|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
20.5.2020 12:03:18   
Filadendronka
Dunja, pripazi sa vezbanjem da se ne forsiras suvise zbog lucenja mlecne kiseline, zbog dojenja. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2251
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
20.5.2020 12:11:56   
dunja RR
Fil, hvala ti, samo blage radim, ništa intenzivno, uglavnom te za istezanje zbog kičme, i za ruke.
I povremeno trbušnjake, i nešto za noge.
Ne radim kardio, nešto se ne usuđujem, jer mi se trnjenje javilo jesenas posle trčanja na Tašu.


Mislim da nisam nikada bila na pilatesu, ali koliko shvatam on je baziran na istezanju, znam da mi je koleginica iz Slovenije koja je isto imala problem sa kičmom, jer nam je takav posao, sedimo puno za kompom, rekla da je rešila problem pilatesom.

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.5.2020 12:13:10 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2252
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
20.5.2020 12:16:42   
Filadendronka
Super za istezanje i blage vezbe. Meni se za mesec dana smesi povratak na posao, a to je sedenje bar 10 sati dnevno. Isla bih na neki sport, ali nemam gde da ga uglavim tj. uvek imam nesto prece da radim. Vikendima gotovo uvek zujimo negde - na selo, obilaske, tako da mi ostaje vreme samo od ponedeljka do cetvrtka. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2253
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
20.5.2020 12:50:32   
emicaa
Ja sam odradila danas pola sata stomak.Ponedeljkom,srijedom i cetvrtkom radim stomak.Utorkom i petkom noge i ruke.Radila sam do sad i stojece za stomak ali mi nisu nesto,nasla sam druge pa cu zamjenit.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2254
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
20.5.2020 13:40:42   
jess021
Emi, pola sata stomak!!! Svaka cas_t


Ja cu veceras, popodne imamo goste pa ne stizem. Dunja, da. Mlecna kiselina moze da promeni ukus mleka, a i ne mora. A nije ni Mica vise mala😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2255
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
20.5.2020 13:55:55   
emicaa
Jess prvo sam radila po 12,pa 20 i danas 30 minuta.Ali svejedno ne znam kako sam izdrzala 😂😂😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2256
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
20.5.2020 14:05:43   
Sanjica26 RR
Posle masaza cu samo za pocetak da radim vezbe koje mi je fizijatar pokazao. Posle cu da pojacavam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2257
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
20.5.2020 14:51:58   
pari
Bravo Emice! Ja danas nekoliko puta po 5-10min...ujutru pa malopre pa ću kasnije još...ne mogu drugačije...

Svakako se mnogo bolje osećam od kako radim svaki dan nešto

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2258
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
20.5.2020 14:56:20   
dunja RR
Bravo Emi, i ja pomislih, poola sata stoomak, pa to je super!
Ja stomak 10 minuta, mogla bih ja još to se tiče mišića stomaka, nego, znate šta mene kolje kod ležećih trbušnjaka, što koliko god se trudila da vrat pravilno držim, uvek ga malo vučem što nije dobro, i onda radim te od 10 minuta, da se samouništim što manje user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2259
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
20.5.2020 16:04:55   
emicaa
Pravila sam pauze po par minuta izmedju.Ne bih mogla u komadu pola sata.I ovako mi se na kraju cinilo da cu se raspasti 😂 Ubi zena 😂 Juce sam pola sata noge pa sam jedva otisla po djecu 😂

Zacetala sam sebi da cu do ljeta smanjiti stomak pa makar crkla vjezbajuci 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2260
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
20.5.2020 16:05:41   
Sanjica26 RR
Onda nije ni cudo sta je mene snaslo ovako ne aktivnu😀



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2261
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
20.5.2020 16:13:29   
emicaa
Prosli ponedeljak kad sam pocela jedva sam odradila 10 minuta,nisam odustala samo jer sam se zainatila.Imala strasnu upalu dva dana,bolilo kad se nasmijem 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2262
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
20.5.2020 16:15:06   
pari
Ma da, volja je bitna!

Meni je ovo zabavno, stalno menjam vežbe,istražujem,gledam šta ima novo...I stvarno se mnogo bolje osećam i manje jedem

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2263
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
21.5.2020 20:19:18   
mama Jo
4. dan treninga sa Heather 😊
Super mi je, bas mi prija!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2264
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
21.5.2020 20:31:14   
pari
Super mama jo! Meni je ona dosta teska ali pokusavam da uradim sve pa koliko uspem...

Ja sam jutros radila malo,pa veceras malo i napolju u toku dana malo...sve iscepkano,ali drugacije ne mogu

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2265
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
21.5.2020 20:35:00   
mama Jo
Jeste teska, ja otpadnem, bukvalno mokra budem, zato mi valjda i prija... Uradicu taj kao 7 day chalenge sa njom... Onda cu isto tako da saram.
Svidja mi se paola pilates, nekim danima bih i nju ubacila.
Planiram vikendom (jer tad je mm kod kuce pa mi je lakse da se izorganizujem sa vremenom), i jos 2 dana tokom nedelje da ubacim.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2266
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
21.5.2020 20:47:48   
pari
Ja baš volim pilates vežbe, njih najviše radim...uradila sam i stomak sa Heather danas...malo sam i uz Cindy vežbala 🙂



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2267
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
21.5.2020 21:00:24   
jess021
Ju meni je vecerad bas nesto tesko bilo. Odradila sam redovan dan plus neki abs.


Emice, ako imad stomak moras raditi i cardio vezbe i vezbe koje pokreću velike grupe misica. Sa vežbama za stomak ces napraviti pločice koje se nece videti😊, a to je bas bez veze jel da?! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2268
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.5.2020 7:49:42   
pari
Sto se tice skidanja stomaka, tu svi kazu da pomaze jedino dijeta, tj.smanjenje unosa hrane.

Trbusnjaci su svakako jako vazni i za ledja i za celo telo tako da je bitno da su nam jaki pa makar i ispod sala 😉Ja bih noge i guzu da sredim malo...to mi je oduvek bila slaba tacka, uopste mi nisu zategnute,nikad bile

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2269
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.5.2020 8:07:26   
jess021
Pari, slazem se. Za fit telo 60%ishrana, 40% vezbe. Ali Emica je pisala da hoce da skine stomak, pa sam zato rekla sta treba da radi. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2270
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.5.2020 15:13:40   
pari
Ja sam jutros vežbala. Provalila sam da mi je to najbolje, da se razdrmam,podignem energiju...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2271
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.5.2020 15:16:20   
jess021
Ujutro je najbolje, em prija em si mirna ceo dan! 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2272
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.5.2020 16:25:06   
IvanaSK RR
Meni je isto najviše prijalo pre podne. Trčanje sam obožavala da obavim cim odvedem macu u vrtic ili dok ona spava 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2273
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.5.2020 16:58:35   
mati
Napokon sam pronasla sta mi odgovara. Sat vremena sa Dzejn Fondom, pa ona je vrh za ove sad. Meni njen step i sve ostalo najvise odgovara.
Bas sam se izmorila... Dok ne pitam da trcim na stadionu, to mi je jwdino resenje. Uzivala sam cak...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2274
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.5.2020 17:02:03   
pari
Super mati! Baš ću da pogledam na yt Jane Fondu



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here