RE: Žalba na odbijenicu vrtića (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zabavište i čuvanje deteta



Poruka


natasa81 -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (8.10.2012 23:17:34)

Veče vima
Samo jedno pitanje
Da li ima svrhe da saljem žalbu u vrtić( samohrana sam majka i zaposlena) s obzirom da nam je Uprava u Novom Sadu uzasna? Inače, dete mi je odbijeno na konkursu. Zašto, nemam pojma




Anoniman -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (8.10.2012 23:37:56)

Odbijeno jer nema mesta. Ima smisla da šalješ žalbu ako u međuvremenu nađeš vezu - po mom iskustvu.

E, žene, potpišite ovo: Peticija za participaciju dece u privatnim PU!




isidora88 -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (18.6.2013 14:14:45)

jesu li nekome uvazili zalbu, tj. primili dete posle toga? u kom roku se podnosi zalba?




Torbica -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (18.6.2013 14:23:04)

Isidora, mislim da je 8 dana od objavljivanja rezultata. Probaj, nemas sta da izgubis... Mozda moze i do 5.7, jer to je rok kad mi koji smo prosli treba da se javimo u Upravu i potpisemo. Ali 8 dana je minimum po zakonu za zalbe. Pozz




lanajelena -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (18.6.2013 15:11:05)

Isi probaj mozda kao ja izadjes u novinama [sm=smiley36.gif]




dumisko -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (24.6.2013 16:03:07)

Da li neko zna gde se posle podnete žalbe u roku proverava da li je dete primljeno i kada?Možda je neka mama prošla kroz to pa pitam jer ne znam da li će se po isteku tih 8 dana umilostiviti da objave kome je uvaženo itd.Da li moram u upravu ili ih stave na spisak već postojeći?




isidora88 -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (5.7.2013 10:23:53)

Zna li neko na osnovu cega se dobijaju bodovi prilikom konkurisanja, kako neko ima 60 bodova, a neko 40, a u oba slucaja su roditelji zaposleni, znaci nisu deca rastavljenih roditelja ili tako neki socijalni slucajevi?




Mala Elena -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (19.6.2016 10:20:00)

Jel neko sada pisao zalbu ? Ako mozete na navedete ovde u kratkim crtama sta je najbolje napisati da bi bio pozitivan odgovor please !




Maraj -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (19.6.2017 20:29:33)

Meni takodje treba model zalbe. Dete mi uopste nije na spisku primljene dece. Isla sam i u druga dva vrtica , koja sam navela u prijavi. Ni tamo ga nema. To znaci da je odbijen?! Zar ne treba nesto da pise?
Uglavnom ,podnela sam prijavu preko portala e uprava. Kako nije na spisku kome i kako se zalim? Sta dalje? I da na opstini N.Bg sam podnela zahtev
Zaboravih da napisrm da smo oboje zaposleni.
Ocito je i ove godine izgleda upao u vrtic samo onaj ko je imao vezu....neke stvari se nikad nece promeniti....




Anck Su Nmaun -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (19.6.2017 20:33:20)

Ne znam.kako u Bg ali ovde imas spisak primljenih, spisak odbijenih i spisak dece koja su konkurisala na mesta gde nema slobodno.




IvanaSK RR -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (19.6.2017 21:38:16)

Anck,ovde ima samo spisak primljenih.
Maraj, cekaj odgovor, pa ces tada videti. Idi i do glavne uprave, gde god ako bude trebalo.
I da, deca koja nisu na spisku nisu ni primljena.




dunja RR -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (19.6.2017 23:21:30)

IZVORNA PORUKA: Maraj

Meni takodje treba model zalbe. Dete mi uopste nije na spisku primljene dece. Isla sam i u druga dva vrtica , koja sam navela u prijavi. Ni tamo ga nema. To znaci da je odbijen?! Zar ne treba nesto da pise?
Uglavnom ,podnela sam prijavu preko portala e uprava. Kako nije na spisku kome i kako se zalim? Sta dalje? I da na opstini N.Bg sam podnela zahtev
Zaboravih da napisrm da smo oboje zaposleni.
Ocito je i ove godine izgleda upao u vrtic samo onaj ko je imao vezu....neke stvari se nikad nece promeniti....


Moraš proveriti da nije na spisku u nekom 5-om vrtiću, koji nisi navela. To se dešavalo prošle god na Zvezdari, gurali su decu koja "preteknu" u manje popularne vrtiće. Mada na Nbg ne znam da li ima takvih, mislim da ne. PIsala sam žalbu prošle god, sama sam sklepala,navedi sve, da ste zaposleni, da nema ko da čuva dete, da je dr savetovato socijalizaciju i tako to ..




Anck Su Nmaun -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (20.6.2017 2:36:40)

Jao draga pa gde to da zaboravis. Kod nas su minimalne sanse za upad ako su roditelji ne zaposleni [sm=smiley13.gif]




dunja RR -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (20.6.2017 2:42:14)

Anck, ja sam shvatila da je Maraj samo konstatovala da je nama zaboravila da napiše da su oboje zaposleni, ili grešim [sm=zmeden.gif]





Anck Su Nmaun -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (20.6.2017 6:38:09)

Aha ...pa moguce [sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (20.6.2017 6:49:15)

Navela je u prijavi da su oboje zaposleni, sigurno. :)
Zalbe su sedam dana od kada izadje lista, tako da je to to. Sada da ceka odgovor i da ide dalje da se zali, ukoliko ne bude dete primljeno.




Maraj -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (20.6.2017 14:32:07)

Drage , napisala sam zalbu. Odneo mm jutros u upravu. Kaze i policija tamo sedi. Garant je svega bilo pretgodnih godina. Ljudi su ocajni , pa i mi. Stvarno nam je potreban taj vrtic. Koliko cujem sa komsijama , i izmedju njih....upisali su se samo oni sa vezom. Nas par iz komsiluka bez veze , ni nema na spisku...uzas. stvano mislim da bi trebalo pored svakog imena deteta da stoji kriterijum po kom je upisano u vrtic. A ne ovo samo ime i prezime. Pa naravno moze da se muti kako ko hoce.
E da . Jesam i pri predaji dokumenta sam navela da smo zaposleni nego vama sam zaboravila da napisem [sm=smiley1.gif]
Za sad L cuva moja mama. Al vidim da se jako i ona umara. Meni treba majka , njemu baka. Moram je malo postedeti. A i L voli decu. Vidim u parku...mislim da ce mu vrtic bas prijati. Samo jos da nam uvaze zalbu [sm=smiley1.gif]




MimaKos -> RE: Žalba na odbijenicu vrtića (21.7.2019 13:14:19)

Nama su u Nisu zabranili zalbe 😂 rekla zena (direktor) nema zalbi vec samo.molbe mogu da se.pisu za neki drugi vrtic, a ne taj gde su odbijeni ... strasno, stvarno





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]