RE: Rekviziti za plazu (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


dddaca -> RE: Rekviziti za plazu (10.7.2017 17:13:35)

Da nije cisto nije, da nije prakticno nije jer se onaj pesak svud zavuce pa moras da budes bas na oprezu gde i kako ce da sedne, ali da je lep osecaj u vodi - jeste [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Rekviziti za plazu (10.7.2017 22:41:39)

Moji svo troje stalno u kupacim gacicama. U vodi jedan, kad izadju drugi suvi, i tako u krug. Ja kad vidim onu djecu kako golišava sjede na pjesku, slabo mi dođe. Odmah su mi u mislima sve smrdljive noge koje su tuda prodefilovale. Bakterijeeeeeee :D




vocicana -> RE: Rekviziti za plazu (11.7.2017 7:06:24)

Gljiviceeee....[sm=zz_confused.png] nikako nije dobro.. Ili ce biti opcija gacica pamucnih pa presvlacenje u vodu i iz vode,ili pampers, pa da vidim bas kako ce biti. On jos covece nine hoda, ja stvarno da se vodam sa njim, po plazi, stvarno necu. Od kako se prehladio, nece ni da proseta, samo bi da se nosi covek.




mamica 91 -> RE: Rekviziti za plazu (11.7.2017 8:29:52)

Ma pamučne gaćice su super, ti njemu zalepi pelenu kad treba da dremka ili ako znaš otprilike kad kaki, nama se V prošle godine ukakio na plazi, imao je gacice, zamisli kako bi bilo veselo da je bio bez njih 😁😂

Ovih dana sam mu tražila kupaći,ali opet nigde da naletim na tako mali, za devojčice ima milion modela,boja, a za njih bas slabo, i to što ima ne mogu naći veličinu.




IvanaSK RR -> RE: Rekviziti za plazu (11.7.2017 9:44:58)

Voci, imas i pelene za kupanje da kupis..
Mi smo na bazenu u vodi bili u gacicama, a kad je iznesem iz vode stavljala sam joj pelenu.




choopa choops -> RE: Rekviziti za plazu (11.7.2017 12:16:54)

Ovs ima male kupaće za djecake i djevojcice. Mozda i Original Marines? Ako nista, onda gacice i ćao [sm=smiley1.gif]




Peace* -> RE: Rekviziti za plazu (11.7.2017 12:30:49)

Iskreno, nikako ne volim videti golišavo dete, bilo na moru ili na bazenu, prvo što svuda sedaju i nije higijenski, drugo ružno mi brate, ja svojima nikad ne puštam, uvek nosim suvu presvlaku.


[sm=smiley32.gif] Isto!


Sa Markom sam koristila te pelene za vodu i odlične su zaista. Ako se beba ne ukaki, samo iscediš i ostaviš na suncu da se osusi, i tako se oprala u moru. [sm=smiley36.gif] Mogu se koristiti više puta bez problema.
Običan pampers se užasno naduva ako u njemu uvedeš bebu u vodu.




Sanjica26 RR -> RE: Rekviziti za plazu (11.7.2017 12:37:57)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Moji svo troje stalno u kupacim gacicama. U vodi jedan, kad izadju drugi suvi, i tako u krug. Ja kad vidim onu djecu kako golišava sjede na pjesku, slabo mi dođe. Odmah su mi u mislima sve smrdljive noge koje su tuda prodefilovale. Bakterijeeeeeee :D

[sm=smiley20.gif]




veselicaa -> RE: Rekviziti za plazu (11.7.2017 12:40:07)

IZVORNA PORUKA: mamica 91


Ovih dana sam mu tražila kupaći,ali opet nigde da naletim na tako mali, za devojčice ima milion modela,boja, a za njih bas slabo, i to što ima ne mogu naći veličinu.

Pogledaj u Lindexu,juce sam bila imaju bas dosta modela kupacih gacica.
Pampers nikako u vodu,pelene za kupanje su drugacije.




dddaca -> RE: Rekviziti za plazu (11.7.2017 12:59:33)

Ne volim bas da kupujem kod kineza, ali sam kod njih nasla super modele gacica. Ima ih i sa Mini Maus, Frozen, neki modeli za decake, na tufnice, karnerice, svakakvih ima. I nisu nesto skupe




mama Jo -> RE: Rekviziti za plazu (11.7.2017 14:38:04)

Mi idemo prvi put ove godine na mora i pripremili smo te pelene za kupanje... sad mi bas drago kad cujem vasa iskustva da su odlicna stvar 😊




veselicaa -> RE: Rekviziti za plazu (11.7.2017 15:40:21)

Odlicne su te pelene,videces.




Anck Su Nmaun -> RE: Rekviziti za plazu (20.7.2017 10:24:17)

Ove godine nosili smo cuda na plazu , devojkama su jedino trebale maskice i naocare za ronjenje, Tari naravno i peraja...mamin plivac! Za V smo nosili svasta nesto ali nije se mnogo zanimao, vise voli svoju kasikicu i teglicu od hrane i zabavljao se time satima [sm=smiley36.gif]
Za V smo nosili te pelene, dobili par komada, ali sam mu stavljala samo na bazenu, na plazi nisam.




Anck Su Nmaun -> RE: Rekviziti za plazu (20.7.2017 10:26:22)


IZVORNA PORUKA: Peace*


Sa Markom sam koristila te pelene za vodu i odlične su zaista. qAko se beba ne ukaki, samo iscediš i ostaviš na suncu da se osusi, i tako se oprala u moru. [sm=smiley36.gif] Mogu se koristiti više puta bez problema.
Običan pampers se užasno naduva ako u njemu uvedeš bebu u vodu.


E bravo, zaboravila sam da spomenem. Stvarno se mogu vise puta koristiti, iscedis i ostavis da se osuse i kao nove.




Duškić -> RE: Rekviziti za plazu (20.7.2017 11:18:21)

Odlicne su, skoro sam uzela. Ni ja ne volim da se golisavko moj rasteze tako svud. Mm ne smeta, on ih razgoliti , ja ne volim a i cerka je sad veca ne moze tako!




Anck Su Nmaun -> RE: Rekviziti za plazu (20.7.2017 11:20:17)

Meni je V setkao po plazi go. Malo pelena , malo golisav. Ali po bazenu ne. Plaza mi je malo drugacija opet.




mama Jo -> RE: Rekviziti za plazu (7.9.2017 23:50:54)

Dok su mali mislim da im je kantica i par onih modlica dovoljno, pesak sam po sebi je super igracka 😊




krin 40 -> RE: Rekviziti za plazu (8.9.2017 9:15:22)

Slažem se




mama Jo -> RE: Rekviziti za plazu (8.9.2017 9:24:03)

☺☺




krin 40 -> RE: Rekviziti za plazu (8.9.2017 9:26:16)

Vučrmo kombi na plažu




Dora89 -> RE: Rekviziti za plazu (8.3.2018 15:24:11)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Dok su mali mislim da im je kantica i par onih modlica dovoljno, pesak sam po sebi je super igracka 😊


Slažem se, eventualno lopta.




Anck Su Nmaun -> RE: Rekviziti za plazu (8.3.2018 19:50:58)

Kod nas sad pored kantica ... peraja, mrezica za hvatanje, naocare Obavezna oprema i naravno dusek.
Po ceo dan Neeesto hvataju [sm=jezicek.gif]
V naravno kantice i lopatice i cao [sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: Rekviziti za plazu (9.3.2018 14:27:32)

Jeste, J.je bila odusevljena dusekom ove god.na moru 😊




nata11 -> RE: Rekviziti za plazu (23.3.2021 11:17:34)

Mame gde ste uzimale deci naocare za sunce?
Kakve su Chicco?
Jesu uopste nosili ? Ne znam koliko je isplativo posto im je cena oko 2000 din? Mozda da probamo sa nekim kineskim pa ako prihvati da kupimo original.

A gde ste porucivale majce dugih rukava i sorceve za kupanje? Mislim na one komplete koje sprecavaju da dete izgori.




Ana RR -> RE: Rekviziti za plazu (23.3.2021 11:20:06)

Nato, moj M je baš voleo naočare, kupovali smo u aksi. UV majice i šorts smo imali iz Kanade, ali imaš sada svuda da kupiš (Waikiki, H&M, C&A itd).




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>