|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šminkanje
4.12.2019 20:34:27   
vonavoj
Koji korektor za podocnjake koristite?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Šminkanje
4.12.2019 21:05:24   
Filadendronka

Von, zavisi koji ti je tip koze i sta zelis da prekrijes ( podocnjake, crvenilo, bubuljice). Ja koristim u stiku da posvetlim deo ispod donjeg kapka i da prekrijem melazmu (one trudnicke fleke na jagodicama) koja se jos nije povukla. Kod ovih povoljnijih varijanti ne vidim neku sustinsku razliku, ali opet zavisi kakvu i koliku nepravilnost prikrivas. Slikam ti posle sta imam trenutno. :) 
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Koji korektor za podocnjake koristite?



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Šminkanje
4.12.2019 22:26:07   
emicaa
Von Lorealov je odlican.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Šminkanje
5.12.2019 9:40:45   
vonavoj
Treba mi bas za ispod ociju..da ne stavljam puder svaki put.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Šminkanje
5.12.2019 10:14:34   
Filadendronka

Emice, na koji L mislis? True match ili Inf? Oni su skuplji od ovih mojih, ali ako vredi onda je to druga prica. 
IZVORNA PORUKA: emicaa RR
Von Lorealov je odlican.





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Šminkanje
5.12.2019 10:15:53   
Filadendronka
Von, trenutno imam ove i MY je najbolji od njih.
user posted image photo host link



(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Šminkanje
5.12.2019 10:19:42   
bubulence
Slazem se fil, imam ga i ja i sasvim je dobar. Samo  ne mogu da koristim korektor bez pudera... Nekako se uvek vidi ta razlika. A kada nanesem puder sve se izjednaci i deluje prirodnije


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Šminkanje
5.12.2019 10:24:18   
Filadendronka

Bubi, meni sad nikako ne odgovara puder zbog bebe. Videces jos malo kad krene da te grize po licu, sljapka rukicama i mazi se. :) Mada meni je koza prilicno dobra genetski, tako da stavim malo korektora i bude sasvim pristojno. Zainteresova me Emica sad sa ovim L’oreal. 😆
IZVORNA PORUKA: bubulence

Slazem se fil, imam ga i ja i sasvim je dobar. Samo  ne mogu da koristim korektor bez pudera... Nekako se uvek vidi ta razlika. A kada nanesem puder sve se izjednaci i deluje prirodnije





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Šminkanje
5.12.2019 10:49:42   
vonavoj
Ja imam mY afiniton puder,odlican mi je .uzecu i korektor njihov,nisam ni gledala.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Šminkanje
5.12.2019 10:56:35   
pari
Von,baš sam to htela da ti kažem...MY je super,a kad već imaš i puder,onda taman



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Šminkanje
5.12.2019 11:19:03   
Filadendronka

Pari, bas tako. Ako odgovara puder onda je idealno da se iskombinuje. 
IZVORNA PORUKA: pari

Von,baš sam to htela da ti kažem...MY je super,a kad već imaš i puder,onda taman





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Šminkanje
5.12.2019 13:25:12   
emicaa
Dok ja vi mozete 5 novih kupiti 😂


user posted image

Na ovaj sam mislila,u odgovarajucoj nijansi naravno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Šminkanje
5.12.2019 15:35:59   
branki*
ja ne koristim korektor,sve mislim dA CE mi naglasiti borice ispod ociju i da je bespotreban.mozda gresimuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Šminkanje
5.12.2019 15:59:24   
emicaa
Ja koristim kad stavljam puder,ali kao sto sam napisala puder jako rijetko stavljam.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Šminkanje
5.12.2019 16:21:56   
pari
Branki, i ja to mislim...mora da bude bas dobro utapkano i lice mora da bude naravno jako hidrirano

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Šminkanje
5.12.2019 17:11:35   
Filadendronka
Hoce da naglasi nepravilnosti kad se ne odabere odgovarajuci korektor. Ali nikad se ne stavlja skroz do ugla oka, vec u obliku pravouglog trougla cija je jedna kateta bocna strana nosa. Ala objasnih 🤣🤣🤣🙃 I obavezno se nanosi utapkavanjem. Meni je korektor znacajniji od pudera. :) 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Šminkanje
5.12.2019 17:21:26   
emicaa
Meni je wet&wild primer savrsen za lice prije nanosenja pudera ili bilo cega drugog posle.Kosa bude bas barsunasta od nje a cjena mu je sitnica.ovde oko 3e kosta,mozda ni toliko



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Šminkanje
5.12.2019 17:51:38   
Filadendronka

Kod nas w&W nije nesto popularan, mislim da ga samo ima u DM-u. Bas cu da pogledam, ako kazes da je tako dobar. 
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Meni je wet&wild primer savrsen za lice prije nanosenja pudera ili bilo cega drugog posle.Kosa bude bas barsunasta od nje a cjena mu je sitnica.ovde oko 3e kosta,mozda ni toliko





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Šminkanje
5.12.2019 18:01:20   
emicaa
Ja imam njega..a i jedn tecni matirani ruz.Bas je dugotrajan.Mislim da njega ne kupuju jer misle da nije neki kvalitet zbog cjene.ali uopste nije tako

PS:imam i njihove sjenke za oci

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Šminkanje
6.12.2019 21:52:03   
MamaNecaVo
Vidim da spominjete puder. Ko zeli 100% pokrivenost, a da nije tezak i da je cena ok. Probajte onaj lilly brend. Odlican je 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Šminkanje
7.12.2019 7:49:38   
branki*
Koji ti je taj lili brend? Ja za svaki dan mejbelin stay matte. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Šminkanje
7.12.2019 8:06:11   
pari
Slazem se za wet&wild. Imam mat dugotrajni crveni ruz,odlican je. I sve drugo sam probala, super su proizvodi



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Šminkanje
7.12.2019 8:37:31   
vocicana
Ne kositim nista od pripremnih posloga i primera za lice za sminkanje, ono sto odlicno fiksira sminku, a mozda vasi muzevi koriste je bil koji after shave losion, tip aNivea, ne znam ko ih jos radi, odlicno fiksirau sminku, ako je fazon mogu ja to sama.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Šminkanje
7.12.2019 13:23:06   
Filadendronka

Crna Voci, a sta radis sa mirisom?! 🙊 Jos posle da me mm napadne sa kim sam se to mazuljala! 😂
IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ne kositim nista od pripremnih posloga i primera za lice za sminkanje, ono sto odlicno fiksira sminku, a mozda vasi muzevi koriste je bil koji after shave losion, tip aNivea, ne znam ko ih jos radi, odlicno fiksirau sminku, ako je fazon mogu ja to sama.



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Šminkanje
7.12.2019 14:18:09   
mama Jo
Hahaha user posted image a kako sa tim da fiksiram? Zar nisu fiksatori u vidu prskalice?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here