RE: Nega dečije kosice (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


mila83 -> RE: Nega dečije kosice (4.6.2016 22:10:59)

Mariya,frizura je prelepa ! [sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Nega dečije kosice (4.6.2016 22:18:42)

Marya, lepi zuti cvetic ![sm=bravo.gif]
Mojoj za sada najlepse stoje repici a i mami nije tesko...pa dok izraste jos kosica mama ce se malo vise potruditi.[sm=smiley1.gif]




Anarunika -> RE: Nega dečije kosice (5.6.2016 13:58:59)

Mi smo Živu pre neki mesec ošišali ,ne znam da li sam napisala. Bila joj mnogo tanka kosica pa da je malo osvežimo. Sad je već porasla malo. A što se tiče nege ,ona devojka sama pere kosu sa čim stigne : sa šamponom, vodom, hranom, kremom... tako da,obrni ,okreni, perem joj kosu svaki dan. A boja joj je mnogo lepa onako platinasta nekako,kada bi takva ostala...

Mariya , baš je lepa frizura a i ćera ti ima lepu kosu [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Nega dečije kosice (5.6.2016 16:15:26)

I ja bih trebala da osisam T,kosa joj je porasla,ali je mnogo tanka i kustrava,samo je golica po vratu i usima [sm=smiley1.gif] moze se repic vezati. perem joj kosu Niveinim samponom za bebe,taj smo nedavno dobili na poklon i ok nam je.




branki* -> RE: Nega dečije kosice (3.9.2016 11:23:01)

Ima li ko savet?boki je kosa Branka i nije gusta,ali je porasla.problem je sto joj na temenu ima jedan cuperak koji je jako zamrsen.mislila sam da je umazala kosu necim,ali i kad joj operem kosu,isto.stavila joj cak i regenerator,ali nista.ima li nesto jos ili je jedino da uzmem cetku i na silu cesljam to i vucem[sm=smiley13.gif]




IvanaSK RR -> RE: Nega dečije kosice (3.9.2016 15:37:19)

Branki, a onaj balzam u spreju?




branki* -> RE: Nega dečije kosice (4.9.2016 5:58:51)

Onaj sto koristimo i mi odrasli?kao regenerator bez ispiranja?




IvanaSK RR -> RE: Nega dečije kosice (4.9.2016 8:47:03)

Da, da, slobodno možeš sa njim da probas.
Ako ti je problem sto je za odrasle, ti joj malo isperi posle rascesljavanja, on se ionako nanosi na mokru kosu.
A regenerator koji inače koristis svejedno joj stavi pre ovoga.




MishMash -> RE: Nega dečije kosice (4.9.2016 9:04:46)

Ivana, mi imamo isti problem i kovrdzavu kosu. Sta mislis, da probam sa kokosovim uljem, onim iz teglice? Nisam koristila, ali sam cula da je dobro.




choopa choops -> RE: Nega dečije kosice (4.9.2016 13:55:30)

branki, L je uvijek imala problem sa zamršenom kosom (otud i moj nick na RR [sm=smiley36.gif] )

Ja sam joj kupovala sprejeve za zamršenu kosu u DM-u i kozmetičkim prodavnicama. Dječije baš, ne za odrasle. Imaš dulgon, Nivea i td. Ali nama nisu baš odgovarali ti u spreju, čupalo je kad je češljam a najblje nam se pokazao krema regenerator za raščešljavanje što se ne ispira od Johnson-a. zelena je tuba, sad ću da probam da nađem sliku. Pisala sam o tome negdje na RR. Znači namažeš sa njim dobro i onda lagano od krajeva raščešljavaš prema vrhu, kasnije se on osuši i bude kosa kao oprana.

Edit: Evo ga, i dan danas ga koristimo jer joj je kosa užaso tanka i svijetla i mrsi se lako.
KLIK




Sanjica26 RR -> RE: Nega dečije kosice (4.9.2016 15:07:08)

I mi koristimo za Teodorinu kovrdjavu kosu ovo sto je postavila Choopa. Bez toga mm joj ne susi kosu. I specijalnu cetku za kosu. Postavicu kasnije.




choopa choops -> RE: Nega dečije kosice (4.9.2016 21:04:27)

Da, imaš tangle teezer cetke, ne znam da li to Sanjica koristi, ali su baš dobre. mislim da se sad prodaju i u Avonu...Mada kod nas im i u kozmetickoj radnji.
Edit: Evo ih KLIK

Sve sto postoji za kosu sto se lako mrsi smo nabavili [sm=jezicek.gif]




branki* -> RE: Nega dečije kosice (4.9.2016 21:14:49)

Hvala,zenske😘da probamo onda i mi to!
A,choopa,ja mislila da tvoj nik ima veze sa lizalicom[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Nega dečije kosice (4.9.2016 22:25:23)

Svi to misle [sm=jezicek.gif] A zapravo sam gledala u njenu ćubu na kosi kad sam se registrovala i otud ideja[sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Nega dečije kosice (4.9.2016 22:47:56)

Tangle jeste, ali nije takva. slicna je.




dunja RR -> RE: Nega dečije kosice (5.9.2016 1:12:07)

Mi smo danas prvi put probali Kosili, do sada smo prali sa Niveom i Johnsonsom. Baš nam dugo traju šamponi, i onda nikako taj Kosili koji smo dobili da dođe na red. Vratio me miris u detinjstvo, mmm...večeras kada ga uspavljivah, sve sam mirisala glavicu.




bubulence -> RE: Nega dečije kosice (5.9.2016 1:35:28)

I mi volimo kosili, zato sto ga ja kupujem i uvek me vraca u detinjstvo[sm=smiley36.gif]. A kada ga nema uzmem becutan ili niveu




branki* -> RE: Nega dečije kosice (5.9.2016 17:28:54)

Ja nijednom nisam svojoj deci uzela kod ili.sad ste me podsetile.secam se da nas je mama kupala njime.uzecu i ja,cisto da ozivim uspomene[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Nega dečije kosice (16.10.2016 20:28:11)

Ja nisam neki ljubitelj Kosilija, ali sma odusevljena Mixom, sad i devojke s njom kupam.
Mame starijih devojcica, jel koristite balzame?
Ja uvek gledam da uzmem komb. i kupka i sampon. Ali za cesljanje bozee muke, pogotovo sa mladjom.
Veceras sam im stavila moje pakovanje, preedivna im je kosa. A mladju sam malo i stricnula.




choopa choops -> RE: Nega dečije kosice (16.10.2016 21:39:36)

Ja stavljam L moj balzam, onaj koji imam u tom trenutku.[sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Nega dečije kosice (17.10.2016 11:20:16)

Anck, slobodno mozes da im stavis malo svog pakovanja, balzama. Bolje i to nego cupanje i kidanje kosice.




Anck Su Nmaun -> RE: Nega dečije kosice (17.10.2016 11:28:57)

Pa nisam praktikovala jer kad im je sveze podsisana , nema ispucalih krajeva lepo se ceslja. Ali H je kosa i malo kovrdzava a ona ne podnosi cesljanje. A inace im stavljam sprej za rascesljavanje svaki put, bas iz tog razloga.




isidora88 -> RE: Nega dečije kosice (17.10.2016 11:31:23)

Za starijeg Hipp kupka nju i za kosu koristimo, a mladjem samo Mustela odgovara.




Animsaj9 -> RE: Nega dečije kosice (17.10.2016 11:36:28)

mi se kupamo Chicco kupkom to nam je sa sve [sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: Nega dečije kosice (17.10.2016 12:36:20)

I mi samo Chicco koristimo i malo ulja ponekad na kosicu[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>