RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


Animsaj9 -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (5.10.2016 18:40:09)

dodje da nesto pitas i ostanes [sm=smiley36.gif], nisam ni znala za ovaj forum. meni ga je preporucila jedna stara clanica kada sam ostala trudna, ona sada svrati povremeno ali sam ja ostala




Khaleesi -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (5.10.2016 20:53:31)

Ne znam... sigurno je da kad pocnem da radim necu tako cesto moci da citam pisem i odgovaram na postove....[sm=smiley13.gif]




vocicana -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (5.10.2016 22:30:53)

Uvek kada mi vreme dozvoli, kada god mogu.
Na forum sam dosla slucajno, bilo mi je potrebno da podelim sa nekim svoje iscekivanje [sm=modricrtici.gif], da kazem kako se osecam, da pitam sta me zanima. Svi drugi mi nisu odgovarali, zene su vrlo...drugacije od RRingerajki




Anck Su Nmaun -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (5.10.2016 22:50:04)

E menja se sve, do pre ove trece trudnoce bas sam retko dolazila od kako sam pocela da radim . Radila po citav dan, dok sve zavrsim i onda dodjem na forum i....nikog ne znam. Bas se cela pistava promenila. Ali sad sam evo upoznala novu odlicnu ekipu [sm=jezicek.gif]




Maraj -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (6.10.2016 13:30:39)

Ja ne znam kako cu kada krenem da radim.
..za sad sam tu , najcesce kad L spava [sm=smiley1.gif]




degu -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (6.10.2016 13:49:46)

Ja volim RR iako se sve promenilo, cela moja ekipa crtica više ne piše, odavno nemam ekipu [sm=smiley36.gif]
ali prosto moram svaki dan da prelistam, iako dok sam radila nisam stizala da pišem




Anck Su Nmaun -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (6.10.2016 17:01:02)

Degu , ja te secam iz starih dana [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




jess021 -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (6.10.2016 17:12:30)

Ja sam bas proredila u poslednje vreme. Sto zbog obaveza, a iskreno nije to vise moja ekipa. Znam da sam i ja nekad bila nova, ali nekako se nisam pronasla u razgovorima sa nekim novim clanovima, naravno ne sa svim.




branki* -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (6.10.2016 17:16:26)

Pa,jeste,stalno se menjaju ekipe....
Ne znam do kad cu posecivati,duuugo verovatno,ako ne svaki dan kao sad,svrnucu sigurno da se promuvam u par dana ponekad,ali mislim da cu dugo biti vezana za rr.




Khaleesi -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (6.10.2016 17:24:02)

Ja sam nabasala slucajno u prvoj trudnoci na RR, kada sam guglala neka pitanja i na RR nasla odgovore...
Nisam ni pisala tada tek u drugoj trudnoci...
Dok nalazim vremena svracacu da se cujem sa divnim zenicama koje su sa mnom delile iskustva[sm=smiley1.gif]




Mariya -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (6.10.2016 17:29:03)

Ja sam već 5 godina i treću trudnoću uz RR. Zamislite koliko sam tek ja ekipa promenila!! Naišla slučajno, tražeći odgovor na neko pitanje, prvo čitala, zatim odlučila i da pišem[sm=smiley1.gif] kada sam radila manje sam pisala, sad kad ne radim čitam i pišem skoro svakodnevno, u zavisnosti od obaveza.
Biću tu dok god mi je RR zanimljiva.




mamica 91 -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (6.10.2016 19:17:33)

Ja sam najvise vremena na rr provodila u drugoj trudnoci, sad provirim s vremena na vreme, ali retko pisem.. Malo starih forumasica ima,.i nekako mi se cini da se manje i pise na forumu nego pre [sm=zmeden.gif] ali jako lep period me veze za rr




degu -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (6.10.2016 19:30:56)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Degu , ja te secam iz starih dana [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Jeste, mu smo matorke ovde [sm=smiley36.gif]
Manje se pise, ne znam zasto, neko zatisje pred buru [sm=jezicek.gif]
Ja mislim da cu dolaziti dok god bude postojala rr, jako me lepe uspomene vezuju za rr <3 koliko sam prijatelja stekla, rr ima dusu, mnogo foruma sam citala, samo sam ovde ostala.




Mala Elena -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (6.10.2016 21:07:12)

Da, ekipa se menja, stari nakon par godina odu..
Sta znam, nadam se da cete vi zenske sto ste sada tu ostati jos dugo, a i ja sa vama, bar do 40-te [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (6.10.2016 21:49:23)

Meni mnogo fali ekipa sa mog pocetka ali i ova nova mi je vec prirasla srcu.Koliko sam ovde lijepih rijeci podrske dobila svaki put kad mi je bilo tesko.




mila83 -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (6.10.2016 21:54:54)

Evo,pravo pitanje za mene..ne posećujem Rr tako redovno već dva i po meseca [sm=smiley13.gif] vratila sam se na posao i nemam vremena da se družim sa vama ovde,evo i sad jedva čekam da legnem u krevet,koliko sam umornasamo sam malo virnula..
Ali što kaže Emica,koliko reči podrške sam našla ovde kada mi je bilo jako teško...a nadam se da sam i ja uzvratila i pomogla nekom....mislim da ću uvek posećivati RR,samo je pitanje koliko često ću pisati.




Tatjana.87 -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (28.9.2017 0:00:18)

Ovde sam na RR naišla na veliku podršku i zahvaljujem se na tome. Za sada sam tu čest gost hehe a kako bebac raste ja imam sve više pitanja tako da ću ako nikome ne smeta da budem tu [sm=smiley1.gif]




Rosita -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (28.9.2017 0:20:14)

Ja sam dolazila i odlazila...dolazim u trudnoci i dok imam bebu cesce. Menjaju se ekipe, ali sa tim sam ok. Nekad sam i ja bila nova.




krin 40 -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (28.9.2017 8:02:39)

Dve godine sam baš aktivna.Sada imam i vremena.Verovatno kada počnem da radim biće redje posete ali ja volim da čitam ovaj forum i ne vidim zašto bi se to u budućnosti promenilo




degu -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (28.9.2017 8:10:19)

Ja sam verna RR, nista me nece oterati [sm=smiley36.gif]
Zao mi je kad vidim koliko starih clanica fali.




Rosita -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (28.9.2017 9:10:53)

Da, didy. Neke zene su bas bile upecatljive. Neke pamtim po duhovitosti, neke po iskrenosti i otvorenosti, neke su bile dobro informisane... U pojedinim momentima bilo je ekipa sa kojima je goreo forum. Puno razlicitih zena je pisalo i to je bas imalo draz. Nedostaju mi neke clanice...




emicaa -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (28.9.2017 12:51:34)

ja ne mogu zamisliti da vise nikako ne dolazim.
i kad mi pilici porastu i tad u imati neki razlog da dodjem.




Sarav -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (28.9.2017 18:54:51)

Dokle god mi bude zanimljivo. Ima interesantnih ženica, pa mi nekad ulepšaju dan.




degu -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (28.9.2017 22:02:29)

Rosita, ja crkoh od smeha sto me u svakoj temi zoves didy [sm=smiley36.gif] verovatno ti automatski ispravlja.
Emice ja isto ne mogu da zamislim da vise nikako ne dolazim, zato ne mogu da razumem kad neko bas skroz prestane da dolazi i bas mi bude zao. I meni dosta zena nedostaje.




mama krava -> RE: Do kad ćete posećivati RR? :) (28.9.2017 22:12:40)

Trudnički mozak 😁💖




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>