RE: Da li je veličina bitna (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


Anoniman -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 16:23:20)

Pa Ivana mozes li ti nama reci sta je bolje kad ne moze da se obuhvati ili ipak kada moze?A kolike sake imas male velike ili ono normalne velicine??




mama Jo -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 16:25:29)

Jednom davno sam procitala studiju da odredjeni delovi covekovog tela ne prestaju sa rastom citav zivot [sm=smiley36.gif]
Tako da ih je i tesko premeriti tacno [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 16:28:48)

Mama Jo, uši, nos i stopala rastu tokom celog života. Mislim da drugi delovi ne rastu [sm=smiley36.gif] sem u određenim situacijama [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 16:35:23)

Za te znam i ja [sm=smiley36.gif]
Mozda se vremenom na spisak dodalo jos nesto [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 16:39:18)

Ko zna, medicina napreduje iz dana u dan [sm=smiley36.gif]




Nikola123 -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 16:51:11)

Zasto ste ovde ako ne zelite da kazete sta se vama dopada odnosno kolika velicina je za vas idealna?Zato i jesmo ovde ne vidim u cemu je caka?Ja imam kompleks glupo mi da pitam uzivo i zato sam ovde mozete li mi reci bio bih zahvalan?




Ana RR -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 16:54:46)

Nikola, a da ti lepo nađeš neku žensku pa neka ti ona kaže šta voli i da li joj se sviđa to što imaš. Tako je najbolje.




mama Jo -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 16:58:15)

Nikola, svi smo napisali, ne znam sta ti ocekujes da se napise...
Uostalom, ne treba da ti bude bitno sta mi ovde mislimo nego sta misli zenska koja ti se dopada. Pa kad je nadjes pitas je i vidis da li ce biti zadovoljna.




Nikola123 -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 17:06:11)

Molim vas zato sam i dosao ovde glupo mi je da pitam.Zamisli scenu e kakav mi je ovo ono ima da pomisli gle ovu budalu opterecen ovako se ne znamo i mnpgo je lakse? 😊




Misha i Ljisha -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 22:04:09)

E vala iskren si. Nego otarasi se kompleksa. I uzivaj i gledaj da devojka pored tebe uziva.
Nego ja isto spadam u onih 1 %[sm=smiley36.gif] i mogu reci nije bas no sjajno kad je prevelik. Oci ispadaju hahah...

A opet kao i gagana prodjoh s jednim deckom. Nisam na kraju znala ni da li smo nesto uradili[sm=smiley36.gif]
Inace nije bitna toliko duzina jer kao i tapon kad se stavlja vec na duzinu kaziprsta nema nervnih zavrsetaka i tampon se ne oseca. Znaci nije duzina presudna. Meni je bitnija debljina.




Nikola123 -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 22:33:02)

Pa kapiram ali mene zanima kolika je ta idealna debljina po tebi uzmimo primer one kao vece banane e sad dal tako nesto ili mozda deblje i koliko zivo me zanima pls?




Misha i Ljisha -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 22:38:15)

Evo da odgovorim[sm=smiley36.gif] sasvim je dovoljna debljina banane te malo vece.
No to opet zavisi od zene do zene. Tako da ti nisam od velike pomoci




mama Jo -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 22:43:23)

Posto nikako da se sporazumemo, napisi ti tvoje dimenzije pa ce zene odgovarati sa malo/veliko.... pa ces na osnovu broja glasova znati na cemu si [sm=smiley36.gif]




gagana83 -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 22:50:41)

Misha i Ljisha, je l banana sa korom ili bez [sm=jezicek.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 23:05:19)


IZVORNA PORUKA: gagana83

Misha i Ljisha, je l banana sa korom ili bez [sm=jezicek.gif]

[sm=smiley36.gif] kora obavezna




Nikola123 -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 23:08:06)

Ovako fi mi je 4.5 cm svaka mi ga je obuhvatila a duzima 19cm ajde da cujem sta kazete iskrene budite?




gagana83 -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 23:18:30)


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ivana kojim putem ste dosli?
Da sam tu sutra pa sa sidjes u toplije krajeve🤣

Masnica nam se pogubila citajuci ove bezobrazne teme [sm=jezicek.gif]




jess021 -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 23:21:45)


IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ivana kojim putem ste dosli?
Da sam tu sutra pa sa sidjes u toplije krajeve🤣

Masnica nam se pogubila citajuci ove bezobrazne teme [sm=jezicek.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




MasnaMasnica -> RE: Da li je veličina bitna (17.8.2018 23:59:38)

Ahaha ja ne znam sta je ovo.🤣🤣🤣
Neko me sabotira!🤣🤣🤣




vocicana -> RE: Da li je veličina bitna (18.8.2018 7:37:02)

Znas sta Nikola, da ti nesto sda kazem. Vrv si mlad , jako mlad kada se opterecujes ovoliko pitanjima na temu debljine i duzine, ili si mator pa nisi nasao zensku koja to moze da izdrzi.
Naime, imam koleginicu ciji je momak imao penis duzine oko 23 cm u punoj erekciji, ali ta erekcija se zavrsavala padanjem u nesvest, gde je ona samarima uspevala da ga vrati u svesno stanje, bez pune cvrstine naravno, jer je to previse za njegovo sitno telo bilo.
Svaka zena moze da primi u sebe duzinu od 19 sm, debljina nije bitna, jer kada dete prodje kroz porodjajni kanal, prolazi i takva stvar, to sigurno. Pitanje je duzine vaginalne cevi, koliko je bolno i da li zena moze uopste da uziva u odnosu sa tobom, posto cifras centimetre.
Prema tome, da zakljucimo. Naravno da je bitno da nije --dosije smoki--, ali neke polne radnje sa dinosaurusima sigurno ni jednoj zeni nisu interesantni toliko, bar ne u stalnoj varijanti, mozda za probu da, ali msm da ista ne moze bas normalno ni da hoda posle toga. Msm da sam ti rekla sta te je zanimalo.




IvanaSK RR -> RE: Da li je veličina bitna (18.8.2018 8:16:23)


IZVORNA PORUKA: jess021


IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ivana kojim putem ste dosli?
Da sam tu sutra pa sa sidjes u toplije krajeve🤣

Masnica nam se pogubila citajuci ove bezobrazne teme [sm=jezicek.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Masnica misli da cu sigurno ovde videti pitanje [sm=smiley36.gif]




Nikola123 -> RE: Da li je veličina bitna (18.8.2018 8:22:25)

Pa dobro jesam mlad ali zelim da mi neka starija kaze zanima me njeno misljenje jer je iskusnija klinkice su bezveze.A sta ostale zene kazu?




vocicana -> RE: Da li je veličina bitna (18.8.2018 8:27:09)

Zene su za zene, sve sam ti napisala, devojke za devojke. Uzivanje je relativna stvar ako si ok, ako nisi neces se proslaviti. Vidi se po pisnju da si mlad. Polako , biraj i razgovaraj, devojke vrv hoce da pricaju, ali ne na prvu i ne na taj nacin.
Sve sto sam imala onako za reci, rekla sam. A ti malo citaj i usmeri se na sebe. Da ne bude problem kasnije. Sada istrazuj




Nikola123 -> RE: Da li je veličina bitna (18.8.2018 8:32:44)

Pa nisam prost haha jesam mlad nisam klinac znam nisam napadan ali hpcu da ti kazem da ne mogu da pitam ni jednu devojku jer svaka dev koju sam imao je mlada nije iskusna ako me shvatas samo bih jos hteo da mi kazes jesnu stvar sta tebi odgovara interesuje me jer si starija dal debljine banane ili???




vonavoj -> RE: Da li je veličina bitna (18.8.2018 8:39:14)

Nije sve u debljini..i tehnika je bitna..
[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
On zapeo za bananu,pa jel kao banana ili ne..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>