Doktor i doktorka Antić (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


kale2008 -> Doktor i doktorka Antić (16.5.2009 9:14:35)

NEMAM SVOG STALNOG GINEKOLOGA IZ RAZLOGA STO JE JAKO TESKO ZAKAZATI PREGLED U NEKOJ OD GAK BOLNICA U BEOGRADU.NEKADA SE CEKA I VISE OD MESEC DANA.ZA SADA SAM NAJZADOVOLJNIJA TRETMANOM U GAK DR DRAGISA MISOVIC ALI I TAMO SE DUGO CEKA SLOBODAN TERMIN KOD DOKTORA.SADA VISE NEMAM NI ZDRAVSTVENU KNJIZICU A U DRAGISE MISOVIC SU MI REKLI DA NE MOGU KOD NJIH DA PLATIM PREGLED.JA BIH VOLELA DA DR ANTIC I DALJE BUDE MOJ LEKAR ALI NE ZNAM KAKO DA DODJEM DO NJEGA.ZATO BIH VOLELE AKO NEKO MOZE DA MI POMOGNE DA PRONADJEM PODATAK DA LI DOKTORKA MAJA ANTIC ILI DOKTOR ANTIC RADE I PRIVATNO JER MI JE NAJLAKSE DA ODEM U PRIVATNU ORDINACIJU.




Anoniman -> RE: Doktor i doktorka Antić (16.5.2009 15:20:55)

Kale, dobrodošla! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Za početak bih te zamolila da ne pišeš velikim slovima jer je to protiv pravila foruma.

Na našem sajtu ne ispisujemo imena privatnih ordinacija na samom forumu, kako ne bi bilo reklamiranja, pa sam zbog toga promenila naziv teme. Nadam se da se ne ljutiš.

Molim žene koje imaju odgovor na tvoje pitanje, da ti ime privatne ordinacije pošalju u privatnoj poruci.

Nadam se da ćeš uspeti da pronađeš privatnu ordinaciju koju tražiš. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




mihi -> RE: Doktor i doktorka Antić (16.5.2009 16:50:08)

KAle radili su alu zbog novog zakona ne znam da li rade, Meni je dr Maja Antić vodila trudnoću ali me nije porodila je porodilište u oktobru nije radilo. poslaću ti u pp naziv ordinacije i telefon gde su i Maja i Dragan Antić radili.




kale2008 -> RE: Doktor i doktorka Antić (20.5.2009 12:34:05)

Hvala puno unapred.Mozes mi poslati poruku na ovaj mail  kajka2008@hotmail.com




Anoniman -> RE: Doktor i doktorka Antić (20.5.2009 12:37:39)

Verovatno ti je poslala privatnu poruku ovde na sajtu.

U vrhu stranice imaš MOJA RINGERAJA, uđeš, spustiš stranicu skroz dole, i tamo imaš PRIVATNE PORUKE, klikni i videćeš njenu privatnu poruku.




mihi -> RE: Doktor i doktorka Antić (22.5.2009 11:07:46)

Jesam Kale poslala sam ti privatnu pp.




Yoya -> RE: Doktor i doktorka Antić (17.6.2009 21:45:44)

Da li moze neko i meni da posalje gde rade Antici? :)
Hvala unapred!




mil_mm -> RE: Doktor i doktorka Antić (6.7.2009 13:57:56)

Da li neko može da mi pošalje na mail milena_xx@yahoo.com u kojoj privatnoj ordinaciji rade Antići? Hvala




mihi -> RE: Doktor i doktorka Antić (6.7.2009 14:00:21)

Poslaću Vam pp na ringeraji čitajte pp ili privatne poruke[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mihi -> RE: Doktor i doktorka Antić (6.7.2009 14:06:37)

E ovako drage zbog novog zakona u kojem se  dr ograničava ili isključuje mogućnost rada u privatnoj praksi Dr Maja Antić radi samo u KBC dr Dragiša Mišovič NAŽALOST. Zvala sam i proverila u ordinaciji gde je pre radila.




mil_mm -> RE: Doktor i doktorka Antić (6.7.2009 14:12:40)

Hvala ti puno na informaciji!




Verus -> RE: Doktor i doktorka Antić (6.7.2009 14:24:40)

Hvala Tasha![image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




xxxyy -> RE: Doktor i doktorka Antić (28.12.2012 15:27:00)

Cao,
Mene zanima da li neko zna gde doktor Antic radi privatno? Unapred hvala. A ta prica o novom zakonu nije tacna, uzgred, skoro svi lekari iz Visegradske i Fronta rade privatno, pa nikom nista.




Mishica 77 -> RE: Doktor i doktorka Antić (29.12.2012 15:31:42)

Ne znam odgovor na tvoje pitanje ali samo mali OFF: zakon je u međuvremenu ukinut, tako da svi lekari i dalje imaju mogućnost da rade i u državnoj i u privatnoj praksi.




xxxyy -> RE: Doktor i doktorka Antić (16.1.2013 11:20:25)

da li neko zna u kojoj privatnoj ordinaciji je radio antic?




xxxyy -> RE: Doktor i doktorka Antić (16.1.2013 11:20:58)

Mislim doktor Antic




sasaaa -> RE: Doktor i doktorka Antić (16.1.2013 11:26:48)

Dr Maja ne radi nigde privatno, tako mi je rekla ona sama pre jedno 3-4 meseca. Za njenog muza ne znam.




Brana13 -> RE: Doktor i doktorka Antić (10.9.2013 19:11:27)

Izvinite na uznemiravanju,ali da li može neko da mi pošalje naziv i broj telefona privatne klinike gde radi dr Antić?Stvarno je hitno.Hvala puno!!!!




SanjaL -> RE: Doktor i doktorka Antić (23.4.2014 10:25:05)

cao, i mene zanima gde radi Antici ili barem jedno od njih. Ako neko ima tu informaciju ja vas molim da mi prosledite na sanja.lederer@gmail.com Hvala unapred




smiley_ -> RE: Doktor i doktorka Antić (22.5.2014 8:44:02)

Cao, i mene zanima gde radi Antici ili barem jedno od njih. Molim vas javite mi ako neko ima informaciju
hvala vam..




xxxyy -> RE: Doktor i doktorka Antić (16.9.2014 20:37:41)

Cula sam da Dragan Antić radi privatno negde na autokomandi ali ne znam ime ordinacije. Ako neko zna bilo bi super da mi javi neki kontakt ili naziv ordinacije. Ne znam zašto je to jedan od retkih doktora koga za koga je tako teško saznati gde radi privatno




Debeljko1 -> RE: Doktor i doktorka Antić (24.1.2015 17:42:58)

Cao! Ja sam u 22 nedelji trudnoce i zanima gde rade privatno doktor ili doktorka Antic! Molim Vas da mi javite bilo kakvu informaciju!
Hvala




xxxyy -> RE: Doktor i doktorka Antić (8.8.2015 13:17:04)

Rade oboje privatno. Mislilm da je Maja u ordinaciji Demini




Stranica: [1]