|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi u trudnoći
13.3.2014 17:02:37   
Mille
Dunja ce bas biti upucena. Jole, sedi malo na net pa citaj, istrazuj, svasta korisno pise, verovatno ima i neki filmic o dojenju, bas ako nadjem nesto, postavicu link :)
KLIK
SUPER SAJT

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Grudi u trudnoći
13.3.2014 17:12:16   
Jole84
Mile hvala,baš ću da protalaškam user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Grudi u trudnoći
13.3.2014 17:20:16   
dunja RR
Mille, korisni linkovi user posted image

Mene baš zanimaju ove teme od dojenju i tako bih volela da mi beba bude dojena, potrudiću se maksimalno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Grudi u trudnoći
15.3.2014 17:15:38   
Biserka
Meni se grudi tokom prve trudnoće nisu ni najmanje promenile, niti su bile otečene, niti bolne, tek možda par dana pred porodjaj malo kao da su natekle. A sada imam utisak da će da puknu i baš su osetljive... user posted image Ne znam jel će takve da ostanu do kraja ili će makar malo splasnuti? user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Grudi u trudnoći
15.11.2014 21:34:04   
soni
Meni od prvog dana otecen i bolne...Evo tek sam 14 nedelja a moram da idem da kupim nove bruseve user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Grudi u trudnoći
16.11.2014 7:11:24   
mali_mis
Meni su grudi bile bolne do ulaska u III tromesecje, a onda su se smirile. Bilo mi je bas nezgodno kad sam se oblacila, sve pazim da ih slucajno ne pipnem. Bas su mi fino porasle, reko super "Konacno ce se videti da imam s*se" user posted image Kad ono cvrc, porodila se, prestala sa dojenjem, one ko probusem balon, vratile se na normalno.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Grudi u trudnoći
2.4.2015 9:50:08   
Anoniman
Sa U su se odmah promenile, postale otecene, velike, nism mogla da ih pipnem, ni da legnem na njih, a sada primecujem samo vene po njima i na oreolima ispupcenja, ne bole kao sa U, bole, ali ne toliko, jos uvek lezim na stomakuuser posted image

(odgovor članu mali_mis)
  Direktna veza do poruke: 432
   RE: Grudi u trudnoći
2.4.2015 13:03:18   
jess021
Moje su bas porasle i jako sam srecna zbog togauser posted image
Bole me, pa nekad nocu ne mogu da se namestim, ali ne zalim se. Jedva cekam leto pa da opicim dekolte, trudnoca mi je jedinstvena prilika za to.user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Grudi u trudnoći
2.4.2015 13:16:06   
Anoniman
ahhaha jess dekolte dobra si, ja trazim moju sliku sa svadbe, ispod vencanice nisam imala brus, i uvek se zaprepastim kolike su bileuser posted image

(odgovor članu Mille)
  Direktna veza do poruke: 434
   RE: Grudi u trudnoći
2.4.2015 13:18:25   
jess021
Bila si trudna tad jel`?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Grudi u trudnoći
2.4.2015 13:21:12   
Anoniman
7 mesecuser posted image mi svadbu zakzali 2010 godine zbog rodjaka iz inostransta da znaju kada da organizuju odmor, i u medjuvremenu desila se Unauser posted image

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 436
   RE: Grudi u trudnoći
20.6.2015 7:43:57   
jabudic
Meni se par dana desava nesto cudno sa grudima, pogotovo uvece. Budu tako vrele i bolne, isti onaj osjecaj kad posle porodjaja krene mlijeko. Tacno u tim trenucima pomislim da ce mi krenuti mlijeko prije nego sto se porodim user posted image je li se to nekome desavalo i da li to nesto znaci?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Grudi u trudnoći
22.6.2015 10:42:11   
jabudic
Niko mi ne odgovori za ove moje "hot boobs"? user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Grudi u trudnoći
22.6.2015 10:59:58   
isidora88
mene otkidaju grudi, bradavice me peku, irirtira me i majica, brus nosim samo kad idem napolje, opet ce mi se grudi oklembesiti, ali stvarno ne mogu da nosim brususer posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Grudi u trudnoći
22.6.2015 11:41:57   
Anoniman
Mene grudi uopste ne bole u ovojuser posted image nisu nesto mnogo ni porasle, bradavice kad kad peckaju, bru mogu da nosim, jedina promena mi je puno onih bradavica na oreolima, i vene, svuda su veneuser posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 440
   RE: Grudi u trudnoći
22.6.2015 11:44:26   
jabudic
Mene su boljele na početku, što je normalno, i ništa do sad.
A sad sagoreh user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Grudi u trudnoći
22.6.2015 11:46:31   
Anoniman
Jabudicu pa verovatno se pripremaju za porodjajuser posted image
Mene nisu ni na pocetkuuser posted image a sa U su ubijale, nisam mogla da legnem na stomak, koliko je bolno bilo...

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 442
   RE: Grudi u trudnoći
22.6.2015 12:02:58   
jess021
Mene moje bas bole i ogromneeee su, mislim moje su inace male, tako da je ovo fantasticnouser posted image Ujtro kad ustanem, moram da ih drzim dok ne obucem grudnjak, bas me bole.
UM, vidis, i ja imam te bradavice, bas sam se pitala otkud sad touser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Grudi u trudnoći
22.6.2015 12:11:46   
Maraj
I mene moje boluckaju nekad kao da me neko iglom ubada u grudi....a oreole su mi oooogromne i i ja imam te sitne ko bubuljicice po oreolama a i vene su tu

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Grudi u trudnoći
22.6.2015 12:15:48   
Anoniman
Jess, Maraj te bradavice na oreolima su prvi znakuser posted image

Meni su takve bile kao tebi Jess, bolne, ogromne, 3x vece nego pre user posted image sa U a nemam neke velike, sada su tamanuser posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 445
   RE: Grudi u trudnoći
22.6.2015 12:27:17   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Unina mama
Jess, Maraj te bradavice na oreolima su prvi znakuser posted image


Jao ženeuser posted image Oreol je onaj krug iznad glave svetaca. Onaj krug na grudima oko bradavica je areolauser posted image

Jabude, za tvoje hot boobsuser posted image meni se to dešavalo pre nego što sam se porodila, ali svega nekoliko puta. Recimo 1-2 puta nedeljno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Grudi u trudnoći
22.6.2015 12:31:03   
jabudic

IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: Unina mama
Jess, Maraj te bradavice na oreolima su prvi znakuser posted image


Jao ženeuser posted image Oreol je onaj krug iznad glave svetaca. Onaj krug na grudima oko bradavica je areolauser posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Grudi u trudnoći
22.6.2015 12:33:55   
Maraj
Mariya ti misliš da mi to ne znamo!! Al eto ja se izlupetah u user posted image pri tom toliko sam trapava. Sve majice su mi isflekane. Jedno pricam drugo radim..... ma haos.... valjda ce mi se povratiti moj intelekt nakon user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Grudi u trudnoći
22.6.2015 12:41:37   
Anoniman
Mariya izlapetitis u user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ahhaha znam i ja da su areole, ali kucam dugacije ahahha eto sto ja ne spremam ispite, smanjio se mozak uuser posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 449
   RE: Grudi u trudnoći
22.6.2015 12:44:33   
Maraj
UM ja sva sreca zavrsih fax pre user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here