|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.9.2011 16:03:15   
Iwana87
Drage zene,ja ovu temu nikad nisam docitala.Procitala sam prvi post kad je otvorena a onda sam se i ja izgubila negde sa foruma.Pojma nisam imala sta se desava.Prvo zene svaka vam castuser posted image user posted image user posted image .Suzdrzavam se celo vreme da ne zaplacem ali ne vredi.Gaggici cu videti sta mogu da pomognem,jer je potpuno razumem i jako mi je strasna cela njena situacija.
Kome treba decija garderoba,od rodjenja do 15 meseci nek se javi ovde ili na pp,uglavnom su muske stvari ali ima i neutralnih boja.Jaknica zimska,ne nosena,skafander nikad obucen za bebe,sandalice br 19 ne obuvene,ortopedske.Novcano nisam u nekoj velikoj mogucnosti da pomognem ali stvari imam i ne znam kud cusa njima.
Klackalicu/relaksator,roze zute boje ako nadjem sliku stavicu.Mihajlo je maksimalno iskoristio ali moze da se koristi,jedino sto je na jednom kraju bila pukla pa sam usila,znaci funkcionalna je skroz.Uh,slobodno nek se javi neko kom treba nesto od stvari.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
6.9.2011 14:16:07   
gaggica
Ja cu samo napisati sta se desava imala je stomacni virus pa pogresan lek alergija na njega,i sad na kraju kad se osula i temp. neki virus roselio ako sam dobro razumela njenu doktorku,pocelo je danas da spada i malo joj je bolje konacno bas smo se namucili imala je danima temperaturu 39,6.Inace danas joj je rodjendan ne slavimo ga nismo u situaciji.Pozdrav za sve i izvinjavam se sto ovde pisem.I ako neko slucajno ima bodica dugi rukav a da mu ne treba tu smo ili neka igrackica na baterije to Tara obozava ali nemam da joj uzmem..veliki pozdrav od nas

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
10.9.2011 23:15:25   
magde
gagica imam ni ja neke stvare i neke devoje iz MK a sto su na RR ovde dogovaramo se da posaljemo nesto...daj reci mi sta ti konkretno treba.....i ako mozes broj telefona mislim mobilni posaljimi na pp

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
18.9.2011 17:07:58   
Olga75
IZVORNA PORUKA: Raviojla

Drage mame, molim vas da mi javite porukom ukoliko je vama ili nekome koga poznajete potrebno adaptirano mleko Humana 2(od 6.meseca), dve kese, jednoj je rok trajanja do aprila a drugoj do avgusta 2012.godine, hvala! ps.mnogo bi mi znacilo da ih nekome poklonim!


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
19.9.2011 16:40:02   
somborac
Obracam Vam se u nadi da ce te nam moci pomoci u okviru vasih mogucnosti
ili nas barem uputiti kome da se obratimo.Naime od 2000-te godine postao
sam nezaposlen kao tehnoloski visak.Poslednje 2 godine radio sam bez
plate.Taj novac nisam dobio ni dan danas.Supruga mi takodje ne radi.Imali
smo troje dece od koje je najstarije umrlo 2005 godine.Do sada smo se
nekako snalazili ali sad vise nemamo nikakve mogucnosti.Posla ovde kod
nas u Somboru nema,a ako se slucajno i nadje primaju samo osobe do 30
godina starosti.Ja naime ove godine punim 45 tako da nema nikakve sanse
da dodjem do posla.Zbog dugovanja ostali smo bez struje u decembru
prosle godine.Takodje dugujemo i za vodu,komunalno,porez itd.Od Centra
za Socijalni rad supruga je dobila materijalnu pomoc medjutim znate
koliko to pomaze.Primamo jos i deciji dodatak.Korisnici smo narodne
kuhinje.Ja bih voleo najvise da ne moram da budem na teretu drzave ali
kako da nadjem stalan posao da mogu da odrzim porodicu i platim racune?I
zima se polako priblizava a nemamo mogucnosti ni ogrev da kupimo.Ne
znamo ni kako da decu skolujemo.Zelim samo da dodjem do posla i da ne
budem na trosku drzave .Ovo ovako nema smisla vise.Zelimo da zivimo kao
sav normalan
svet nista vise i nistas manje...Nadam se da cete nam moci pomoci u
okviru vasih mogucnosti.Vi ste nam poslednja nada...
Unapred Vam se zahvaljujem.


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
19.9.2011 16:57:26   
Olga75
Somborac , zao mi je sto se u takvoj situaciji i nadam se da ce se naci neko da Vam konkretno pomogne . Mozda da se obratite nekoj stranci ili crkvenoj zajednici , znam dosta ljudi koji su na taj nacin uspeli da dodju do kakvog - takvog posla.
Samo hrabro , svako dobro Vam zelim


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu somborac)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
19.9.2011 16:57:36   
dunja RR
Dragi Somborac dobrodošli na Ringeraju,

Predlažem da nam napišete koliko godina imaju deca, možda bude od pomoći.

Takođe, svako dobro želim.


< Poruku je uredio dunja RR -- 19.9.2011 16:58:22 >

(odgovor članu somborac)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
19.9.2011 21:34:05   
snovi

Somborac žao mi je, na žalost puno ljudi danas teško živi.

Kolika su vam deca?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
20.9.2011 9:34:14   
somborac
Cerka mi je 13 a sin 10 godinauser posted image

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
2.10.2011 16:13:42   
Suncicabg
Nisam videla ovu temu do sada, svaka vam cast devojkeuser posted image
Somborac dobrodoslica, ako Vam je potrebna garderoba mozda bih mogla da vidim po komsiluku da li neko ima nesto viska user posted image

(odgovor članu somborac)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
5.10.2011 13:43:36   
vukosava

IZVORNA PORUKA: somborac

Obracam Vam se u nadi da ce te nam moci pomoci u okviru vasih mogucnosti
ili nas barem uputiti kome da se obratimo.Naime od 2000-te godine postao
sam nezaposlen kao tehnoloski visak.Poslednje 2 godine radio sam bez
plate.Taj novac nisam dobio ni dan danas.Supruga mi takodje ne radi.Imali
smo troje dece od koje je najstarije umrlo 2005 godine.Do sada smo se
nekako snalazili ali sad vise nemamo nikakve mogucnosti.Posla ovde kod
nas u Somboru nema,a ako se slucajno i nadje primaju samo osobe do 30
godina starosti.Ja naime ove godine punim 45 tako da nema nikakve sanse
da dodjem do posla.Zbog dugovanja ostali smo bez struje u decembru
prosle godine.Takodje dugujemo i za vodu,komunalno,porez itd.Od Centra
za Socijalni rad supruga je dobila materijalnu pomoc medjutim znate
koliko to pomaze.Primamo jos i deciji dodatak.Korisnici smo narodne
kuhinje.Ja bih voleo najvise da ne moram da budem na teretu drzave ali
kako da nadjem stalan posao da mogu da odrzim porodicu i platim racune?I
zima se polako priblizava a nemamo mogucnosti ni ogrev da kupimo.Ne
znamo ni kako da decu skolujemo.Zelim samo da dodjem do posla i da ne
budem na trosku drzave .Ovo ovako nema smisla vise.Zelimo da zivimo kao
sav normalan
svet nista vise i nistas manje...Nadam se da cete nam moci pomoci u
okviru vasih mogucnosti.Vi ste nam poslednja nada...
Unapred Vam se zahvaljujem.




Koje ste struke vas dvoje?

(odgovor članu somborac)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.12.2011 13:52:40   
dunja RR

Ima li neko vesti od gagice?

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
26.12.2011 16:54:41   
Kristinche
Drage moje,pomazem jednoj samohranoj majci da sklopi kraj sa krajem...drago mi je da postoje ljudi kao vi koji rado pomazu ljudima u teskim situcijama. i ja rado pomazem jer znam kako se oseca ova zena i verujem da ima jos jako mnogo ljudi kojima je potrebna pomoc.Ja sam inace student i pokusavam na sve moguce nacine da nabavim stvarcice za Anastasiju koja ima sada 4 meseca ali na zalost nemam stalna primanja,radim gde god ima posla i jako mi je krivo kada cujem da njenoj bebici sve fali i onda i to malo para poklonim njoj,zato vas molim ako nekom ne trebaju stvarcice za bebu i ako bi zeleo da ih pokloni ovoj bebici je sve dobro doslo...user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
26.12.2011 22:11:43   
Ana RR
Kristinche, nadam se da ćemo moći da pomognemo. Kolika je Anastasija (zbog veličine garderobe). Ja imam sina koji je mesec dana stariji tako da ne znam da li bi nešto garderobe odgovaralo ali npr. ostalo mi je pola pakovanja (oko40 kom) pelena veličina 3 (do 9kg), neke kupkice i kremice, to bih mogla poslati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kristinche)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
26.12.2011 22:14:57   
bubulence
kristince daj malo vise informacija, koliko je bebana velika i teska da znam sta joj odgovara... mi imamo dosta garderobice a  i iz NS smo pa mozemo da se iskombinujemo

< Poruku je uredio bubulence -- 26.12.2011 22:15:34 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
27.12.2011 10:54:08   
Kristinche
Anastasija nosi 74 velicinu ,dugacka je 69 cm i ima preko 6 kg...Stvarno ima jako dobrih ljudi na ovom svetu,hvala za sve... A ako nekome treba velicina 62 i 68 Anastasija bi rado poklonila nekoj bebici kojoj je potrebna garderobica user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
27.12.2011 22:35:27   
gaggica
Evo posle mnogo vremena svratila sam da vidim ima li sta novo od mojih forumasica,Dunja borimo se nekako ne smem ni da se vise zalim pomislice neko svasta malo vise sam upala u depresiju,imam problema sa muzem i nikad nisam imala goru godinu od ove Tara je uglavnom dobro sem sto i dalje ne jede i sad je cuva svekrva dok meni ne bude bolje i ne dodjem sebi.I ako nekom treba garderobice sve sto je okracalo Tari poklonicemo nekom da druge bebe uzivaju to su uglavnom manje velicine..nama ako neko ima majicica dugi rukav 86 sve je izrasla dosad je nosila ono sto smo dobile od svih vas.Mnogo vas pozdravljam i nadam se da ste sve dobro,ljubim vas.

(odgovor članu Kristinche)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
27.12.2011 22:38:20   
bubulence
IZVORNA PORUKA: Kristinche

Anastasija nosi 74 velicinu ,dugacka je 69 cm i ima preko 6 kg...Stvarno ima jako dobrih ljudi na ovom svetu,hvala za sve... A ako nekome treba velicina 62 i 68 Anastasija bi rado poklonila nekoj bebici kojoj je potrebna garderobica user posted image


a joj, pa ona je veca od nas... za sada mi smo jos uvek na 68... ali videcu da nadjem nesto... ajde posalji mi br na pp da mogu da te kontaktiram ako nesto nadjem (a potrudicu se mnogo)

(odgovor članu Kristinche)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
29.5.2012 10:30:44   
minavb
Poklanjam tabletice za hladnu sterilizaciju. Kad sam ih ja kupovala, bile su oko 1000 din, pa ako hoćete da uštedite... user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
29.5.2012 12:50:41   
Anoniman
Jesu jos u ponudi ? user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
30.5.2012 10:41:53   
Anoniman
Ne znam kako ovo da shvatim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 246
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
30.5.2012 10:46:39   
peca
Jesu ribizlo user posted image Odgovorice ti mina vec user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
9.6.2012 20:21:58   
teaa81
CULA SAM OD DRUGARICE ZA OVU TEMU I SILOM PRILIKE NATERANA SAM MOLITI ZA POMOC BILO KAKVU IMAM DEVOJCICU OD 28 MESECI RAZVEDENA SAM I U JAKO LOSIM USLOVIMA ZIVIM NEMAM NAZALOST RODITELJE NI NEKE BLIZE FAMILIJE TAKO DA SAM PRINUDJENA SAMA SE SNALAZITI,NE RADIM NIGDE JER NEMAM KOME DETE DA OSTAVIM JEDINO ME KOMSINICA POVEDE SA NJOM DA OBRISEMO NEKOM STAN,KUCU NADAM SE DA CETE RAZUMETI MOJU SITUACIJU JER JA SE BORIM SVIM SILAMA.aKO NEKO IMA GARDEROBICE STARE BILE BI SMO ZAHVALNE tEODORA I JA.
POZDRAVLJAM VAS I SVAKA CAST CLANICI KOJA JE STAVILA OVU TEMU I SVIM OSTALIM CLANICAMA.sVAKA POMOC NAM JE DOBRODOSLA.

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
20.6.2012 22:36:35   
oxy7
Ja bih vrlo rado poklonila garderobu koja je u odličnom stanju,a koju su moji momci prerasli, to su veličine od 0-9 mjeseci.
Ako nekome treba ili znate nekoga kome treba, tu sam!

(odgovor članu teaa81)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
20.6.2012 22:42:28   
peca
oxy imas oglase, stavi tamo, verovatno ce se neko javiti user posted image

_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here