RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


Khaleesi -> RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž? (7.8.2016 23:42:17)

World, ako moze mm da slobodno vreme provodi gledajuci tv, mogu i ja da ga provodim na forumu [sm=smiley36.gif]
Pa jesmo li ravnopravni ili nismo :-) i opet ja radim mnooogo vise po kuci od njega, tako da... Nije me sram da kuckam a solja ceka da se oriba[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž? (8.8.2016 10:36:08)

Kada pocnem da radim mozda cu i razmisljati o pomoci u kuci 1-2 mesecno. Za sada nema potrebe. Kuci sam, G u vrticu, postizem.




Khaleesi -> RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž? (8.8.2016 14:56:43)

Ja sam i pre radila, i postizala sve sama, mm mi je pomagao po malo :-)




krin 40 -> RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž? (24.8.2017 13:38:36)

Ja je nemam ali potpisujem da je potreba.Druga je priča što većina nas ne može da je priušti ili ako eventualno može izdresirane smo od malena da odmah tu
cifru pretvaramo u "koliko sam mesa mogla kupiti".Ja bih bila vrlo zadovoljna da mogu da je platim,da dodjem sa posla i mazim se za decom i mm umesto što polušlogirana u 18h i 30 min hvatam "varjaču i krpu"




Sarav -> RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž? (24.8.2017 13:49:47)

Sad kad sam po ceo dan kući radim sve sama, ali dok sam svaki dan išla na posao povremeno je dolazila žena da mi pomogne oko čišćenja stana(90 kvadrata sve i da hoću ne mogu sama da očistim za 1 dan pošto mi se ne provodi ceo vikend sa krpom u ruci). Kad se budem vratila na posao to povremeno će da postane češće[sm=smiley36.gif]
Pomoć u kući ne vidim kao prestiž, bar u mom slučaju. Ne isprđujem se ja da me neko titra svaki dan.




Slavkic -> RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž? (11.12.2019 16:03:10)

Mislim da nije neophodna





Havajka -> RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž? (11.12.2019 16:13:58)

Kada bi bilo finansijskih uslova barem jednom nedeljno da sredi kucu





mama ivane -> RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž? (11.12.2019 16:16:32)

Ja volim sve sama da ocistim i sredim tako da i ako bi imala mogucnosti da platim pomoc za ciscenje nebih je uzela vec sama sredila sve





Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]