|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
22.5.2015 19:34:22   
amdn
nama nas tatica najcesce sprema dorucak vikendom user posted image
a rucak... hehe, malo je tu labavo, zna spagete sa nekim sosom i letnje salate, ima tu jos par stvari,
ali mogao bi malo cesce :)

Tekilice bravo za pesmicu

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
22.5.2015 20:55:21   
mila83
Tekilice,odusevila si me sa pesmicom ! user posted image a tvoje reci za svog muza su me podsetile na mog.kod nas nema podele na muske i zenske poslove,uskace ko kada moze .

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
22.6.2015 16:57:17   
nata11
Sprema rostilj, to mu je specijalnost. P.S. U stvari mozda je bolja rec pece user posted image

_____________________________





(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
22.6.2015 21:10:12   
isidora88
moj muz kuva, sada pogotovo kad sam na odrzavanju trudnoce, mora jadan, sta ce, ne sme da se buni user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
26.6.2015 15:59:22   
vikiveki
MOj mužić zna da napravi salatu od krompira...a naučio je i kako da spremi njegov omiljeni dodatak od spanaća kao prilog jeluuser posted image a za pečenje roštilja e tu mu nema premca,i za talandaru je majstor

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
26.6.2015 16:05:31   
Klarita
Mm voli da kuva, ali nazalost nema vremenauser posted image na moju veeeeeeeeeeeliku zalostuser posted image Sve slabije i slabije, ali bar jednom nedeljno uspe i hvala mu na tomeuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
26.6.2015 16:06:58   
vikiveki
Klarita, blago tebi.Moj nema pojma da kuva,ali kao što napred rekoh,trudi se da naučiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
3.3.2016 15:58:34   
IvanaSK RR
Moj zna dosta, dosta i spremi.Mada,desi se da duze vreme nista ne spremi.
Piletinu i pečurke sosu sa pavlakom, na primer, nikada ja nisam spremala. Riblju corbu bas lepu sprema.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
3.3.2016 16:02:49   
nikiteki
Jednom je spremio doručak i to je sve

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
3.3.2016 16:25:48   
Animsaj9
Moj S svasta zna da kuva , i voli , ali retko ulazi u kuhinju ybog posla i obaveza , ali kad ima vremena voli nesto da spremi , a tradicija je da svakog 8.-og marta napravi neki jednostavni kolac , videcemo kojim ce me ove godine iznenaditiuser posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
3.3.2016 17:11:16   
Sanjalicaaa
MM pravi samo lazanje i pravi ih jednom u sest meseci. Dobro bi kuvao samo kad bi hteo

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
7.3.2016 22:26:15   
aleksandrici
Kuva da,ali vrlo retko ili se bvar meni tako čini?Volela bih kad bi to radio stalno.Kako je lepo biti muškarac,dođete kući s posla i čeka vas postavljen sto,vruće pecivo,dobar ručak.To sam doživela od svog dragog ali ne dovoljno puta koliko bih ja želela da je bilo.Možda sam negde pogrešila,nisam znala kako da ga usmerim ili kako da mu volju dam.Ako je neka žena skroz zadovoljna volela bih da čujem šta ona ima da kaže i kako je uspel ostaviti ga u kuhinju više sati.

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
7.3.2016 22:28:22   
aleksandrici
Da,samo jako poželi i želja se ostvaruje.Desilo mi se stvarno da iako je prvi put bilo bezuspešno posle mog pokušaja drugog,trećeg,posle silne želje ta želja se i ostvarila.Zato pazite šta želite,neke stvari mogu i da se ostvare.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
7.3.2016 22:40:54   
Sladja 29
Moja jača polovina uživa da se "mota"po kuhinji i da učestvuje u spremanju hrane ...da secka,meša....daje interesantne predloge za nove recepte.Ali još uvek nije uzeo varjaču u ruke i sam nešto spremio.Nadam se da će i to pokušati pa da ga pohvalim i uživam u njegovom jelu kao što i on uživa u mom ...user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
14.7.2016 9:35:13   
Anck Su Nmaun
Nije da se otima ali kad je raspolozen voli da nam smucka nesto, obicno izmislja neke nove stvari user posted image

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
4.9.2017 15:39:51   
krin 40
Da.Mm je expert za kotliće..u Ča imamo uslove pa pravi i gulaš i paprikaš.Pasulj.Ribu na "tanjirači"...Voli da kuva

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
4.9.2017 17:26:40   
dddaca
I ne bas...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
4.9.2017 17:29:03   
krin 40
Moj čim čuje da ga hvalim mora da doda:"najpoznatiji kuvari su muškarci"user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
4.9.2017 18:29:00   
dddaca
Vole oni da se pohvale user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
4.9.2017 18:38:30   
krin 40
Treba svaki muškarac da zna po malo.Bar osnovno

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
6.9.2017 0:53:15   
Sarav
Mm kuva divno, on me je učio da kuvam. Dok sam bila kod mojih kuhinja me nije interesovala. Kad god ne radi sprema nam ručak.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
6.9.2017 7:15:54   
isidora88

IZVORNA PORUKA: isidora88

moj muz kuva, sada pogotovo kad sam na odrzavanju trudnoce, mora jadan, sta ce, ne sme da se buni user posted image

Da se citiram, i ovaj put sve isto.user posted image



_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
6.9.2017 8:03:16   
vocicana
Moj ne zna nista, ali bas nista! Niti se trudi niti ga zanima, alisa druge strane, galantan je ako vidi da sam i ja koma, tako da nije problem ni kafanica.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
6.9.2017 14:52:52   
mama Jo
Sve zivo po stanu radi od spremanja bukvalno... jedino ne kuva, ali cesto mi pomogne tipa isece mi sargarepu za gulas ili tako nesto...
Spremindorucak svako jutro - strci u pekaru po isti 😊

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
6.9.2017 14:56:13   
krin 40
I to znači.Svaka pomoć je dobrodošla

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj



Anketa

deca
superm

Koliko dece zelite da imate?

1 (9%)

2 (39%)

3 (47%)

4 (6%)


Ukupan broj glasova: 116

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here