|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bulimija
28.6.2019 9:59:57   
ODNN92
Ivanka 🤗

Mm se buni, kaže da sam preterala. Izgubila sam obline, grudi, da mi rebra preterano štrče, I da mu nedostaje da imam koji kilogram gore. 😔A što se tiče prolaznika, zaista na to ne obraćam pažnju, tako da ne znam. Nije do drugih, do mene je očigledno. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bulimija
28.6.2019 11:40:30   
Ivanka 75
Vidis da se tm svidja bolje da ljulja nego da zulja 😂
Kad ti dodju bubice u glavu a ti dodji ovde na RR ima da zaboravis na sve. Treba mozgu malo ometača i skretanja pažnje. 

(odgovor članu ODNN92)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Bulimija
28.6.2019 12:14:38   
Peace*
ODNN, ja sam godinama varirala između 55-60. Kako naguram 60, onda kočnica, pa nazad koji kg.
Onda sam pre nekih 1,5-2god prebacila na 64, i uhvatila me je panika.
Imala sam dijetu koju mi je minavb ješ pre pisala prema mojoj KS i porodičnoj anamnezi, i za 3 meseca sam skinula 12kg, na 52.
Nikad se bolje nisam osećala. Sada imam 54, i ok sam sebi. Sve je ok dok ne prebaci 55. Tako da razumem momenat zakucavanja neke kilaže u svojoj glavi, i da se prosto držiš toga.
Međutim, nemam grižu savesti kad jedem. Zašto? Zato što sam promenila način ishrane. Ne jedem beli hleb jer mi ne prija - nadima me, ipak, po nekada jedem pite, burek, tost hleb...
Probaj da menjaš način ishrane: pojedi belo meso i brokoli, i idi na trening, stani na traku i gledaj koliko kalorija si sagorela. Tako ćeš polako da počneš da jedeš a da se ne osećaš krivom. Probaj da ubaciš namirnice tipa brokoli - u glavi nek ti se pojavi da on uništava celulit user posted image , karfiol i kupus - nutritivna vrednost ništa user posted image , šargarepa - pomaže u dobijanju boje - leto je, paradajz i paprika - ljudsk pomaže u čišćenju creva a zdravlje organizma kreće od zdravlja creva, meso - proteini su neophodni za razvoj mišića - počni da vežbaš. Nađi svrhu hrani. Ako se ne prejedaš, izbaciš veštačke šećere i vežbaš, nećeš se ugojiti.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bulimija
28.6.2019 12:25:48   
ODNN92
Tash, drago mi je da me bar donekle razumeš.

Ja sam sve štetno izbacila. Belo brašno, slatkiše, sokove još jako davno, osim kada mi naleti taj napad proždrljivosti pa pojedem Boga oca, i ne osećam krivicu dok jedem, već nakon. Onda se grizem, ujedam I ne unosim apsolutno ništa sem vode naredna 2-3 dana da bih "splasnula". Vaga je postala moja opsesija, mnogo puta se u toku dana merim, juče sam na primer za celi dan pojela 2 paradajza srednje veličine sa dosta sira, iako znam nutritive vrednosti, u glavi mi se usadilo da me i to čak goji, iako je to samo jedan obrok, i to blag. Mina mi je dosta pomogla da se ne unakazim u drugoj trudnoći, poslala mi je mailom režim ishrane kojeg sam se držala i nabacila svega 6 kg. 

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bulimija
28.6.2019 13:01:29   
pari
Ja ipak mislim da ce ti biti lakse da popricas sa nekim psihoterapeutom, mislim da ti moze pomoci. Ja ne vidim nista strasno u tome da se potrazi pomoc. Stvarno ti zelim sve najbolje od srca

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu ODNN92)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bulimija
28.6.2019 13:03:15   
Peace*
Gore je da jedeš 1x dnevno nego 5x dnevno.

Ja jedem 5x. Kao beba, na 3 sata. user posted image

Pričaj sa Minom.

I nemoj da se grizeš i nerviraš.
Ženo, skinula si 20 i kusur kg ako sam dobro zapamtila, pa skinućeš i 2-3 ako se zalepe, a neće ako počenš da jedeš 5x dnevno po malo i onako kako je ispravno. Ubrzaće ti se metabolzim i nećeš se ugojiti.

I kapiram i taj trip da se sa skinutim svim tim kg i dalje osećaš debelo. Same here. user posted image Samo što ljudi oko mene ne daju da skidam kg dalje. Idu za mnom (drugarice, muž, deca) i samo govore kako sam premršava.

Pazi se, trebaš deci. user posted image



IZVORNA PORUKA: pari

Ja ipak mislim da ce ti biti lakse da popricas sa nekim psihoterapeutom, mislim da ti moze pomoci. Ja ne vidim nista strasno u tome da se potrazi pomoc. Stvarno ti zelim sve najbolje od srca


Naravno user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 28.6.2019 13:05:20 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu ODNN92)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bulimija
28.6.2019 13:07:05   
Peace*

IZVORNA PORUKA: ODNN92

Tash, drago mi je da me bar donekle razumeš.



Opa, ti si neko ko me zna pod starim nickom?
ta-na-na-na user posted image
Ko si ti? user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu ODNN92)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Bulimija
28.6.2019 13:15:29   
ODNN92
Popričaću ovih dana sa mm-om, veliko mi je olakšanje što sam makar i ovde izbacila sve iz sebe jer predugo kroz ovo prolazim sama, u neku ruku se bojim ali sam smatrala sebe paranoičnom,ne znam.

Cinderella / Cindy 🙂, generacija 2009/2010

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bulimija
28.6.2019 13:17:05   
Peace*

IZVORNA PORUKA: ODNN92



Cinderella / Cindy 🙂, generacija 2009/2010


user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu ODNN92)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bulimija
28.6.2019 13:21:58   
Peace*
Možeš da probaš i drugačije: jel treniraš?
Možeš svoju pažnju da preusmeriš na definiciju toga što si postigla.
U tom slučaju, biće ti potrebna hrana da bi postigla efekte.

Recimo, ja trenutno radim na podizanju gluteusa (slabo ide user posted image i oduvek imam strast prema trbušnjacima. Pojavila se nova strast a to su ramena i ruke.
Svako će ti reći da moraš da jedeš da bi postigla to što želiš.
Mlitavo mršavo nije lepo.

Preusmeri pažnju sa hrane na vežbanje i hranu. I definitivno ti treba u tome podrška.

Inače, i meni je muž rekao da je više voleo dok sam imala veću gu*icu, ali šta to vredi kad ja ne volim. Ja sam nesrećna ako mi ne vire kukovi. user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 28.6.2019 13:22:17 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Bulimija
28.6.2019 13:31:16   
ODNN92
🤗

Vidiš, u tom grmu leži zec. Bukvalno me je i strah i sramota da izustim sledeće, ali hajde. 😔Kod mene je problem što apsolutno ne smem da treniram zbog miokarditisa, tako mi je bar kardiolog rekao. Znači, upravo iz tog razloga su meni jako potrebni vitamini, pogotovo proteini, i ja svesna svega toga idem protiv sebe same, na svoju veliku štetu, i to veliku, i verujte da ne umem sama da se vratim u normalne staze i užasno mi je teško. Definitivno mi je neko potreban da mi pomogne. 

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bulimija
28.6.2019 13:33:00   
Peace*
Ništa? Ni pilates? Joga?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu ODNN92)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Bulimija
28.6.2019 13:40:21   
ODNN92
Pitala sam kardiologa makar Joga, rekao je ne dok se bar malo srčani mišić ne oporavi,jer i pod beta blokatorima od malo brže šetnje meni otkucaji odu na 140. 


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bulimija
28.6.2019 14:01:07   
Ana RR
Cindarella, žao mi je što prolaziš kroz takve stvari. Sigurna sam da će ti pomoći savet stručne osobe, a pošto si svesna problema mnogo je lakše.

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.6.2019 14:02:05 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ODNN92)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bulimija
28.6.2019 14:25:03   
ODNN92
Ana 🤗

Hvala vam svima na podršci. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Bulimija
28.6.2019 15:16:11   
pari
Svi te podrzavamo i zelimo ti da ti bude sto pre bolje...
Mislim da vecina nas ima problem sa fizickim izgledom,u smislu da nikad nisi skroz zadovoljan njime,ali dok god to mozes sama da ishendlujes,to je ok...a ako ne,onda je tu neko ko moze da ti pomogne,sigurna sam

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu ODNN92)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bulimija
28.6.2019 17:04:58   
Ivanka 75
Cind 🤗🤗🤗

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Bulimija
28.6.2019 18:36:56   
ODNN92


IZVORNA PORUKA: pari

Svi te podrzavamo i zelimo ti da ti bude sto pre bolje...
Mislim da vecina nas ima problem sa fizickim izgledom,u smislu da nikad nisi skroz zadovoljan njime,ali dok god to mozes sama da ishendlujes,to je ok...a ako ne,onda je tu neko ko moze da ti pomogne,sigurna sam


Nevezano sa kilažom, ja imam veliki višak kože, pogotovo na bokovima I stomaku, I to tako divno kipi ma šta god obukla. 
Ivanka 🤗

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here