RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Ana RR -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (5.8.2012 19:00:49)

IZVORNA PORUKA: lena1989

cao svima ja sam iz bg samohrana sam majka molila bih sve majke koje imaju odecu za dete od 4 godine ako im netreba da mi se jave jer zaistanemam




Anoniman -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (13.8.2012 11:34:28)

moze i ovde?
Znaci, kako sam obecala prosledjujem apel.
Ne postoji zvanicna organizacija koja ovo radi, to su ljudi u penziji koji su nekad radili kao volonteri u Crvenom Krstu i sada pomazu porodicama za koje se ne cuje preko novina i tv-a. Ne skupljaju novcanu pomoc, nego u garderobi, knjigama, namestaju, igrackama, hrani i hemiji, a dostavlja se na adresu koju bi dostavila u pp. Ovaj put se pomoc sakuplja za porodicu sa sest devojcica, uzrasta od 3 meseca do 8 godina, znaci i za mamu i tatu i decu. Dve najstarije idu u prvi, odnosno drugi razred pa su potrebne i knjige, sveske, rancevi, a za najmladju pelene.
Ako se budete prikljucili, pravila su slicna kao i u Crvenom krstu - za sva godisnja doba i sve velicine samo da je cisto i uredno (cujem da neki CK traze racun iz hemiske cistionice - toliko daleko necemo ici). Sva garderoba ce se sortirati i pregledati, ali vas molim da ovo pravilo ispostujete.
Ako imate ikakva pitanja, tu sam. Mislim da mogu dobiti dodatne informacije o njima, ako vas interesuje.
Unapred vam se zahvaljujemo na bilo kakvoj sitnici, to je njima velika stvar.




lesica -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (27.11.2012 21:07:22)

IZVORNA PORUKA: Andrej Marina

CAOS JA SAM NOVA....iz nisa sam,samohrana majka volela bih da nam neko ako ima pokloni vecu jelku zbog sina prva godina od njegovog rodjenja nisam u mogucnosti da kupim,pa ako ima dobrih ljudi volela bih da nam poklone...????[sm=smiley1.gif]

IZVORNA PORUKA: Trt Milojka


IZVORNA PORUKA: Andrej Marina

CAOS JA SAM NOVA....iz nisa sam,samohrana majka volela bih da nam neko ako ima pokloni vecu jelku zbog sina prva godina od njegovog rodjenja nisam u mogucnosti da kupim,pa ako ima dobrih ljudi volela bih da nam poklone...????[sm=smiley1.gif]


Nemoj platiti internet jedan mesec i kupi jelku. Veću.

Izvinjavam se svima ostalima, postala sam netolerantna na "što odasvud samo čujem DAJ MI".



Uzmite u obzir da je majka samohrana , pa to da mozda i nema net..a mozda i ne placa...Nemojte odmah suditi..vec pokazite malo razumevanja. Ne trazi niko brda i doline..

IZVORNA PORUKA: Andrej Marina

Nisam na svom net za vasu informaciju,ja nisam rekla daj mi vec,ako neko ima a stoji mu i zeli da pomogne.......nikoga ja ne teram i ne molim........ko nema,ne zeli ok.......





jole82 -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (5.11.2013 12:49:14)

IZVORNA PORUKA: srecica_80

Prvi put pisem neku Temu na forumu, pa nemojte zameriti ako negde pogresim. Ideja ovoga jeste da pomognemo deci koliko i kako mozemo. Ono sto zelim predloziti jeste da prikupljamo garderobicu, skolski pribor, igracke, hranu( ako je to izvodljivo), za decu ili porodice kojima je to potrebno.Ono sto smatram da bi trebalo da uradimo da se to dostavi Ringeraji a ona da prosledi to kome je zaista potrebno. Nesto kao sto je prosle godine bilo za svratiste sto je RR organizovala. Na internetu sam videla da stranice koje sluze za poklanjanje, ali takodje sam i videla ishod svega toga na zalost. Radi se o prevarama ali ima i korektnih ljudi. Uglavnom se to zavrsava svadjama, vredjanjima, da je izvodljivo doslo bi i do tuce. Hajde sad vi dodajte sta bi jos moglo...





dunja RR -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (6.3.2014 15:59:59)

Naša korisnica je zamolila da objavimo sledeće:

"Zamolila bih mame ako mozda imaju nesto odece ili obuce za moju cerku od 6 godina i sina od 4 godine da poklone. hvala unapred"

Ukoliko neko želi da pomogne, neka nam piše ovde ili na Ringerajinoj FB stranici, kako bi smo vas povezali sa mamom koja je zamolila za pomoć. Hvala unapred.




IvanaSK RR -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (4.10.2017 8:22:41)

Devojke, Nevena poklanja, kome treba nek se javi!

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Hvala Ivana.

Napisacu tekstom pa ako nekome treba slobodno neka pise.



Bio Gia kapi-neotvorene u roku
Torminalis-neotovren u roku

Fructus caj za odjilje-neotvoren
Hipp caj za dojilje neotvoren
(jos jedan caj za dojilje)-provericu naziv





Dragica Draga -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (4.10.2017 8:44:34)

Sjajno sto je osvezena ova tema... imam i ja neke stvari koje bih rado poklonila, samo da ih izorganizujem ☺




IvanaSK RR -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (4.10.2017 8:47:40)

Divno, Dragice[sm=bravo.gif]
Ajde,mame,da poklonimo, razmenimo sta imamo viska.




emicaa -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (4.10.2017 10:16:27)

ja cu za vikend odvojiti svo Dorino malo odjelo pa poslati jednoj meni mnogo dragoj ringerajki [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (4.10.2017 12:24:34)

Emice bravo[sm=bravo.gif]
Moja Nina je vec dobijala svasta od dve rringerajke,obozamo da nosimo te stvari i vise od novih[sm=smiley31.gif]




emicaa -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (4.10.2017 12:38:23)

Vesi ma kakvi bravo,pa vidis da to sve radimo.I sa Davidom nemam pojma sta cu kad preraste.




veselicaa -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (4.10.2017 12:39:36)

Marko [sm=love.gif] Secas se?[sm=smiley36.gif]




MamaNecaVo -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (4.10.2017 15:33:36)

Mame podelila sam na prethodonoj temi za grcice,ostali su mi jos cajevi za dojilje.Ako nekoj treba-tu sam!
Novi su i neotvarani.




IvanaSK RR -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (4.10.2017 15:43:46)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Devojke, Nevena poklanja, kome treba nek se javi!

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Hvala Ivana.

Napisacu tekstom pa ako nekome treba slobodno neka pise.



Bio Gia kapi-neotvorene u roku(poklonjeno)
Torminalis-neotovren u roku(poklonjeno)

Fructus caj za odjilje-neotvoren
Hipp caj za dojilje neotvoren
(jos jedan caj za dojilje)-provericu naziv







Sanjica26 RR -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (4.10.2017 15:58:34)

Ja imam mali milion garderobe za devojcice.




emicaa -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (4.10.2017 18:09:19)

jao Vesi zaboravila sam Marka 🙄 ipak cu cuvati 😁




MamaNecaVo -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (5.10.2017 22:51:54)

Mame da dopisem,imam i za decaka odece (o/7meseci recimo) ostalo sam podelila,pa kome treba slobodno neka pise.Znam da je vecinu sramota (a nema potrebe),tako da je tu pp.




medamisko -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (7.10.2017 9:40:48)

Bas lepo sto razmenjujete garderobicu, tako i treba da kruzi odeca.
A poklon sam dobila od muza Mindjuse za prvo dete , a posle prsten i ogrlicu. Obozavam to da nosim.
A sto se poklona za moje dete tice uglavnom garderobica.




isidora88 -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (7.10.2017 9:59:02)

Ja se javljam za bebecu odecu[sm=smiley1.gif]
Sve sam razdelila od moje dece tako da nam sad sve treba opet za treceg bebana[sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (24.3.2018 20:40:52)

Evo jedne lepe teme.
Ako neka ringerajka zeli, izrevidiracu stvarcice od mog deteta, deo saljem jednoj nasoj a ako neka zeli i nema problem sa tom polovnom garderobicom slobodno neka se javi.[sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (25.3.2018 20:36:39)

Evo slucajno videh da se ovde razmenjuju stvarcice.
Ja imam Avent kesice za zamrzavanje mleka, lanolin kremu za bradavice vise od pola... ako nekome treba rado bih prosledila. Mislim da imam jos par kremica, ali moram proveriti.




vocicana -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (26.3.2018 11:37:53)

Nadam se i ja da ce se neka forumasica javiti. Tema je super i zasto da ne. [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (26.3.2018 11:48:26)

Ja poklanjam onu nosiljku za iznošenje iz porodilista. Slikacu posle.




veselicaa -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (14.11.2018 11:07:33)

IZVORNA PORUKA: Lilyka7

Pozdrav svima... 
Prosledila bi bebeće i dečije stvari , kome treba ,ako neko ima bebu ili dečaka do 2-2,5  god a trebaju vam stvari pošaljite mi poruku ili mail... evecarelia@gmail.com






Lilyka7 -> RE: Poklon za VAS i vase DETE :) (15.11.2018 9:03:37)

Hvala Veselice :)
Samo da napomenem da su stvari nošene... od mog sina, nije ih dugo nosio , brzo je rastao, neke nosio jednom neke nijednom...svakako su očuvane.
Imam ponešto i za bebu devojčicu...eto, nek se javi kome treba... 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>