RE: Deca i frizer (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


mila83 -> RE: Deca i frizer (6.3.2015 15:29:32)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

znate kako sma ja procitala ovaj naziv teme [sm=jezicek.gif] deca i frizider[sm=jezicek.gif]




I ja sam ! [sm=jezicek.gif]
ja imam razlicita iskustva sa klincima,cerka je odmah prihvatila sisanje,nije bilo problema.Sin u pocetku jeste,onda je imao fazu da nece,bilo je nemoguce..a sada je opet ok po tom pitanju i vreme je,ima 4,5 god.




nikiteki -> RE: Deca i frizer (6.3.2015 15:34:33)

meni su svo troje vristali na prvom sisanju




Mala Elena -> RE: Deca i frizer (6.3.2015 15:35:08)

Mi smo za krstenje mislili da kazemo svesteniku da joj skrati siske ali smo posle odustali ...A obzirom da je po cceli dan jurim i stavljam salicu , moracemo na sisanje a jos je mala...




nikiteki -> RE: Deca i frizer (6.3.2015 15:37:23)

[sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Deca i frizer (6.3.2015 15:38:09)

Moja A.obozava da je kod frizera odskoro,ali izbegavam da je vodim cesto.Obicno se iskradem kada idem da me ne vidi.




mali_mis -> RE: Deca i frizer (6.3.2015 15:40:22)

A. je samo prva dva puta bio miran, sad toliko vrti glavom, da mu je frizerka zadnji put jedva skratila siske.




mila83 -> RE: Deca i frizer (6.3.2015 15:51:40)

Sinu je to sada postao ritual sa tatom,ja ne pamtim kada sam ga zadnji put ja vodila.To je samo njihovo vreme za druzenje,onda kada se vrate,Mima i ja ih hvalimo kako su lepi i zgodni,Dimi uziva !




dunja RR -> RE: Deca i frizer (10.4.2020 23:34:20)

Ivana, molim te za savet, mada mogla sam pitati i u temi frizura - pokušaću sama da ošišam Savu mašinicom, koju sam tek kupila i nikada je u životu nisam koristila.
Da li ima neka caka ili samo da vučem [sm=smiley36.gif] Moram jer mu je ogromna kosa od decembra ga nismo šišali.

Potražiću sutra i na you tube ima li nešto. Ja bi pozadi kratko, a napred malko duže, isto kratko ali ne baš kec ili 0.

Iskreno me strah, kaže mm da je zaova šišala svekra i unakazila ga, rekao mu mm da je tuži [sm=smiley36.gif]




mati -> RE: Deca i frizer (10.4.2020 23:38:35)

Dunjci tesko da ces uspeti, ako nisi do sada sisala. Moj ti je savet sve na isto, da ne pravis te prelaze. Mislim da je to sosta tesko za nekog ko nije imao susreta sa takvim stvarima. A i ovako mu nista nece faliti. To su decacke frizure...




Dragica Draga -> RE: Deca i frizer (11.4.2020 8:32:08)

Moj rodjak je pre neki dan prvi put uzeo masinicu, zena osisala prvi put... tako da je posle toga uzeo i do glave se osisao [sm=smiley36.gif]
Kazu da nije bas jednostavno dok ne udjes u stos. Pa dunja, pre nego pocnes pokupi jos koji savet da budea sigurna. I javi kako je proslo [sm=smiley1.gif]




gocic -> RE: Deca i frizer (11.4.2020 8:35:39)

Ma bice to dobro. Meni je slatko i ako deca nisu ravno osisana, njima je sve neodoljivo.




princezica1 -> RE: Deca i frizer (11.4.2020 10:04:01)

Mozes i da sacekas i odvedes sina kod frizera za mesec dana. Toplo preporucujem da tako uradis [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Deca i frizer (11.4.2020 10:14:00)

Suzi,probaj gore trojku,sa strane kec. Trojka ti je nekih 9-11mm (sve zavisi od masinice),kec je oko 4mm.  Prvo uzmi trojku i osisaj gore i koji cm sa strane. Dvojku uzmes i ides u krug glave,tj,taj deo oko zalizaka i tako u krug. Masinicu drzis od dole na gore i ne ulazis sa njom mnogo u gornji deo kose,nego je vuces u prazno na gore. To isto radis sa kecom. E sad mnogo jednostavnije bi bilo ako stignes na viber da uzmem masinicu i par minuta ti objasnim. Nezgodno je ovako,verujem da me retko ko razume 🙄
A ako zeznes svraticu da popravim,mi smo trenutno negativni 🤣




IvanaSK RR -> RE: Deca i frizer (11.4.2020 10:16:21)

A moze i gore dvojka,sa strane kec,to bi ti mozda bilo jednostavnije. Ne mozes ga toliko unakaziti kad sve radis masinicom :)




Filadendronka -> RE: Deca i frizer (11.4.2020 10:32:13)

Dunja, sa strane je lako, guras masinicu na gore, samo lagano da ga ne bi cupala/golicala. Teme je problem, barem meni je bio. Prelaz mozes kako hoces ( ostar ili kao jaje). Sve zavisi kakva mu je kosa, kakav oblik zelis. Ali najpre vidi sa njim da li je spreman da miruje pola sata. :) 
P.S. Kod D je sa strane 0, gore je 3, a prelaz 2. 




vonavoj -> RE: Deca i frizer (11.4.2020 11:00:43)

Dunja,ja sam M osisala sve zna 12mm,i super je..i juce sam mm,nije hteo,reko sedi tu,prvo sam sve sa 18mm..posle dole 12mm.i super je..

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2047812-7245.jpg[/img]Sad vidi malo neki prelaz,moracu veceras opet.ali sam ga osisala za 3min😂




IvanaSK RR -> RE: Deca i frizer (11.4.2020 11:20:15)

Von,pa podigni mu sa strane krace,bice mnogo lepse.Ne radi se o cupanju sa strane,nego o prelazu. Kad se lepo podize masinica,lepsi je prelaz.




mati -> RE: Deca i frizer (11.4.2020 11:25:12)

Ivana, pa super si objasnila.
Ja ne znam kako cu zulufe, tu oko usiju... I dole skroz na temw. Tu se valjda masinica oktece naopako?
Mada, ipak mislim da je za pocetnika najbolje sve na jednu duzinu... [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Deca i frizer (11.4.2020 11:30:26)

Mati,okrece se naopacke,da. Zulufe uzmes manji broj,masinicu nemoj da drzis uz glavu nego da ti bude u ravni sa rukom,ravna ruka i produzetak je masinica pa polako prelazi po pola cm cisto da ih stanjis. 
Kome god je problem,nek pise da se gledamo na viber 😁U suštini,bolje je dva broja nego jedan,lepse će biti,a ne moze se mnogo pogresiti.




vonavoj -> RE: Deca i frizer (11.4.2020 11:36:15)

Shvatila sam kako,ali su oni svi bili oko mene..on zuri..veceras cemo.





Mirko Svirko -> RE: Deca i frizer (4.6.2020 9:12:29)

Mi se sisali prosle nedelje. Ali i dalje ne zeli da sedi sam. Nego sedim ja pa on kod mene..Ja ne znam kako da ga polako odvikavam od sebe.







branki* -> RE: Deca i frizer (4.6.2020 13:49:00)

moja deca jos nisu bila kod frizera,sisam ih ja i dalje.




flamingos -> RE: Deca i frizer (4.6.2020 23:14:50)

Redovno je vodim kod frizerke,ošiša joj krajeve,ponekada i više skrati.Ima lepu dužinu kose.Žao mi je što su joj se kovrdže ispravile.Kao mala joj je kosa bila kovrdžava.





Mirko Svirko -> RE: Deca i frizer (4.6.2020 23:16:21)

M ima gustu kosu kao ja. I mekanu. Ali je i aktivan i znoji se pa nam je sisanje spas.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]