6 pesme.

Finska i Malta nisu lose.
Meni je pocetak nastupa nase bio u fazonu ju sta joj bi- kao da se malo pokocila, bila je bolja na Beoviziji ali posle se opravila sto bi rekli nasi. [sm=smiley1.gif]


Generalno pesme su bljaks ove godine i ima sanse.




IvanaSK RR -> RE: Evrovizija (13.5.2022 11:15:29)

Nato, i meni je bila nešto ukocena u početku, verujem da ju je drmala trema. Ostale sam u prolazu odgledala.




Ivanka 75 -> RE: Evrovizija (13.5.2022 11:22:40)

Mislim da je drmala trema. Kad je videla reakciju publike, opustila se. 😊


Vidim po mrezama da kritikuju prevod. Nikako ne moze bukvlano da se prevede da bi se preneo smisao - sta je pisac hteo da kaze. Pesma je ne neprevodiva skroz. A i kad se prevede, ne moze da se peva ni na jednom drugom jeziku osim originalnom. 





IvanaSK RR -> RE: Evrovizija (15.5.2022 8:19:59)

Devojke, jeste li gledale sinoc? Ocekivano... Istina, cudi me da smo u ziriju tako lose prosli. Mada, politika je to. Grci, Cesi, Rumuni ni jedan glas da nam daju 🙄




dddaca -> RE: Evrovizija (15.5.2022 8:44:44)

Gledala malo pred kraj i glasanje Ocekivano, mada sam ocekivala vise od zirija. Nije ni ovo lose, mada sam se nadala da ce se mozda desiti neko cudo




Sanjica26 RR -> RE: Evrovizija (15.5.2022 11:48:09)



IZVORNA PORUKA: nata11

Gledala prve 6 pesme.

Finska i Malta nisu lose.
Meni je pocetak nastupa nase bio u fazonu ju sta joj bi- kao da se malo pokocila, bila je bolja na Beoviziji ali posle se opravila sto bi rekli nasi. [sm=smiley1.gif]


Generalno pesme su bljaks ove godine i ima sanse.



Ja sam citala da joj je ispala bubica. Možda zbog toga. Dobro se snasla posle. Pobednik očekivano. 




dunja RR -> RE: Evrovizija (15.5.2022 11:55:42)

Naš žiri nije dao niti jedan glas Ukrajini, i drago mi je zbog toga.




dunja RR -> RE: Evrovizija (15.5.2022 12:44:38)

Pogledajte kako Grk peva Konstraktinu pesmu [sm=smiley4.gif] KLIK




Ivanka 75 -> RE: Evrovizija (15.5.2022 13:48:36)

Dovoljno je reci da je Konstrakta bila druga po glasovima publike. I kao sto ona rece "uradili smo ono zasto smo dosli, plasirali se u finale".


Ja navijah za Britanca,l. Prosle god ninedan poen nisu imali, ove se opravise 😂
Bravo Konstrakta, osvetlala si nam obraz 😊Jedinstvena, pesma ima pricu za onoga ko je razume, a i nije bila polugola na sceni. Zena i po! 😊 




Ivanka 75 -> RE: Evrovizija (15.5.2022 14:09:54)

Četvrta po glasovima publike, zaboravih one ispred 😂





IvanaSK RR -> RE: Evrovizija (15.5.2022 15:49:41)

Sanjice, to sto je nata pisala, pisala je za polufinale. Bubica je našoj ispala sinoc.A mi Azerbejdžanu 12 🤣




Sanjica26 RR -> RE: Evrovizija (15.5.2022 16:46:53)

Ja za sinoc pricam. 😁




Didy -> RE: Evrovizija (17.5.2022 14:01:32)

Šta mislite da li su glasovi pokradeni? Čitam naslove u novinama i komentare - Rumunija se žali, pa još neke zemlje su na spisku, između ostalih i Crna Gora. Meni je prosto neverovatno da je Konstrakta od stručnog žirija dobila tako malo poena. Pretpostavljam da je i to iz političkih razloga i našeg državnog zvaničnog stava o trenutnom ratu i što ne uvodimo Rusiji sankcije. Slažem se da je ovo već dugo političko, a ne muzičko takmičenje. 

Špankinja mi je bila kopija Sare Jo. 🤣 Drago mi je što nas nije njena gola guzica predstavljala, dosta više i sa tim, nadam se da je ova godina prekretnica i kraj polugolih izoperisanih kopija. 




Ana RR -> RE: Evrovizija (17.5.2022 14:05:35)

Didy, sigurna sam da su glasovi pokradeni i sigurna sam da nismo dobili glasove žirija zbog političke situacije.

Da li je era golotinje gotova, ne znam. Ne verujem da ćemo više imati ovako originalan nastup, barem ne skoro, tako da me ne bi čudilo da već sledeće godine prikažemo jedno (ili više) golih srpskih dupeta [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Evrovizija (17.5.2022 14:29:41)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Didy, sigurna sam da su glasovi pokradeni i sigurna sam da nismo dobili glasove žirija zbog političke situacije.

Da li je era golotinje gotova, ne znam. Ne verujem da ćemo više imati ovako originalan nastup, barem ne skoro, tako da me ne bi čudilo da već sledeće godine prikažemo jedno (ili više) golih srpskih dupeta [sm=smiley36.gif]



Hahahaha... Pravda za gola dupeta. 🤣I ja mislim da nećemo skoro imati ovako dobar nastup. Mada, pisala sam već, prijatno sam bila iznenađena ovogodišnjim Beovizijom - toliko različitih kompozicija, žanrovski, scenski... Kao da nam se malo oporavlja muzička scena. 🤔




dunja RR -> RE: Evrovizija (17.5.2022 14:36:21)

Meni je Špankinja mnooogo prirodnija od Sare Jo, ne samo fizički, nema silikone itd, već i energija je sirovija. Iako, nije mi za Evrovoziju, aliipak ne mogu je porediti sa Uragankama ili Sarom, one su par nivoa iznad, u vulgarnosti, posebno Sara.




dunja RR -> RE: Evrovizija (17.5.2022 14:38:27)

A da li su glasovi pokradeni ii nisu, nebitno, kao i sve što se dešava u svetu, politički su prilagođeni, očekivano.

Sanjam da odem da živim negde u divljinu, na ona mesta iz Ben Foglijevih emisija...




dunja RR -> RE: Evrovizija (4.3.2023 21:45:19)

Gleda neko? Ja ne, pojma nemam ko učestvuje, videh u nekim objavama da opet promovišu sve i svašta, pa mi se i ne gleda...




IvanaSK RR -> RE: Evrovizija (5.3.2023 9:27:20)

Ja nisam gledala, odoh videti pobednika 😁




flamingos -> RE: Evrovizija (5.3.2023 11:20:19)

Nisam ni ja.Sad sam videla ko je pobednik.




dunja RR -> RE: Evrovizija (5.3.2023 15:27:06)

Ja još nisam odslušala pobedničku pesmu, vredili li šta?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>