|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deca i frizer
21.9.2010 9:20:43   
NadaR
 Ma nije ali je  to kuknjavaaa ... i svaki put isto .. plakanje ,plakanje i onda se smiri i teta to obavi ..
Eh kad bi danas prosli bez plakanjauser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Deca i frizer
21.9.2010 9:29:14   
Lu
Nado ja sam Roka vodila negdje sa godinu i sve sam ga držala na krilu, oboje obučemo ogrtače.
Onda se poslije on oslobodio i hoće sam da sjedi, nije nikad plakao, pokušaj i ti da držiš Miloša na kriluuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Deca i frizer
21.9.2010 9:40:16   
Crvenkapa85
mi smo letos isli prvi put i sedela je kao bubica.....a sad kuci kad joj skracujem siske nema mira,samo trepce i grci se kako makaze skljocaju a to je samo min sisanjauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Deca i frizer
7.6.2011 21:47:03   
Anoniman
Danas, sa Markovih punih 9 meseci, posetili smo berbera!
Seo čo'ek u stolicu-konja, berber uzeo mašinicu i ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!
Marko se izbečio, ja rekla "Jaaaaaaaaoooooooooooooooo, Dule (frizer) mazi Marka! Dragi Marko!", on razvukao osmeh i sa tim osmehom dočekao kraj šišanja. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Deca i frizer
7.6.2011 22:29:08   
Anoniman
Mi smo imali šišanjac pre 2 nedelje - ja plakala k' kiša, a Mićko bio za medalju user posted image

user posted image

Doduše, malo sam ga podmitila klopom user posted image , ali svakako je bio fenomenalan!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Deca i frizer
7.6.2011 23:44:36   
Brana
Mm je nasem Lakiju frizer i nasa nova masinica,ukljucimo na 6-cu i sisaj... user posted image



_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Deca i frizer
7.6.2011 23:51:39   
sneza24
Mi jos nismo bili kod frizera i necemo skoro.Nama je zao da ga sisamo.user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Deca i frizer
8.6.2011 23:13:48   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Tash

Danas, sa Markovih punih 9 meseci, posetili smo berbera!
Seo čo'ek u stolicu-konja, berber uzeo mašinicu i ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!
Marko se izbečio, ja rekla "Jaaaaaaaaoooooooooooooooo, Dule (frizer) mazi Marka! Dragi Marko!", on razvukao osmeh i sa tim osmehom dočekao kraj šišanja. user posted image



user posted image Po stoti put - Mare je kralj!!!user posted image

nina preslatki ste! user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Deca i frizer
8.6.2011 23:16:09   
Anoniman
Imaš i fotke u Slike dečice. user posted image Mare je ludak! user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Deca i frizer
8.6.2011 23:18:35   
madre
mi smo bogdana sisali vise puta, ali ne masinicom, nego makazama, znaci samo mu oblikujemo frizuruuser posted image ali ovih dana razmisljam da mu skratimo kosu skrooooz na, recimo, dvojkuuser posted image nema potrebe da mu bude vrucina po glavi kad je vec decak. mada ja jako volim dugu kosicuuser posted image videcu jos.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Deca i frizer
8.6.2011 23:21:16   
Anoniman
Ne moraš na dvojku. To je baš kratko. Recimo, Marku je na 5icu, i skroz je ok. Kratko, a ipak nije ćelav. 

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Deca i frizer
15.6.2011 12:54:31   
NadaR
aaaa napokon sisanje bez suza user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Deca i frizer
15.6.2011 12:58:34   
Jeca*
Ja Luku isto šišam na peticu.
I Bogami, opet je plakao kao kiša, ali preživim nekako tih 15minuta stresa user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Deca i frizer
15.6.2011 13:22:39   
*Alexx*
Ja sam vrlo srećna što moje dete još nije za šišanje, jer NEMA ŠANSE da bi sedeo i bio miran dok se šiša. On bi se otimao, drao,... ma nema šanse.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Deca i frizer
28.2.2014 12:15:16   
New Mom
Gde u NS ima decji frizer? Onaj decji salon kod Riblje je zatvoren.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Deca i frizer
28.2.2014 12:20:00   
Anck Su Nmaun
Nas sisa komsinica frizerka, bas se juce sisala , mirna je ko bubica user posted image

Ja nisam nikad trazila bas decijeg, sto ne pitas obicnog frizera, gde ti ides npr, mislim da ce svi prihvatiti.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Deca i frizer
28.2.2014 12:26:10   
Наташица
е да је нама фризеру отићи. моја се не да пипнути. ставити шналицу или свезати косу, нема шансе.
ја је шишам. муж је ухвати, а ја скратим само шишкице да јој не иде у очи, остало не дирамо, нека расте.
муж је хтио да је ошишамо на кеца машиницом, ја не дам. преслатка је онако вјечито чупава. не да се ни почешљати како треба :)

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Deca i frizer
28.2.2014 12:44:44   
Mama.Veki
Moj decak se sisa kod istog frizera ko i njegov tata.
Od samog pocetka, negde oko prve godine, zajedno odu, ja ne idem sa njima, i samo je prvi put malo plakao.
Sad vec uveliko sedi ko veliki, miran je, a sisa ga i makazama i masinicom i ne plasi se.user posted image

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Deca i frizer
28.2.2014 12:47:45   
Trcosava
NM a kome treba šišanje? KL ili N?

Anu ja sama šišam od početka. Prvo sam joj šišaša samo šiške, sad joj njih ne diram, da joj raste ravnomerno kosa, ostalo skraćujem na 2-3 meseca.

Kod frizera je bila samo jednom i to sam se ja farbala, preplakala je skoro sve vreme dok smo bile tamo. Na kraju sam mami rekla da je vodi kući. Počela je da plače kad su mi stavili onu mušemu. Ne znam kako bi bilo da je neko drugi šišao. Kući je šišam u kadici dok se kupa, malo se zezam dok poravnam, ali ima kovrdžavu kosu i onda ako negde uštinem nije strašno.
Dok je bila mlađa je muž držao glavu, pa ja na 1-2-3 brže bolje štricnem.
Sad je već mnogo nermirnija i ne može baš ni on da je drži za glavu, ali dobro....

Šta ću, oduvek sam htela da budem frizer, pa sad koristim user posted image
Jedino ja plaćam frizera za šišanje i mm i dete šišam ja user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Deca i frizer
28.2.2014 12:59:50   
Anck Su Nmaun
Trco ja sama sisam i mamu i sebe user posted image H iT skratim po malo, ali T ima stepenastu kosu pa se bojim da joj ne zeznem, kasnije kad bude imala vise zivaca da miruje sisacu je ja sigurno. I muza sam ja sisala kad smo imali masinicu, onda je crkla a novu nismo kupovali i tako.... moja ne sudjena profesija user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Deca i frizer
3.6.2014 14:19:35   
New Mom
Kacu sam pred njen sad (4.) rodjus vodila prvi put na sisanje. Kako joj rasla kosa tako je pola krajeva ostalo u loknama a pola u nekim repovima.
Isla je sa mnom kod moje frizerke. Ja sam isla da se feniram. Prvo nije htela da udje, ja taman oprala kosu, ona se predomislila i tako sa peskirom na glavi sam je drzala u krilu dok ju je frizerka sisala. Bila je poslusna za sve sto joj je trazila. I jako ponosna kad je zavrsila. Stalno se ogledala. I danima samo o svojoj frizuri je pricala.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Deca i frizer
3.6.2014 14:40:07   
Klarita
Ja sam K osisala prvi put kad je imala godinu i po, ali njoj je bas gusta i tada i sada dugacka kosa. Onda smo je osisali bas u paz, kratko. Onda od onda tek jos jednom, samo krajeve.
Prvi put kad sam razmisljala da je sisam cula sam za neku deciju frizerku u Le, salon opremljen za decu....presla sam se kao nikad. Salon je teska kicerica, kao da je moj frizer okacio onvde onde decije slike, usarenio zidove i pustio crtace na tv. Ona nije gledala crtane tada, ali je fino podnela. Ja nisam fino podnela, jer sam joj rekla da joj malo skrati krajeve, a ona je osisa na pazuser posted image No kad je vec odsekla veci deo, ja sam se pomirila sa sudbinom, ali joj nisam ostala duzna.
Drugi put sam je lepo odvela kod svog frizera, prosle godine, u oktobru cini mi se.Super je bila, igrala se papilotnama, zapitkivala ga nesto, milina. On joj skratio samo krajeve i izravnjao.Ako iskopam sliku iz telefona postavicu vam.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Deca i frizer
3.6.2014 14:43:47   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

znate kako sma ja procitala ovaj naziv teme user posted image deca i frizideruser posted image


(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Deca i frizer
3.6.2014 17:13:43   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Unina mama

user posted image user posted image user posted image user posted image

znate kako sma ja procitala ovaj naziv teme user posted image deca i frizideruser posted image




user posted image user posted image .
moje dete obozava frizere mada smo joj do sada samo jednom sisali siske. ali zato uvek ide samnom na feniranje i najcesce moram da zakazujem feniranje i za nju user posted image . sedne i ne ustaje dok je ne srede... poslednji put smo se frizerka i ja setile pa joj je samo malo poprskala kosu i onda susila minut-dva ali je zato morala da joj plete pletenice jer joj je ono bilo malo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Deca i frizer
3.6.2014 19:24:50   
vikiveki
Moj srednji sin fura neki fazon sa repom,sve ostalo šiša samo rep otpozadi ostavlja

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here