|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
11.7.2012 13:26:00   
isidora88

IZVORNA PORUKA: isidora88

PE do kad traje ta akcija u liliju,moram mateji da kupim jos koju kasicu,sad imam oko 10 slanih taman da uzmem jos kojuuser posted image


bila u liliju i nema te akcije niti je bilo kod mene u lilijuuser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
11.7.2012 13:27:32   
Ana RR
Alexis, to se baš isplati, pogotovo vama jer kupujete sve x3. Baš lepo user posted image

Mi smo npr. autosedište poručili u Aksi u Čačku jer je 4 hiljade jeftinije nego u Bg, a taman je drugar tada bio u Ča i doneo nam.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
9.10.2012 12:14:48   
ivannna
u dm-u chicco omeksivac 189 din 750ml onaj beli

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
9.10.2012 12:23:46   
isidora88
pufies pelene oko 1350din. isto u dm-uuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
3.1.2013 9:53:09   
Anck Su Nmaun
Zna li neko ima li kakvih snizenja za deciju garderobu po NS...sad bi trebalo da pocnu!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
29.8.2014 9:19:32   
cuba juba
Da ozivim malo temu... Kupila sam preko FB klincu super pamucne duksice i trenerke po 390 din. Sad je akcija. Ima helanke za devojcice i po 290 din. i svasta nesto. Setovi za bebe, isto pamucni po 850 din, a ako se kupi jos nesto budu i po 700 din. Bas sam super prosla i srecna samuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
29.8.2014 11:34:45   
Dani.kv
Ja sam u DM na akciji i uz kupone pokupovala silu bozju kozmetike i vlaznih maramica za bebe. Uhvatilo se 50-60% jeftinije. Jos danas i sutra je traje akcija

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
29.8.2014 11:36:31   
Dani.kv
Cuba kako da kupimo i mi?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
29.8.2014 11:40:15   
17 joka
Dani, da pogledam to na fb?

samo me zanima tacan naziv stranice Cuba ako mozes napisi bar u PP

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
1.9.2014 15:54:30   
cuba juba
Bio mi mali nesto bolestan pa nisam bila na netu. Poslacu vam PP devojke za ovaj sajt.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
1.9.2014 16:05:15   
Ana13
da se upisem da pratim temu user posted image

(odgovor članu cuba juba)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
1.9.2014 16:22:37   
17 joka
Cuba, ja udjoh na njihovu stranicu ali nigde nevidim helankice i tako te stvarcice

sem set za bebe i tri kompleta trenerki

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 8:14:26   
nata11
U Rodu sigurno necu skoro ici. Pa oni ljudi nisu normlani koliko su podigli cene.
Ima akcija tekstila za kucu na internet prodavnici. Ja napokon nasla prekrivace za ugaonu da mi se svidjaju dodju kao debeli frotir. 140x200 je 2000 - 20% popusta. To cu ladno iseci na dva dela i pokriti celu garnituru.

_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 8:18:19   
serpica
Nato kod nas u Rodi su super cene,ja sam se iznenadila,pogotovo pampers i hrana za bebe,a vrlo cesto ima i akcija na tecne deterdzente i praskove,hemiju...evo vec 2 meseca kao se otvorila kod nas i drze te cene.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 8:19:51   
nata11
Kod nas bogme nije bas. Povoljnija je idea, a i imamo super velike lokalne markete. U Rodi idem jer obozavam njihove kobasice koje prave, probajte stvarno su super.

_____________________________





(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 8:22:14   
Anck Su Nmaun
Ja bas cesto kupujem u Rodi. Mislim da je jedan od jeftinijih marketa kod nas... od hrane, hemije, tehnike pa nekad i odecu za decu kupim tu.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 8:26:31   
nata11
Oni imaju razlicite cene za svaki grad, razlicite dobavljace za pojedince namirnice, cak su i razlicite plate radnicima tako funkcionisu. Znam kada sam isla na razgovor za poso.

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 8:42:12   
Peace*
Za doručak / večeru mislim da je Univer najpovoljniji. Ali i Univeri u različitim delovima grada imaju različitu ponudu.
Meso kupujem u ŠK (Šakan) marketima, jer mi se najviše dopada.
Hemiju mm kupuje na Kvantašu, u kombinaciji sa Lilly i DM.
Voće i povrće je najlepše u marketima Jovana, samo je to skupa varijanta. U onim Zelenim pijacama još ništa nisam kupila da je valjalo. Pijaca mi je daleko (uopšte nije daleko, al mene mrzi), tako da i voće i povrće najčešće uzimam u Univeru ili ŠK-u.
Sokove bi se najviše isplatilo kupiti u Tempu, za 1/3 cene su jeftiniji.
Samo, znate, dok preračunam gorivo da se provozam između svih ovih relacija, dođe mi na isto kao da sam ušla u Merkator i kao gospođa, u lepo opremljenom ambijentu, kupila sve na jednom mestu.

I da, u Idei jako pazite šta ste kupile. Navodno imaju proizvode na akciji, a na kasi vam kucaju pune cene. Drugarici su čak pre koji dan kucali i tuđu vodku. user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 2.9.2014 8:43:12 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 8:57:32   
branki*

IZVORNA PORUKA: nata11

Oni imaju razlicite cene za svaki grad, razlicite dobavljace za pojedince namirnice, cak su i razlicite plate radnicima tako funkcionisu. Znam kada sam isla na razgovor za poso.

jeste,kod nas roda uopste nije povoljna.imamo jos maxi i ideu,ali mi se ni to ne dopada.sad treba da se otvori lidl.
merkator nemamo,ali mi se mnoogo svidja,bila u nisu i beogradu.
ne znam gde je sta povoljnije,hrana je basnoslovno skupa u ovoj nasoj zemljiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 8:58:54   
mali_mis
u Idei bukvalno moras da proveravas bar kod sa proizvoda i onom sto je okacen kao cena (jer njima nikad nista nije poredjano kako treba), i da otvoris i trece oko da te ne zuser posted image . I kod dosta stvari, obicno njihovih "k plus" koji su snizeni da gledas cenu koja je bila pre snizenja.
Mama i ja lovimo akcije. Roda, Tempo, Idea su nam blizu, pa samo trckamo od jednog do drugog.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 8:59:42   
bubulence
Peace kao da sam ja pisala pre par meseci...
hemiju i dalje kupujemo iskljucivo na kvantasu, dodjemo do NS pa usput pazarimo. tamo uzmem i nes kafu, pirinac, griz i druge dugotrajne stvari i usteda mi je ogromna.
za ostatak uglavnom koristimo Univer, mislim da su u NS mozda i najpovoljniji a volim i sto kada odem nema sanse da nesto nema (univer kod jgsp).
volela sam da pazarim i u Jovani, oni jesu malo skuplji ali poznajem gazde i znam da bi pre zatvorili radnju nego prodali nesto sto ne valja.
ovde gde sada zivim od tih vecih marketa ima jedino Gomex ali tamo vise ne idem. pazarim im svaki dan za 1000-2000 din i daju mi jednu kesu, ako trazim jos jednu ne daju, kazu da uvhatim ovu onako ispod i da cu sigurno stici do kuce user posted image . tako da sada pare ostavim u maloj lokalnoj prodavnici gde gazda zna da mi donese sve cak do kuce jer sam trudna pa da ne vucem.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 10:02:42   
nata11
Branki merkator u Nisu vise ne postoji, nema 3 prodavnice unutra sve je pusto otkako su ga prodali ili sta vec.
A u Idei su lopovi za medalju, kada je nesto vece zalim se a kada je jogurt ili tako neka sitnica ne isplati mi se da se vracam.
Redovna cena 149 din a na akciji velikim slovama 169 user posted image
Ili stave tablu svi dr oetker proizvodi na akciji - 30% a snizenje vazi samo za puding.. i tako jos sto sta.
I kod krecu da grade lidl mada se meni ne svidja kao prodavnica, osecam se kada udjem kao da sam u magacinu user posted image

_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 10:13:14   
Ana13
U Nisu Merkator vise ne postoji,sada je to Roda,ali nema praznih lokala u prizemlju,na prvom,ni na medjuspratu.Samo na poslednjem ima par praznih.I rekla bih da je kod nas Roda najpovoljnija.U zgradi imam MiniMaxi,pa tu obavljam ove manje svakodnevne kupovine,a i Roda mi je 100 m od zgrade,pa tamo idem u vece kupovine.Roda mi se sad vise dopada od Merkatora.A u Idei nikad nisam ni kupovala,nesto mi se ne ulazi tamo

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 10:15:20   
branki*
nisam znala da je zatvoren taj merkator u nisu...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
2.9.2014 10:28:47   
nata11

IZVORNA PORUKA: Ana13

U Nisu Merkator vise ne postoji,sada je to Roda,ali nema praznih lokala u prizemlju,na prvom,ni na medjuspratu.Samo na poslednjem ima par praznih.I rekla bih da je kod nas Roda najpovoljnija.U zgradi imam MiniMaxi,pa tu obavljam ove manje svakodnevne kupovine,a i Roda mi je 100 m od zgrade,pa tamo idem u vece kupovine.Roda mi se sad vise dopada od Merkatora.A u Idei nikad nisam ni kupovala,nesto mi se ne ulazi tamo


Nema? Sta je sada u onom medjuspratu gde je bilo sve za kucu?
Bila sam nakon sto se dm otvorio i poprilicno je bilo jadno i pusto.

_____________________________





(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here