|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Evrovizija
11.5.2022 11:00:37   
dddaca
Samo sam na trenutak videla deo njenog nastupa, ali i meni butke ostadose u secanju user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Evrovizija
13.5.2022 6:30:37   
IvanaSK RR
Jeste li gledale sinoc? Ja da vidim proglasenje a ono poslednju nasu procitase 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Evrovizija
13.5.2022 7:46:50   
dddaca
I ja sam gledala sam samo njen nastup i na kraju proglasenje. U medjuvremenu prebacila na Survivor. Dete se jutros umiva i pevusi biti zdrava user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Evrovizija
13.5.2022 8:14:11   
Sanjica26 RR
Нисам стигла да гледам. Kad je finale? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Evrovizija
13.5.2022 8:37:54   
nata11
Gledala prve 6 pesme.

Finska i Malta nisu lose.
Meni je pocetak nastupa nase bio u fazonu ju sta joj bi- kao da se malo pokocila, bila je bolja na Beoviziji ali posle se opravila sto bi rekli nasi. user posted image


Generalno pesme su bljaks ove godine i ima sanse.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Evrovizija
13.5.2022 11:15:29   
IvanaSK RR
Nato, i meni je bila nešto ukocena u početku, verujem da ju je drmala trema. Ostale sam u prolazu odgledala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Evrovizija
13.5.2022 11:22:40   
Ivanka 75
Mislim da je drmala trema. Kad je videla reakciju publike, opustila se. 😊


Vidim po mrezama da kritikuju prevod. Nikako ne moze bukvlano da se prevede da bi se preneo smisao - sta je pisac hteo da kaze. Pesma je ne neprevodiva skroz. A i kad se prevede, ne moze da se peva ni na jednom drugom jeziku osim originalnom. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Evrovizija
15.5.2022 8:19:59   
IvanaSK RR
Devojke, jeste li gledale sinoc? Ocekivano... Istina, cudi me da smo u ziriju tako lose prosli. Mada, politika je to. Grci, Cesi, Rumuni ni jedan glas da nam daju 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Evrovizija
15.5.2022 8:44:44   
dddaca
Gledala malo pred kraj i glasanje Ocekivano, mada sam ocekivala vise od zirija. Nije ni ovo lose, mada sam se nadala da ce se mozda desiti neko cudo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Evrovizija
15.5.2022 11:48:09   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Gledala prve 6 pesme.

Finska i Malta nisu lose.
Meni je pocetak nastupa nase bio u fazonu ju sta joj bi- kao da se malo pokocila, bila je bolja na Beoviziji ali posle se opravila sto bi rekli nasi. user posted image


Generalno pesme su bljaks ove godine i ima sanse.



Ja sam citala da joj je ispala bubica. Možda zbog toga. Dobro se snasla posle. Pobednik očekivano. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Evrovizija
15.5.2022 11:55:42   
dunja RR
Naš žiri nije dao niti jedan glas Ukrajini, i drago mi je zbog toga.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Evrovizija
15.5.2022 12:44:38   
dunja RR
Pogledajte kako Grk peva Konstraktinu pesmu user posted image KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Evrovizija
15.5.2022 13:48:36   
Ivanka 75
Dovoljno je reci da je Konstrakta bila druga po glasovima publike. I kao sto ona rece "uradili smo ono zasto smo dosli, plasirali se u finale".


Ja navijah za Britanca,l. Prosle god ninedan poen nisu imali, ove se opravise 😂
Bravo Konstrakta, osvetlala si nam obraz 😊Jedinstvena, pesma ima pricu za onoga ko je razume, a i nije bila polugola na sceni. Zena i po! 😊 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Evrovizija
15.5.2022 14:09:54   
Ivanka 75
Četvrta po glasovima publike, zaboravih one ispred 😂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Evrovizija
15.5.2022 15:49:41   
IvanaSK RR
Sanjice, to sto je nata pisala, pisala je za polufinale. Bubica je našoj ispala sinoc.A mi Azerbejdžanu 12 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Evrovizija
15.5.2022 16:46:53   
Sanjica26 RR
Ja za sinoc pricam. 😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Evrovizija
17.5.2022 14:01:32   
Didy
Šta mislite da li su glasovi pokradeni? Čitam naslove u novinama i komentare - Rumunija se žali, pa još neke zemlje su na spisku, između ostalih i Crna Gora. Meni je prosto neverovatno da je Konstrakta od stručnog žirija dobila tako malo poena. Pretpostavljam da je i to iz političkih razloga i našeg državnog zvaničnog stava o trenutnom ratu i što ne uvodimo Rusiji sankcije. Slažem se da je ovo već dugo političko, a ne muzičko takmičenje. 

Špankinja mi je bila kopija Sare Jo. 🤣 Drago mi je što nas nije njena gola guzica predstavljala, dosta više i sa tim, nadam se da je ova godina prekretnica i kraj polugolih izoperisanih kopija. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Evrovizija
17.5.2022 14:05:35   
Ana RR
Didy, sigurna sam da su glasovi pokradeni i sigurna sam da nismo dobili glasove žirija zbog političke situacije.

Da li je era golotinje gotova, ne znam. Ne verujem da ćemo više imati ovako originalan nastup, barem ne skoro, tako da me ne bi čudilo da već sledeće godine prikažemo jedno (ili više) golih srpskih dupeta user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.5.2022 14:06:10 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Evrovizija
17.5.2022 14:29:41   
Didy


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Didy, sigurna sam da su glasovi pokradeni i sigurna sam da nismo dobili glasove žirija zbog političke situacije.

Da li je era golotinje gotova, ne znam. Ne verujem da ćemo više imati ovako originalan nastup, barem ne skoro, tako da me ne bi čudilo da već sledeće godine prikažemo jedno (ili više) golih srpskih dupeta user posted image



Hahahaha... Pravda za gola dupeta. 🤣I ja mislim da nećemo skoro imati ovako dobar nastup. Mada, pisala sam već, prijatno sam bila iznenađena ovogodišnjim Beovizijom - toliko različitih kompozicija, žanrovski, scenski... Kao da nam se malo oporavlja muzička scena. 🤔

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Evrovizija
17.5.2022 14:36:21   
dunja RR
Meni je Špankinja mnooogo prirodnija od Sare Jo, ne samo fizički, nema silikone itd, već i energija je sirovija. Iako, nije mi za Evrovoziju, aliipak ne mogu je porediti sa Uragankama ili Sarom, one su par nivoa iznad, u vulgarnosti, posebno Sara.

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.5.2022 14:42:15 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Evrovizija
17.5.2022 14:38:27   
dunja RR
A da li su glasovi pokradeni ii nisu, nebitno, kao i sve što se dešava u svetu, politički su prilagođeni, očekivano.

Sanjam da odem da živim negde u divljinu, na ona mesta iz Ben Foglijevih emisija...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Evrovizija
4.3.2023 21:45:19   
dunja RR
Gleda neko? Ja ne, pojma nemam ko učestvuje, videh u nekim objavama da opet promovišu sve i svašta, pa mi se i ne gleda...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Evrovizija
5.3.2023 9:27:20   
IvanaSK RR
Ja nisam gledala, odoh videti pobednika 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Evrovizija
5.3.2023 11:20:19   
flamingos
Nisam ni ja.Sad sam videla ko je pobednik.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Evrovizija
5.3.2023 15:27:06   
dunja RR
Ja još nisam odslušala pobedničku pesmu, vredili li šta?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here