|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 22:14:17   
vonavoj
a gde je nestala!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 22:15:26   
Anoniman
Mislim da je u Bosni na godišnjem. Sorry za off.

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 22:16:24   
dunja RR

Ja mislim da ja Indy trenutno u Bosni kod svojih pa možda nema net ili prosto nema vremena jer je sa svojima koje nije dugo videla...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 22:27:38   
gaggica
BubaMiro pozdravite vasu majku puno,puno i zahvalite joj se u nase ime blago vama sto imate tako divnu majku,a Nina baku..mnogo smo vam zahvalne..veliki pozdrav od Tare i mene evo je Tara ceo dan salje poljupce..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
25.7.2011 22:32:23   
snješka
Gaggice, naravno da može. Da si mi bliže rado bih kupila joj nešto za tu priliku, ali... I žao mi je zbog problema, samo se nadam da nije ništa veliko ni strašno i da će se ubrzo srediti. Sve najljepše maloj slatkici, a i vama takođe.
A indy je u Sarajevu, stigla je prekjuče. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
27.7.2011 18:07:45   
gaggica
Hvala vam Snjeska,onda oblacimo roze haljinicu za krstenje valjda ce biti lepo vreme i ako ste u kontaktu pozdravite mi indy bas sam brinula i pitala se sta je sa njom.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
27.7.2011 18:11:53   
bokicans
gaggice srecno Vam krstenje,da ste zive i zdrave 100 godina!

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
27.7.2011 18:21:25   
indy_25
Evo mene na odmoru sam tj umoru user posted image  u Bosni. Obilazim sve sto poznajem itd. gaggice cekam da mi muz dodje s autom jer je on u NL a mi smo dosli s avionom pa da mi dovuce kolica a ja cu ti ih poslati autobusom odavde mi je lakse. Imam i ovdje net ali slabo ulazim jer nisam skoro nikad kuci stalno negdje hodamo. Kako je malena jeli narasla i kako ste vi jesili pocela da radis gaggice user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
27.7.2011 19:40:38   
gaggica
Hvala vam puno bokice...Tara je nesto malo porasla sad ima 8100gr.i dalje se mucimo sa hranom ona je takva i nista ne pomaze,drugarica mi donela pre neki dan hipovu kasicu pojela je celu ali su skupe bas mnogo kuvam joj ali nista nece,radila sam nekih 15 tak dana pa su nas zatvorili jer nije bilo pazara nisu mi jos to ni isplatili zeni koja je radila sa mnom duguju cetiri plate kazem ja lepo da sam baksuz nevidjeni.Lepo se odmori i uzivaj sa tvojima.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
2.8.2011 20:14:39   
indy_25
gaggice da ti javim kolica su stigla. Molim te ostavi mi broj na pp izgubila sam ga jer ga nisam memorisala onda kad sam te zvala. a nemogu da ga nadjem u pp nigdje. Najvjerovatnije cu ih sutra odvuci na stanicu u Srpsko Sarajevo pa cu ih odatle poslati autobusom koji ide kroz Sabac samo ih ti trebas sacekati na stanici. I jos nesto upisi mi na pp tvoje ime i prezime ili od tvog muza ili ko ce vec doci po njih da mogu vozacima reci. Eto ako vidis poruku posalji mi da ih sutra mogu odma odvuci i poslati. Donio ih je moj svekar jer je on dosao juce s autom a muz nije jer on dolazi tek u cetvrtak s avionom. Uglavnom su napokon dosla jos samo da dodju do tebe. Vidjeces ih predivna su i jedva cekam da se Tara provoza u njima a i tebi da se olaksa da je ne nosis u rukama. Pozzzz

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.8.2011 19:34:35   
gaggica
Indy stigla su kolica prelepa su vec sam stigla da je malo provozam,zahvaljujem se hiljadu puta u Tarino i moje ime mislim da sad necu ulaziti u kucu 5 dana..mnogo ste divni opet hvala vam mnogo i zamolicu nekog da slika Taru u njima pa vam saljem sliku,ljubim vas i veliki pozdrav

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.8.2011 20:00:22   
indy_25
Gaggice super da su stigla mnogo sam srecna zbog Tare i tebe. Vidjela si imas i najilon i za kisu unutra sam ga stavila a jelde i boja je divna. Garderobu ti nisam jer moj muz s avionom dolazi a kolica mi je svekar s autom dovukao. Ali ti mogu ostaviti ovo sto sarah sada ljetno nosi pa kad budem isla za Holandiju da ti opet posaljem vozaci su divni i jako ljubazni. U Holandiji je svakako hladno nece vise ni nositi ljetnu garderobu a sljedece godine ce joj ovo biti malo. Pa eto i to cu da ti skupim kad krenem jer ona sada trenutno nosi. Poljubi Tariu i ljubac za tebe.

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.8.2011 22:30:22   
gaggica
Divna je boja i bas lepo sedi bas su uspravna koliko treba sutra cu da je vodim do parkica da ruca tamo jer ima puno dece pa ce joj mozda odvuci paznju bas mi mnogo znace,videla sam i najlon moci cu i kasnije da je vozam kad dodje jesen.Stvarcica mi uvek treba dosta se prlja ako vam nije problem ostavite za nas samo ako vasoj devojcici ne treba.Evo ljubim Taru i pozdrav za vas i vasu porodicu i mnogo vam hvala mnogo smo vam zahvalni.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.8.2011 22:43:54   
indy_25
Nemoj mi se zahvaljivati molim te od srca je. Meni je drago da su napokon dosla i da ce vam posluziti. Nemoras me persirati osjecaj se opusteno user posted image Naravno da cu ti ostaviti i ostalo sto sarah sada nosi ovu ljetnu garderobicu jer volim da dam ko bas nema i kome bas treba. Uzivajte.

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.8.2011 22:44:10   
oxy7
Indy, svaka čast!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.8.2011 22:47:15   
mikica sa
Indy je divna! user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.8.2011 22:48:19   
Anoniman
Indi, ti si duša. user posted image

Gagice, bravo za tebe i Taru! user posted image

(odgovor članu oxy7)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.8.2011 22:49:45   
Sanjica26 RR
Indy svaka cast. Bog cete za ucinjeno dobro delo nagraditi. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.8.2011 22:50:32   
indy_25
oh oh hvala hvala nemojte me sad cu se postiditi user posted image ma i vi ste sve duse user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.8.2011 22:53:05   
madre
indi, bas lepo od tebeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.8.2011 22:55:04   
snješka
Gaggice, kako je proteklo krštenje?

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.8.2011 23:29:43   
gaggica
Nisam je jos krstila planiram za njen prvi rodjendan 6 og.septembra ako bude moglo tad jer pada gospojina neko kaze da se ne valja krstiti izmedju gospojine ako nista onda posle 21 septembra uglavnom jedva cekam da je krstim nismo mogli ranije i ovo sad na jedvite jade ali bice nekako.Indy je divna ma svi ste predivni nemam reci.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
5.8.2011 15:38:49   
gaggica
Zelim i ovde da se zahvalim ribizli mnogo dobra osoba,predivna je sve reci hvale za nju bas mi je mnogo pomogla,mnogo mi znaci sto znam da imam nekog u ovoj mojoj teskoj situaciji bas mi znacite.Hvala madre,snjeski,indy da ne nabrajam ,svi ste mi pomogli  beskrajno vam hvala na tome.
Nadam se  da ce mi krenuti na bolje da vam se svima oduzim za svu pomoc i sto ste uz taru i mene.

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.9.2011 14:39:21   
gaggica
Nikako da se javim Tara je bolesna nikako da se otkrije sta je u pitanju imala je temperaturu 39,8 sad danima vec ima 38,3 ima neki osip po telu i povrati sve sto pojede,smrsala je bas mnogo nasi dr.su totalno nestrucni.pozdrav za sve

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.9.2011 15:16:06   
Olga75
kako ne mogu da otkriju sta joj je user posted image
povraca , ima temp , osip , uradjena ks , urin nesto su morali da vide ako nista da li je virus ili bakterija
hajde Gaggice , pridruzi nam se i na drugim temama da ne spamujemo ovu user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here