|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
20.10.2017 15:24:29   
MamaNecaVo
Jako je cudna kao osoba
Nikako ne mogu da je shvatim.
Radovala sam se cinjenici da cu imati zaovu a sada mi je sve to nekako..Valjda sam mnogo ocekivala.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
10.3.2018 22:37:35   
mama Jo
Slozila bih se sa Nevenom

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
2.5.2018 1:31:10   
MimaKos
Starija od mene dosta ali je ok lik, nismo bas prisne..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
30.8.2018 13:38:25   
Anoniman
Sa mojom nisam prisna od samog početka. Sa mm sam 5 godina zajedno, a skoro dve u braku. Uvek je bila nedodirljiva,razmažena, mamina I tatina princeza. Malo krupnije građe ali uvek je bila pedantna, lepo sređena lepo sređeni nokti. Od mene je starija 5 godina. Međutim postala je još više arogantnija od zimus kad je našla dečka. Svima hoće da predstavi kako je ona najsrećnija a kako je on drži ko malo vode na dlanu a pogotovo meni. Imam osećaj da kako sam počela da idem na poslovna putovanja po zemlji I van, kao da ne može očima da me vidi. Previše je ljubomorna I umišljena, ubeđena da je kopiram. Mislim da mi ne želi dobro (ako bude prilike napisaću I što ).Uvek priželjkuje da vidi šta ću ja da uradim ,da obučem I gde ću da odem sa mm, da bi ona bolje to uradila od nas. Meni je to jadno I žalosno jer njena glava nikad nema mira. Stalno me posmatra I trudi se da bude bolja o čemu god da se radi, što je po meni totalna glupost.

(odgovor članu MimaKos)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
30.8.2018 14:51:47   
Rosita
Pa neka je, oko toga se ne uzrujavaj.
Moja je dobrica. Dosta smo slične.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
30.8.2018 14:57:35   
mama Jo
Pisi slobodno zasto mislis da ti ne zeli dobro.
Ako tebi to stvara veliku nervozu, probaj da vidjanja sa njom svedes na minimum minimuma.... samo nemoj dozvoliti da se zbog nje ti svadjas sa svojim partnerom.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
30.8.2018 16:01:13   
vonavoj
Oko ljubomore i takmicenje,vrlo dobro razumem..a nikad mi nece biti jasno zasto to rade! I moja isto..a starija je od mm 10godina.ja sve mislim kompleksi i licno nezadovoljstvo.
Ne znam sta bi ti rekla..ja sam sa mojom u ok odnosima,ali osetim zavist..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
30.8.2018 19:16:29   
Corina
Ona uopšte nije naivna, uvek zna kako da izmanipuliše I dobije ono što hoće. Ja razumem u potpunosti mm I znam da mu nije lako ali često imam osećaj da joj svi oni idu uz dlaku. Skoro sam slavila rođendan I ona mi je pred svim gostima rekla kako ja nju kopiram samo što sam na svoj instagram stori stavila kako sa mm pijem vino. I zamislite taj neki podli osmeh dok je to govorila, ona je ubeđena da je ja kopiram. Nije mi bilo svejedno te noći ali sam nekako progutala. Kasnije sam rekla mm da ne pokušava da me više spoji sa njom jer želim distancu. I čak mi nije ni čestitala rođendan. Vrhunac njene bahatosti,po meni je bio taj što mi je posle nedelju dana donela korišćene poklone. Nećkala sam se dal da prihvatim ali ipak jesam zbog mm jer je ipak njemu najteže. Međutim strašno me nervira kad mi on pominje kako ona želi da se zbliži samnom I da mi želi sve najbolje a stvari su više nego očigledne. Meni je žao zbog njega ali me neće ubediti da se zbižim sa njom jer bi to značilo da joj idem uz dlaku a takve ljude stvarno ne gotivim. Još jedna stvar žene, dal ste imali nekada osećaj da kada ste u nečijem prisustvu da vas to toliko iscrpi, da vam krade energiju. Ja upravo to osećam kada je u istoj prostoriji samnom. Jer mnogo je dvolična mnogo puta se dešavalo da mi ne kaže ćao, pa čas hoće da se zbližimo pa je znala da puni mm glavu kako je mrzim I kako ne mogu da je vidim očima. Tad nisam bila kući kad kad mu je to rekla I on je meni pustio poruku na koju sam odgovorila " Ja nju ne mrzim niti imam razloga samo sa njom postupam kako I ona prema meni, I UOPŠTE NE BIJEM GLAVU O TOME GDE ONA IDE I ŠTA RADI" I rekla sam da joj to pokaže, to je I uradio. A ovo sam pisala velikim slovima jer mislim da je to najviše pogodilo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
31.8.2018 0:42:28   
MojMiki
Ja imam dve, sva sreca ne zivimo u istoj zemlji. Jedna je ok , kad se vidimo kulturno pricamo, razmenimo poruke kako smo. A druga je zlo, zabada stalno nos u tudje zivote, laze....sa njom nisam bas u kontaktu.

(odgovor članu Corina)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
24.10.2018 11:28:09   
Dora89
Žene, nećete mi verovati, moja zaova je savršena! Mlađa je od mene, a ponašamo se kao da smo drugarice. Otvoreno mi priča o svom životu, ja njoj o svemu osim o ljubavnom životu, ipak je to njen brat, ali jesam joj pričala o prošlim vezama. To je, mislim, najsposobnija osoba koju poznajem. Ona me je naučila raznim trikovima u održavanju domaćinstva, ali me nikad zbog toga nije prozivala, ni popreko gledala. Kad se njene želje sukobljavaju sa željama svekra i svrekrve, ona prvo kaže meni, pa ja lobiram kod muža, sve dok ga ne ubedim, pa onda on lobira kod njegovih. Često joj kažem: "Hvala Bogu da sam se udala za njega, pa sad imam tebe!" 😂 I sa ostalim muževljevim sestrama sam super. Baš sam imala sreće!

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
25.2.2019 10:22:24   
Sanidej
Divna je, ima tezak zivot, ali je uvek nasmejana i voli devojcice i mene. Kad dodje kod nas ne vraca joj se kuci, kako cesto i sama kaze.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
25.2.2019 11:46:55   
mirana1
Petolicna i samoziva.
Znate kad se tikva pokondiri.
A prosla sito i reseto, ako mogu tako prostacki da objasnim.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
25.2.2019 11:50:04   
Super mama 92
Ja imam 6 zaova.😂 I sve su stvarno bas dobre prema meni.

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
25.2.2019 19:22:20   
Rosita
Dobra. Već sam pisala. Svi su ok s muževe strane.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Super mama 92)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
26.2.2019 6:59:01   
mirana1

IZVORNA PORUKA: Super mama 92

Ja imam 6 zaova.😂 I sve su stvarno bas dobre prema meni.




Blago tebi. Ne kazem ima normalnih zena.

(odgovor članu Super mama 92)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
12.7.2019 7:29:13   
MimaKos
Dijamertalna suprotnost moja, nista zajedniclo nemamo, al se uklopismo i prihvatismo nekako, kad je ukapirala da ne moze da vodi glavnu rec iako je dosta od mene starija


(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
12.7.2019 9:11:08   
doramar11
Funkcionisemo, mada nema tu neke bliskosti.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
12.7.2019 10:29:31   
MimaKos
Izgleda da je kod vwcine tako, nadam se da cu ja biti drugacija :)


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
12.7.2019 11:26:05   
doramar11
Pa potrudi se.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
12.7.2019 11:26:50   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Pa potrudi se.
nego sta, samo da ki snaja ne bude rospoja :))


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 220
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

SLADOLEDI DA ILI NE
bukimuki

KOLIKO CESTO TROGODISNJACIMA KUPUJETE SLADOLED ?

JEDNOM DNEVNO (31%)

DVA I VISE DNEVNO (3%)

JEDAN DO DVA SEDMICNO (56%)

VISE OD DVA SEDMICNO (11%)


Ukupan broj glasova: 72

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here