RE: GAK Narodni Front (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Mala Loojka -> RE: GAK Narodni Front (28.5.2011 22:33:24)

Ja sam kod anesteziologa Pastara bila, kao odabranog, CAR, a doktor Vanja Milosevic, koji mi nije ni bio na porodjaju, vec neka starija doktorka, ali fina... A neka sto mi busila vodenjak, uuuuzas, neka crvenokosa, zadrta... Arggg...
Mada ima vremena, sledece planiram tek za 3-4 godine :)[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: GAK Narodni Front (29.5.2011 9:55:42)

Inače, dr Milena Cerović je plava, niska, sitna, zgodna, sa malo dužom kosom, uglavnom blago talasasto isfeniranom i mnogo je divno biće. Ja sam je upoznala prošle godine sasvim drugim povodom i stvarno je čovek na svom mestu i beskrajno prijatna...




mejvis -> RE: GAK Narodni Front (29.5.2011 17:17:09)

Ginekolozi su u frontu manje -više ok, problem su specijalizanti, sestre i ostali...anajgore su mi bile servirke[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Mala Loojka -> RE: GAK Narodni Front (29.5.2011 17:22:23)

O da, sestre su uzas, pogotovo ona jedna matora glavna... Ushhhhh....
I te servirke i cistacice...
Ja kad sam odlazila kuci nasminkala sam se, osmeh na lice, i potrcala sam nesto kroz hodnik, a ona meni "cim saznala da ide odma se nafrakala i smeje se" A ja reko "a izvinite molim vas, jel treba da placem i da idem apa drapa" U doslo mi da je zunem...




mejvis -> RE: GAK Narodni Front (29.5.2011 21:02:01)

I sve to kada stavim na stranu, front mi je ipak najsigurniji za porođaj. Sve kada saberem moje iskustvo je više pozitivno nego negativno. A ne daj bože da se nešto komplikuje, tamo mi je najsigurnije. 




Mala Loojka -> RE: GAK Narodni Front (29.5.2011 22:04:51)

TAkodje... Ja cu ako Bog da, i sl. put u front :)




Anoniman -> RE: GAK Narodni Front (5.6.2011 8:31:22)

E, pa drage moje... Ja u sredu idem na svoju devetu hospitalizaciju u Front, ali ovog puta se vraćam sa zamotuljkom... Zahvaljujući dr Zagi Milovanović ja sam od toga da molim Boga da uđem u sedmi stigla do devetog... Zahvaljujući njoj, njenoj stručnosti i njenom pristupu pacijentima ja sam uspela da se opustim, da se pridržavam svega što mi kaže bez pogovora i razmišljanja i to mi je i omogućilo da se bezbedno dokopam devetog meseca i da moja beba sve vreme raste i napreduje kako treba i pored svih prepreka...

Umesto tri meseca, rodićemo se samo tri nedelje ranije, a kad se vratim i povratim od carskog reza pisaću vam i iskustva sa porođaja...




Lu -> RE: GAK Narodni Front (30.7.2011 21:19:23)

IZVORNA PORUKA: blesava

da li bi neko znao sta je od analiza potrebno poneti u n frontu,pre prijema,osim licne karte krvne grupe i zdr knizice...molim vas pomagajteeeeeee




Anoniman -> RE: GAK Narodni Front (30.7.2011 21:59:48)



IZVORNA PORUKA: blesava

da li bi neko znao sta je od analiza potrebno poneti u n frontu,pre prijema,osim licne karte krvne grupe i zdr knizice...molim vas pomagajteeeeeee


Meni nije trebalo ništa više ali ja sam prvo primljena na patologiju pa odozgo spuštena u porodilište. Ako ideš tek kad ti krene porođaj, mislim da treba više od toga... Ako te primaju koji dan ranije, gore na 4. to ti je dovoljno...




zelenooka -> RE: GAK Narodni Front (14.9.2011 13:04:15)

moje iskustvo je i vise nego dobro za n.front,s obzirom sta su sve pricali ipak su oni specijalizovana bolnica-u slucaju da ne daj Boze nesto krene po zlu dobro je da se tamo nadjes..ja sam bila na 4. spratu - carski rezovi,sestre su exstra,a nacelnica c.z.-dr.Anka Cirovic je izvrsni strucnjak i jedna predivna zena,u stanju je da se pobije zbog pacijenta ukoliko je neko ne poslusa.ako se neko bude tamo poradjao a treba mu sveze iskustvo nek mi se slobodno javi.pozz za sve.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/kava.gif[/image]




ivana87 -> RE: GAK Narodni Front (14.9.2011 19:21:30)

Da li neko ima informaciju- da li je moguce prebaciti se u Narodni front ukoliko se trudnoca vodila u DM-a? Ostalo mi je jos 10 dana do termina?




PoisonEve -> RE: GAK Narodni Front (14.9.2011 19:43:38)

Ivana, mislim da ti samo treba uput iz DZ za NF i to je to.




ivana87 -> RE: GAK Narodni Front (14.9.2011 19:51:48)

Iskreno se nadam da mi je samo uput potreban, posto sam zaista vise umorna od DM-a[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]..koliko sam bila protiv Narodnog fronta, toliko mi on sada izgleda kao najlepsa, najbolja, najcistija bolnica od svih..




bea83 -> RE: GAK Narodni Front (15.9.2011 13:45:05)

Da li neko zna da li u Narodnom frontu ima 4d ultrazvuk?i može li uz uput da se ode na taj pregled?





Snelle -> RE: GAK Narodni Front (15.9.2011 15:26:46)

Imaju 4D na patologiji. Ali ne znam da li primaju sa uputom. Što ih ne pozoveš telefonom?




bea83 -> RE: GAK Narodni Front (15.9.2011 15:51:59)

Hoću, samo prvo da vidim sa mojom dr iz DZ da li može da mi da uput za 4d. Hvala na informaciji[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




PoisonEve -> RE: GAK Narodni Front (15.9.2011 16:44:00)

Bea, trebalo bi da mozes da dobijes uput za 4D. Ja sam ga dobila.




bea83 -> RE: GAK Narodni Front (15.9.2011 16:58:20)

Stvarno? gde si ti radila?
Sad sam videla na sajtu NF da je 4d na odeljenju patologije trudnoće i da se preporučuje samo kod navedenih kategorija trudnica (kad postoji ili se sumnja na neki problem, da ne navodim sve) pa zato ne znam da li će mi dati uput[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




dunja RR -> RE: GAK Narodni Front (2.10.2011 14:07:43)

Kakvi su toaleti sada na klinici? Doduše mene zanima operativni deo a ne porodilište, ali kontam da je slično ili isto.




PoisonEve -> RE: GAK Narodni Front (2.10.2011 15:48:14)

Bea, ja sam morala cesce da idem na kontrole i UZ zbog nekih problema da bi se to pratilo, moja dr. ginekolog iz DZ mi je dala uput.




zivka -> RE: GAK Narodni Front (2.10.2011 20:14:26)

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kakvi su toaleti sada na klinici? Doduše mene zanima operativni deo a ne porodilište, ali kontam da je slično ili isto.

Nisu bas de lux ali idu cistacice, zavisi ko udje pre tebe [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




dunja RR -> RE: GAK Narodni Front (2.10.2011 20:18:59)


A jel su renovirani ili su u raspadnom stanju, tuš kabine recimo? Davno, kada sam prvi put operisana, sve je bilo staro, užas.




Leki 77 -> RE: GAK Narodni Front (2.10.2011 20:29:21)


IZVORNA PORUKA: ivana87

Da li neko ima informaciju- da li je moguce prebaciti se u Narodni front ukoliko se trudnoca vodila u DM-a? Ostalo mi je jos 10 dana do termina?


Samo uput iz DZ ti treba.




Leki 77 -> RE: GAK Narodni Front (2.10.2011 20:36:36)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


A jel su renovirani ili su u raspadnom stanju, tuš kabine recimo? Davno, kada sam prvi put operisana, sve je bilo staro, užas.

Ja sam bila u toaletima preoperative, ART-a (jul ove godine) i patologije trudnoće (mart 2009,) i , za moje pojmove, su jezivi. Nije to toliko prljavo, koliko je prastaro i neodržavano. Mada, na preoperativi sam zatekla ljudske fekalije u tuš kabini. WC je najvazniji razlog zbog koga sam uzimala apartmane nakon oba porodjaja. Gadno mi je bilo išta da pipnem.




dunja RR -> RE: GAK Narodni Front (2.10.2011 20:44:19)


Znači i dalje je tako, užas!???!

U delu sa šok sobama je bilo sve čisto, tada (pre 7 godina) je tek bilo pušteno novo odeljenje u korišćenje. Ali mi nije jasno kako nisu renovirali i tu preoperativu, bila sam ubeđena da jesu. Užas:(




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>