RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


daca77 -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (12.11.2014 20:45:04)

Besnim...i to bas bas...[sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (13.11.2014 0:19:13)

Ma moze i ta i sve balade,pa i one vesele pretvorim u tuzne.
Jos kad me neka rec pogodi pravoooo u dzigericu [sm=smiley36.gif] ma placem do sutra...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (13.11.2014 0:25:31)

E ja kada sam povređena ...prvo se dobro isplačem pa onda slušam neku muziku koja mi prija,a kada sam tužna onda slušam balade




mali_mis -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (13.11.2014 6:48:21)

Vise ne mogu ni da se isplacem ko covek, da me ovaj mali ne vidi. Tako da stisnem zube, u tom trenutku tuge pustim neku veselu pesmu, popravim sebi raspolozenje, i zaboravim. Eventualno ako naleti neki film, koji je malo tuzniji, e tad se isplacem.




Misha i Ljisha -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (13.11.2014 7:11:34)

ucutim. Evo npr juce, saznah da mm nece dobiti nikakva primanja ovog meseca i tako sam se zapitala "Boze kako li cemo preziveti?" D i ja bile same kuci, ja mislim da sat vremena rec jednu nisam rekla. Onda sam se trgla i videla da treba da se druzim sa svojim detetom i sve je nekako "proslo". Nemam neke seanse u smislu da pustam muziku ili idem u setnju i sl. Volim da se provozam kolima ali od kako su moja kola u kvaru (a ima vec godina i godina od kako su u kvaru i ne vredi ih popravljati pa ih dadosmo u staro gvozdje) nisam se ni kolima vozala, a volela sam da sednem u kola i samo tako odem negde, npr pored Dunava ili na Frusku Goru i tako malko meditiram. Dete mi ne dozvoljava da budem tuzna, bar ne dugo. Retko kad placem (iako sam placipi...od kako sam ostala trudna) ali mislim u tom smislu da placem od tuge. Zaplacem ja i za reklamu[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (13.11.2014 8:20:52)

Najčešće mi suze odmah same krenu, a ja bih taaaaako voljela da imam tu moć da se iskontrolišem. [sm=zmeden.gif]




Maraj -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (23.12.2014 21:26:51)

Placem i placem...




Mala Elena -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (23.12.2014 21:42:04)

Dakle, svi placemo...[sm=smiley36.gif]
Ja ne placem uvek ... cesto izadjem da prosetam, pobegnem malo od toga... nepoznati ljudi nemaju velike sanse da me povrede [sm=smiley8.gif]




mirkam -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (23.12.2014 21:54:15)

Ja u principu rijetko plačem.Nekako svu tugu skupljam u sebi i tiho patim.Znam da zaplacem od bijesa,a kad sam tužna ćutim i bolujem...




Tajčica -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (26.7.2016 21:57:54)

razmišljam i ne mogu da spavam :(




Khaleesi -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (26.7.2016 22:13:40)

Nekad se isplacem, ali cesto radim po kuci kao luda kucne poslove, i ne mogu da spavam...




wivern -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (26.7.2016 22:21:51)

Pobesnim i idem dalje.





branki* -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (26.7.2016 22:23:57)

Placem,placem,placem,sazaljevam se.




vocicana -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (27.7.2016 8:02:45)

Razmisljam, cutim, sredjujem, cutim, gledam u tv a gledam kroz njega i cutim. Sve vreme razmisljam, ali su dve faze osnovne, prvo bes, razmisljanje, satarom bi otfikarila sve i svakoga(toje samo faza), plakanje, razmisljanje i ond apotpuna ravnoodusnost! Cista psihologija




IvanaSK RR -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (27.7.2016 9:10:28)


IZVORNA PORUKA: branki RR

Placem,placem,placem,sazaljevam se.

I besnim, usput!




mali_mis -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (27.7.2016 15:20:37)

Juce sam bila nervozna za medalju, i uzela sam da peglam, bilo mi je mnogo bolje. Heklanje mi isto pomaze. Smirglanje, imam neku matoru stolicicu, nikako da se nateram da je ismirglam skroz i ofarbam, i kad me uhvati neki glupavi period tuge, ja je uzmem pa malo po malo smirglam. Prija mi zvuk [sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (27.7.2016 16:09:35)

Ja sam rekla mm da opegla, i vec se spremila na svadju kad on ode.... bda pegla[sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (11.9.2016 19:19:12)

Retko šta me dotiče u poslednje vreme, ali kada me neko baš razočara, a i to se desilo u poslednjih par meseci, baš sam se osećala bzv, i nisam mogla da spavam. Smorila sam se jer sam mislila da ta osoba vredi kao čovek, ali sam se baš za [sm=smiley35.gif]la.. Sada sam super i srećna sam što se to desilo, jer sam mogla i dalje da živim u zabludi [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (29.9.2016 16:22:12)

Pa malo kome vise dopustam da me povredi ali ako se i to desi volim da se osamim, pustim muziku, dobro razmislim...




vocicana -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (30.9.2016 8:13:26)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa malo kome vise dopustam da me povredi ali ako se i to desi volim da se osamim, pustim muziku, dobro razmislim...

I ovo potpisujem!




Divnica -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (2.10.2016 14:38:32)

Placem, dosta placem




isidora88 -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (2.10.2016 15:11:24)

Slusam muziku i sredjujem kucu ili divljam po kuci[sm=jezicek.gif]




Milena18 -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (3.10.2016 1:20:44)

Slušam muziku i plačem, plačem, plačem. Ima par albuma uz koje se lepo isplačem, pa mi posle bude lakše i mogu malo trezvenije da razmišljam.




Dragce86 -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (29.6.2017 17:45:02)

Kad sam povredjena obicno besnim pa onda cutim i mucim cutanjem krivca a na kraju se isvadjam ili rasplacem :D




Anck Su Nmaun -> RE: Sta radite kad ste tuzni,povredjeni? (29.6.2017 18:31:20)

Izolujem se da ne prenosim na neduzne [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>