RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


indy_25 -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (8.6.2011 22:49:40)

Gaggica se ne javlja nikako mozda Madre ima njen br telefona pa cu je zamoliti da mi da preko pp da je nazovem da vidim sta se desava [sm=zmeden.gif]




mmms -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (8.6.2011 23:03:16)

Indy ako nisi nasla gagicin broj imam ja...




indy_25 -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (8.6.2011 23:08:34)

E hajde molim te da mi posaljes na pp ako je moguce jer sutra trebam novac za kolica da joj posaljem preko LillyT [sm=smiley1.gif]




indy_25 -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (8.6.2011 23:20:31)


IZVORNA PORUKA: Olga RR

Gagice , znam da je bzvz pitati ovde ali kako je bebac ?
Jedva cekam da vidim fotku bebca u kolicima
Indy , ti si jedna dusa [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Pa ne vjerujem da ima aparat za slikanje kad vec nema kolica ui neke osnovne stvari za bebu zaar ne. A i nema internet koliko sam shvatila ovo joj je od djevera pa ona onako uleti .




indy_25 -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 12:42:30)

Cula sma se sada s gagagicom ona ai beba su u bolnici [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] beba nista ne jede i stolice su joj tamne. Radili su nalaze pa sda cekaju sta ce biti. Ima jako prijatan glas preko telefona.




Sanjica26 RR -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 12:45:03)

Joj, mucne one. Bas je to strasno kad nemas novca i detetu ne mozes da pruzis to sto je najpotrebnije.




indy_25 -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 12:51:33)

I zvala me da dodjem da se upoznamo u sabac ali ja ne vjerujem da cu moci kad budem bila na odmoru i. Ako neka cura moze kojoj je sabac blizu nek ode do nje kad izadju iz bolnice pa nek se upoznaju da joj bude lakse [sm=smiley1.gif].




Shishica -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 12:58:28)

Indy ne mogu da nadjem onog smajlica sto se klanja.....




bokicans -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 13:02:50)

Pa ja sam juce pitala da li neko upoznao?Ako je neko blizu,bilo bih lepo da nekoga upozna ,a i mislim da ce joj biti lakše,da ne prolazi sama kroz sve....




minavb -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 16:42:19)

Ja poslala preporuceno paket, valjda c emoci da ga podigne[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




indy_25 -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 16:43:57)


IZVORNA PORUKA: minavb

Ja poslala preporuceno paket, valjda c emoci da ga podigne[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]



Mina ona nije kuci i rekla je da svakako ne bi mogla da dize nista jer sam joj rekla da sam joj danas novac trebala poslati , jer su u bolnici ako hoces njen broj telefona na pp pa je nazovi ako moze neko mjesto nje da ga preuzme mozda njen muz .




minavb -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 16:45:43)

Mislim da je dovoljno da taj neko ko uzima umesto nje, ponese licnu kartu. Posalji mi broj da joj javim. Ja se radujem sto sam joj poslala to malo, mogu da zamislim kako bi se radovala da mogu vise.




Snelle -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 17:19:22)

IZVORNA PORUKA: bokicans

Pa ja sam juce pitala da li neko upoznao?Ako je neko blizu,bilo bih lepo da nekoga upozna ,a i mislim da ce joj biti lakše,da ne prolazi sama kroz sve....


Ja sam blizu Šapca, mada mi treba sat i po vožnje do tamo. Ali pošto mi dever živi tamo, svakako sam planirala da odem da je obiđem. Nadam se da će bebica biti dobro [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Snelle -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 17:20:28)

IZVORNA PORUKA: minavb

Mislim da je dovoljno da taj neko ko uzima umesto nje, ponese licnu kartu. Posalji mi broj da joj javim. Ja se radujem sto sam joj poslala to malo, mogu da zamislim kako bi se radovala da mogu vise.


Mina, ti si veliko srce [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




jelenadunja -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 17:21:57)

Minavb,ja sam spremila paket,kako da joj posaljem?Jel imas adresu?




indy_25 -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 17:25:22)

Snelle pa jel mogu s tobom da se dogovrim posto si rekla da ima tvoj brat devizni. LillyT ne moze jer je zvala banku i rekli su joj da je odavno ugasila msilila je da ajoj nece vise trebaati. Ne mogu poslati na W union zato sto ce mi doci na kucnu adresu a muz mi ne bi nikaad do da saljem pare tako nekom. A ne mogu ovu djevojku da izvucem s posla da aaide sa mnom i ceka u red da ona salje preko W union. Ona ima kratku pauzu i ja bi dosla kod nje n aposao kao sto smo se bile dogovorile za danas i ona bi preko svohg racuna poslala .6




Snelle -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 17:30:21)

Može Indy naravno, nema problema. Poslaću ti broj preko pp-a. Jel posle ja naručujem kolica i tražim da mi pošalju na moju adresu ili da šalju na gagicinu, kako ste se dogovorile?




Sanjica26 RR -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 17:35:27)

[sm=smiley1.gif]




indy_25 -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 17:40:07)


IZVORNA PORUKA: Snelle

Može Indy naravno, nema problema. Poslaću ti broj preko pp-a. Jel posle ja naručujem kolica i tražim da mi pošalju na moju adresu ili da šalju na gagicinu, kako ste se dogovorile?



ma kako god hoces jos ako joj ides u posjetu jos bolje. Nemoj mi pisati na pp hajde na fb ali sma te izbrisala sorry pa me dodaj ako hoces ponovo . Nisam smao tebe nego sam skoro sve izbrisla jer nisam htjela da se pojavljujem vise ovdje cak sam se i iz grupe iskljucila




snješka -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (9.6.2011 23:07:13)

Ja sam poslala jutros i stigao paket poslijepodne. Nadam se da će bar nešto odgovarati.




gaggica -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (10.6.2011 20:12:39)

Evo me konacno,nadam se da smem napisati ovde beba je dobro,svi nalazi su uredu,zbog tamnih stolica su sumnjali na melemu ne znam sta je to i pise nenapredovanje ocekivane tezine,stolicu su radili na sve i svasta nije joj u redu stolica na svarljivost hrane ima skroba u zrnu sumnjaju na alergiju na gluten.Dali su mi da izvadim neka transglutaminska antitela ali to moram privatno opet kad budem u mogucnosti.Sinoc se sva osula ali je spalo do jutra na decijem nije nista jela jos sam je hranila prstima jer nece na kasiku a hrana nije kao kasa nego tvdra zato i nije htela.Hvala svima sto ste mislile na nas i Snjeska sve je predivno,Indy je divna bas se oseti preko telefona.Hvala vam.




Anoniman -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (10.6.2011 20:24:35)

Gaggice, melena je stolica crne boje, kao talog kafe, koja može biti takva zbog nekog krvarenja u donjim partijama digestivnog trakta, ili zbog hrane bogate gvožđem. Držim palčeve da ti dete brzo ozdravi i da budete dobro. Volela bih ti pomoći ali moja devojčica je mlađa od tvoje pa ti nemam šta od stvari poslati. Puno pozdrava.




gaggica -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (11.6.2011 16:57:45)

BubaMira hvala nadam se da ce biti dobro ova moja palcica opet valjda joj nece biti nista ako ne jede,mora jednom krenuti.I hvala kao da si mi pomogla znaci svaka lepa rec u bolnici je jedan doktror kako je vidi vice baksuze kaze lepa je kao lutka ali se vidi da je teski baksuz,tacno tako ja od muke spade sa 90kg.na 52kg.




bokicans -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (11.6.2011 18:16:41)

Gaggice drzi se,sve ce to proci i bice sve ok.Budi jaka [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




indy_25 -> RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :) (11.6.2011 20:02:32)

Gaggice morace da jede kad tad nijedno dijete nije umrlo od gladi ne brini previse. Ima jos puno djece koja ne jedu. Probaj d joj djes kroz igru zlogaje ono kao da ide avioncic i onda joj kazes da ti otvori usta pokazi joj kako bi ti to uradila [sm=smiley31.gif] Sada cemo ici u druge teme jer je ova samo za poklone [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>