RE: Rekviziti za plazu (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


New Mom -> RE: Rekviziti za plazu (15.6.2012 14:23:25)

Ja sam to zacrtala sebi da ni na jedno more neću nositi, već ću tamo uzimati.
Mada i opet se prošle godine vratila sa čamćicem, pa onda onim koji ima proreze za noge, 3 lopte na duvanje, 5 gumenih, a o kanticama, lopaticama i drugim plastičnim glupostima da ne pričam.




Snelle -> RE: Rekviziti za plazu (15.6.2012 14:29:21)

Ja ću ove godine da nosim samo gumu za plivanje, jednu loptu i kanticu za pesak sa lopaticama. Jel to uopšte "samo" [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden2.gif[/image]




Olga75 -> RE: Rekviziti za plazu (15.6.2012 14:30:53)

ja necu i kategoricki necu da nosim kofice i te glupost
a sta ce na kraju zavrsiti u gepeku to cemo videti [sm=smiley23.gif]




Shishica -> RE: Rekviziti za plazu (29.6.2012 13:01:51)

Ja mrrrzim vukljanje camaca i duseka do plaze.
Ali mm nece to da izostavi ni pod razno.

Emi imamo da nosimo i ove godine slauf sa trakama za noge, mislim tim rupama-trakama (valjda nije velika za to) i kanticu i te specije kojekakve.

Razmisljam samo da li da uzmem obican slauf i da li ima tako mali i da li uopste treba.. Misici mislim da nemaju svrhu, s obzirom da ima dve godine.. [sm=zmeden.gif]




madre -> RE: Rekviziti za plazu (29.6.2012 13:08:56)

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ja mrrrzim vukljanje camaca i duseka do plaze.


i sa plaze... muka me hvata od toga[sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Rekviziti za plazu (29.6.2012 13:09:33)

ja planiram da kupim koficu,ova od prosle godine je ostala na moru kao i slauf tako da to moram opet ove godine da kupujem[sm=hudicek1.gif]
kupicu i mali dusek da mateja moze da spava na njemu na plazi[sm=smiley1.gif]
suncobrane i lezaljke cemo iznajmljivati nema sanse da bih jos i to vukla




Sashica82 -> RE: Rekviziti za plazu (29.6.2012 13:17:57)

Nama se bliži prvo letovanje sa detetom i baš smo uzbuđeni [sm=smiley36.gif]

U Idei imate akciju tih gumenih čuda za plažu, pa idemo večeras da vidimo i kupimo bazenčić za terasu i koji šlauf i čamac.

Nego me zanima, da li negde ima onaj šlauf koji ima prorez samo za noge, znate ono, samo da nožice prođu, kao gaće na šlaufu (al objasnih [sm=smiley36.gif]). Mi ne možemo u "običan" šlauf, to nam je veliko za bebu od 10 meseci.




lanajelena -> RE: Rekviziti za plazu (29.6.2012 13:18:29)

Ja sa ovim nemam problema sve mi je vec tamo,spustim prvi dan sve na plazu i tek kad krenemo kuci(mislim na NS)popnem gore (zato su dobre manje plaze)...kad smo bili mali znali smo da papuce,suncobrane i jos neke gluposti ubacimo u neku stenu i da nas to saceka sledece godine [sm=smiley36.gif]

JojSashice negde sam videla sad da li u Idei ili Maksiju(pogledaj u onom katalozi(akcije)




Sashica82 -> RE: Rekviziti za plazu (29.6.2012 13:21:27)

Gledala sam Idein katalog on-line i ne vidim niš!

Idemo večeras pa ću vidim na licu mesta. Tnx!




Bebilina -> RE: Rekviziti za plazu (29.6.2012 14:08:55)

Zavisno gde idemo- u zemlji ili van, kolima ili avionom ili nosimo, ili kupimo pa ostavimo tamo kad se vracamo. Mada ako odsedamo u vilama sa bazenom onda su i one pune tih rekvizita jer svako ko dodje kupi pa ostavi. Na domace plaze nosimo svoje. Ima dete sanduk sa peskom u dvoristu i odatle samo povadimo sve sto hoce i popakujemo u auto.
Za plivanje nismo koristili nikada gumu, misice jedne sezone. Koristi "stap" (woggle) i prosle smo godine i u Grckoj nasli da joj kupimo. Takodje i dasku za plutanje- malu ili za bodyboarding. To su joj dve glavne stvari.




Anoniman -> RE: Rekviziti za plazu (30.6.2012 12:11:31)


IZVORNA PORUKA: Sashica82


Nego me zanima, da li negde ima onaj šlauf koji ima prorez samo za noge, znate ono, samo da nožice prođu, kao gaće na šlaufu

KLIK




Sashica82 -> RE: Rekviziti za plazu (30.6.2012 21:04:43)


IZVORNA PORUKA: ribizla


IZVORNA PORUKA: Sashica82


Nego me zanima, da li negde ima onaj šlauf koji ima prorez samo za noge, znate ono, samo da nožice prođu, kao gaće na šlaufu

KLIK


Hvala, ribizla! Ali smo sinoć kupili u Idei ovo isto/slično, koštalo 500 din na akciji.




viking -> RE: Rekviziti za plazu (7.6.2013 15:38:42)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

joj sad gledam ove gumene zanimacije za decu i kupila bih im mozda neki mali camac na naduvavanje, kakva su vam iskustva?





vonavoj -> RE: Rekviziti za plazu (7.6.2013 15:53:42)

planiram da odem do Idea-e jer ima puno rekvizita na akciji[sm=smiley1.gif]..do 26.6[sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Rekviziti za plazu (7.6.2013 20:14:16)

Ja sam danas bas bila ima svega i svacega po 100 i nesto dinara. Posto meni ne trebaju igrackice kupila sam jastucic za glavu na naduvavanje, onaj za plazu 180 din.




Shishica -> RE: Rekviziti za plazu (13.6.2013 13:38:05)

Gledam STA sve ima.. ali preterali su malo sa cenama..




Peace* -> RE: Rekviziti za plazu (13.6.2013 14:04:04)

Videla sam u IDEA povoljno te kantice, lopatice i čuda. Ali sam ja odlučila da ću kupiti na moru i ostaviti tamo! Ne mogu da nosim, nemam ni jednu jedinu rupu mesta u kolima.




isidora88 -> RE: Rekviziti za plazu (13.6.2013 14:21:16)

za ovu godinu nam trebaju misici, kanticu imamo ai nemam pojma gde su lopatice, grablje itdg. tako da cemo morati opet novo da kupujemo, imamo camcis za mateju, bazencic, slauf...




Figaro88 -> RE: Rekviziti za plazu (10.7.2013 11:12:06)


IZVORNA PORUKA: isidora88

za ovu godinu nam trebaju misici, kanticu imamo ai nemam pojma gde su lopatice, grablje itdg. tako da cemo morati opet novo da kupujemo, imamo camcis za mateju, bazencic, slauf...

Sve ovo puta dva,ako bude mesta,ako ne kupicemo tamo ovo vece,a ovo na naduvavanje kad se izduva i onako ne zauzima puno mesta...Bazencic necemo,veliki su,za duseke jos odlucujemo[sm=zmeden2.gif]




Sanchy -> RE: Rekviziti za plazu (1.6.2014 11:55:20)

Set kofica,kalupi,grabuljice,lopatica itd,kolut,misici,dusek,bazencic,lopta,fali mi jos camac[sm=smiley1.gif]..sreca sto idemo kolima a i sto nam je plaza ispred kuce..e da htela sam da kupim i onaj kos na naduvavanje za vodu ali cini mi se da je previse malo[sm=metulj.gif]




anci kv -> RE: Rekviziti za plazu (1.6.2014 12:00:34)

Kofica sa pratećim igračkama,mali bazen,mala guma i dosta je
Srećom plaža je 25m od kuće




Didy -> RE: Rekviziti za plazu (1.6.2014 12:18:25)

Jedan praktican savet - nama se obicno lopatice izlome ili pogube, a ostanu kantice i grabljice i onda kupim u zdravoj hrani one lopatice sto koriste u zdravoj hrani kad grabe robu za merenje. Em su 20 dinara, em su cvrsce od ovih koje idu u sklopu s kanticom.




vikiveki -> RE: Rekviziti za plazu (21.7.2015 17:33:36)

Didy [sm=bravo.gif] dala si mi sjajnu ideju,moram ovih dana to kupiti,polako da se spremam za more...razmišljam da li da nosim gume za plivanje[sm=zmeden.gif] pretprošle god. kada smo bili na moru niko nije hteo da stavi ni mišiće




amdn -> RE: Rekviziti za plazu (21.7.2015 18:03:34)

mi ove godine odustali od mora, ali kad smo isli ja prvi dan ponesem sve
lopta, slauf, misice, lopatice, kofice, gluposti za pesak, autice, i naravno nas dasa se samo igrao malo koficom i auticima naravno, narednih dana samo smo nosili misice i lopaticu i koficu




veselicaa -> RE: Rekviziti za plazu (21.7.2015 23:08:36)

Svake godine ponesem gomilu lopatica,kofica,onih modlica za oblikovanje peska i uvek tamo kupe jos.Ali u dvoristu iza kuce imamo gomilu peska pa ih uvek lepo iskoriste.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>