RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Didy -> RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac? (1.9.2022 0:03:43)

Moram da se pohvalim, jer se jedva suzdržavam do petka - Poručila sam ćerki personalizovanu lutku. Jedna žena pravi - Pošalješ joj sliku osobe i ona napravi prema slici, u istoj odeći, ista frizura, ostali detalji... Baš je fora! Ne mogu da dočekam da vidim njenu reakciju kad otvori. 😀





flamingos -> RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac? (1.9.2022 7:06:45)



IZVORNA PORUKA: Didy

Moram da se pohvalim, jer se jedva suzdržavam do petka - Poručila sam ćerki personalizovanu lutku. Jedna žena pravi - Pošalješ joj sliku osobe i ona napravi prema slici, u istoj odeći, ista frizura, ostali detalji... Baš je fora! Ne mogu da dočekam da vidim njenu reakciju kad otvori. 😀


Divno Didy.Mogu misliti koliko će biti oduševljena.Javi njenu reakciju.❤





dddaca -> RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac? (1.9.2022 8:25:59)

Didy daj neki link da vidimo kako to izgleda. Koliko kosta takva lutka?




Didy -> RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac? (1.9.2022 10:20:51)



Personalizovane lutke
Evo ga link do fb profila. Danas idem po nju, jedva čekam da je vidim uživo.Osnovna cena je 4500 dinara, a dodaci se doplaćuju (torbica, naočare, traka za kosu...). Ova naša je 4800. Postaviću vam sliku. 😀




flamingos -> RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac? (1.9.2022 10:37:27)

Divno.Obavezno postavi sliku.




flamingos -> RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac? (2.9.2022 23:37:16)

Didy,kako ste se proveli danas?Stigla lutka?Javi kako je reagovala slavljenica.❤




Didy -> RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac? (3.9.2022 1:27:57)

E, fino bilo danas - u krugu najuže porodice: moji i roditelji mm, moj brat, sestra mm s porodicom, sutra drugari, kumovi i ostala ekipa. Ko Ivkova slava. 😉Jutros sam je iznenadila poklonom, iznenadila se baš. Postavljam sliku [img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2155396-3786.jpg[/img]





flamingos -> RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac? (3.9.2022 8:51:53)

Predivno Didy.Bravo za lutku.Ćerkica ti je prelepa.Lepo se provedite danas.Ljubi slavljenicu.❤




flamingos -> RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac? (4.9.2022 8:38:30)

Didy,kako je protekla rođendanska žurka?Mislim na vas.❤




Didy -> RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac? (4.9.2022 11:23:32)

Malo pre sam ustala i sve me boli. Mislim da to dovoljno govori. 😉





flamingos -> RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac? (4.9.2022 13:37:07)



IZVORNA PORUKA: Didy

Malo pre sam ustala i sve me boli. Mislim da to dovoljno govori. 😉


Govori,govori.Odmaraj.❤





dddaca -> RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac? (5.9.2022 21:13:42)

Zanimljivo. Cak je isti detalj na majici




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]