|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaša visina i težina
20.9.2012 21:41:37   
Sanchy
Snelle ti si super..ja imam 175 i 74 kg trenutno nista nisam smrsala posle porodjajauser posted image yatrudnela sa 64 kg a porodila se sa 77 znaci na porodjaju sam izgubila samo tezinu bebe i na tome i ostala ,,,ne ynam kako je to moguce kada sam citala te tezina posteljice te plodova voda te visak telesnih tecnosti user posted image ...ne znam sta je to samnom...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Vaša visina i težina
27.9.2012 11:44:26   
jabukica
Sanchy, jel si se skoro porodila? Tako sam i ja posle porođaja jedva pala za težinu bebe, inače nisam se puno ugojila u trudnoći imala 68-69kg pre porođaja, a kad sam izašla iz porodilišta 65,800kg, a beba 3,600kg. Za ne poverovati, ali kilogrami su padali sami od sebe u prvih dve nedelje, tako da sam dve nedelje posle porođaja imala 60kg, a posle mesec dana 58kg, nakon 2,5 meseca vratila se na težinu pre porođaja 57kg, što je na moju visinu idealno, jer sam visoka 168cm :). Ništa ne brini, sve će pasti samo od sebe, jel dojiš bebu? Ja dojim bebu i sad i ne pazim mnogo šta jedem a težina mi je kao i pre trudnoće i dan danas, a jedem više nego u trudnoći user posted image

_____________________________

Sve što raste htelo bi da raste, neka raste i treba da raste... Duško Radović

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Vaša visina i težina
27.9.2012 13:20:20   
vukosava
Ja sam se ugojila 8 kg nakon porodjaja. Posle porodjaja sam imala samo +4 kg ali zato dok samproizvodila mleko sam se konstantno gojila.

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Vaša visina i težina
30.9.2012 0:45:58   
Milica cica
ja sam taman kako trebauser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Vaša visina i težina
2.10.2012 0:02:48   
Claire
Visoka sam 176 cm a imam 63 kila zato sto nikad nista ne jedem :(
Inace, ostala sam trudna sa 57 kila i tri meseca posle sam vratila kilazu, ali to je zato sto sam tad imala mnogo privatnih problema i bila sam jako mlada.

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Vaša visina i težina
2.10.2012 0:07:32   
vojvodjanka87
ja se nisam poradjala al kako sam se udala ugojila sam se 10kg strasno imala sam 64 pa se ugojila i do 76 sad sam se vratila na 66 inace sam visoka 180 al tesko podnosim ove kileee user posted image

(odgovor članu Claire)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Vaša visina i težina
2.10.2012 0:09:40   
Sanchy
Izgleda da je to recept ,nista ne jesti...ja stvarno jedem jako malo ali izgleda da dok dojim necu smrsati ne znam zasto nekome dojenje uzrokuje mrsavljenje a nekome gojenje ili stagniranje gubljenju kg u najboljem slucaju...user posted image

(odgovor članu Claire)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Vaša visina i težina
2.10.2012 0:12:09   
vojvodjanka87
ja kad ne veceram tj ne jedem posle 18h gubim po 600grama po meni najbolja dijeta user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Vaša visina i težina
2.10.2012 0:13:03   
Verolina
600gr nedeljno?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Vaša visina i težina
2.10.2012 0:14:28   
vojvodjanka87
dnevno user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Vaša visina i težina
2.10.2012 0:17:14   
Verolina
To je extrauser posted image

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Vaša visina i težina
2.10.2012 0:21:35   
vojvodjanka87
pokusaj to ako ti nekad zatreba dijeta vrlo brzo idu kile cak i ako se ne kreces a nije tesko jer se pre 18h dobro najedem user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Vaša visina i težina
14.3.2013 22:53:46   
viking
171 cm/62 kg
Što kaže onaj vic, nisam debela nego niska :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Vaša visina i težina
15.4.2013 13:26:07   
babyblue
168cm/48kg

_____________________________

"Znamo šta jesmo ali ne znamo šta možemo biti"

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Vaša visina i težina
27.5.2013 14:35:33   
nata11
166 / 55,5 kg

(odgovor članu babyblue)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Vaša visina i težina
27.5.2013 14:44:08   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: viking RR

171 cm/62 kg
Što kaže onaj vic, nisam debela nego niska :)

Viking meni je to savrsenouser posted image
Ja sam 172,a trenutno 75kg,ugojila sam se 10kguser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Vaša visina i težina
8.7.2014 21:53:21   
Milagros
175 cm
66 kg....

_____________________________

Živim za moju dječicu i za bolje sutra!!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Vaša visina i težina
8.7.2014 21:56:53   
emicaa
Visoka 1.56 a teška 50 kg.....

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Vaša visina i težina
8.7.2014 22:00:38   
adulence
Jao emice pa ti si nam bas mini...hehe...ko ti kaze,ja sam 163cm i 58kg

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Vaša visina i težina
8.7.2014 22:02:45   
wivern
Ja sam 170 i imam 59kg..hmmm imala sam pre user posted image , sad imam 64 user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Vaša visina i težina
8.7.2014 22:11:28   
pocahontas
171cm i 57kg

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Vaša visina i težina
8.7.2014 22:14:46   
big mum
163cm/63kguser posted image

Do prije 6 mj sam imala 58,jela sam naveče nešto s nogu vruće kifle i sl.Sad nikako da smršam.Nikad deblja nisam bilauser posted image Osjećam se fujuser posted image

< Poruku je uredio big mum -- 8.7.2014 22:15:55 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Vaša visina i težina
8.7.2014 22:45:19   
Misha i Ljisha
big mum nemoj da ja krenem da te tesimuser posted image

ali eto bila sam deblja pa mogu da se pohvalim hahaha visoka sam ravno 170cm a tek sam sad spala na ispod 80 kg i to verujem da je tik ispod 80 tipa 79,99 kg hahahaha

joj tuzno a i smesno, ko bi rekao da sam u cetvrtom srenje imala 49kguser posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Vaša visina i težina
8.7.2014 23:16:26   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Milagros

175 cm
66 kg....


Uh , to meni treba .
Tako se najbolje osjecam I izgledam . Sad sam na 69-70, kako kad user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Vaša visina i težina
9.7.2014 4:03:23   
emicaa
Adulence što bi rekli metar i šumska jagoda user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here