|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zločin: ne šminkam se!
2.4.2010 17:49:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb
 zivi i pusti druge da zive.


A ovo  je super sto si spomenula, toga treba svi da se pridrzavamo ali ja sam tebi vec jednom to zamerila!
user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Zločin: ne šminkam se!
2.4.2010 17:55:57   
minavb
Tvoj problem. Samo kazem, lakse ce ti biti ako na sve ljude isto gledas, bice manje jeda u tebi.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Zločin: ne šminkam se!
2.4.2010 17:58:57   
Anoniman
Ja stvarno volim da saslusam savete i primim kritike ali od nekog ko se pridrzava svega toga sto meni kaze!
Mislim da se razumemo!


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Zločin: ne šminkam se!
2.4.2010 18:05:47   
minavb
Znam da se ne razumemo.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Zločin: ne šminkam se!
2.4.2010 18:15:09   
Anoniman
Sto se ne razumemo? Evo da ti pojasnim, ti meni sada kazes da gledam svoj zivot i da svako ima pravo na svoje misljenje,e to sam i ja tebi rekla u jednoj temi ali ti ocigledno nisi procitala! Ne volim kad neko pametuje a iste takve greske pravi!

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 21:46:12   
Alexis79
Nema Nane* ,nema snimka

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 21:47:03   
Nana*
E ovako, videcete devojka se sama sminka ispred kamere. Po meni bas je pedantna i profi. Sa desne strane kod Lebels nadjite Tutorials tu su joj sva od pocetka poducavanja. Koristi Mac kozmetiku ali i predlozi po neku drugu.
Kopira jako dobro i Celebritis sminke, i uopste ih nije tesko kopirati. user posted image

Inace ima i drugih saveta pa probajte user posted image

http://makeupbytiffanyd.blogspot.com/

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 21:48:17   
Nana*

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Nema Nane* ,nema snimka



Evo me user posted image , bila sam do Nejtine temice pa dok iskucam a pored caskam sa muzem pa meni uvek treba malo vremena user posted image


_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 21:53:53   
Alexis79
Ja sam jedan nestrpljvi ovan 

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 21:56:02   
magnetic
Ja se sminkam i kad idem samo u prodavnicu.Ne sminkam se samo kada znam da necu izaci iz kuce ceo dan i kada znam da mi niko nece doci.Onda kao odmaram kozu od sminke.Navika,sta ces....user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 21:59:16   
Anoniman
Volim sminku...Ali mnogo vise volim urednost...Ne podnosim masnu kosu i duplirani sloj sminke, kao ni izguljene nokte...Jer niko ne moze da mi kaze da ne moze da odvoji pola sata da opere i osusi kosu...O skidanju sminke da ne pricam, a nokti se ne lakiraju crvenim lakom, ako ce konstantno biti oguljeni...ma ne lakiraju se uopste na takav nacin...
I sminka zenu ulepsava...Nekom je potrebno manje, nekome vise...Ja najvise volim puder, maskaru i rumenilo...To uvek imam na sebi sem kad sam kod kuce(u vunenim carapama i strikovuuser posted image ) i osecam se lepo tako....

Nemam nista protiv ful sminke, ali u poslednje vreme mi se gadi nacin sminkanja nekih devojaka..Npr. Faca kao nutelin eurokrem,vrat beo kao sneg( majstorstvo u nanosenju pudera) najduze vestacke trepavice u po bela dana i to sve u kombinaciji sa bajnim ukusom za odecu...

Beogradski gradski autobusi su javni marketing za ovo sto pricam...

(odgovor članu Nana*)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 22:01:36   
*Alexx*
Negde je DG postavljala te snimke o šminkanju, mislim isti ovaj, samo ne mogu da nađem... user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 22:02:19   
Nana*
user posted image samo vi cackajte site i isprobavajte pa mozete jos cesce da se sminkate user posted image

Nego ja bas ovde htela da pitam koristite li Lush kozmetiku, i kliknem sad kod nje Skin Care i ladno predlaze Lush user posted image

Bila sam prosle nedelje sa drugaricom u gradu i usle da isprobamo neke maske za lice. Tip nas je mazao pola sata obe, objasnjavao. Na kraju nam je dao maske po 4 evra i jos neke kupke i neke paste koje isto mazes na lice Dzabe user posted image
Mora da smo mu se dopale. Maske su Extra ja sam se odusevila... Moraju biti u frizideru ali strava su... Pa reko da li ste jos nesto probale... Mozemo ovo kopirati u temu ali mislim da o Lush nema nista...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 22:04:01   
Anoniman
Ja obozavam Lushovu radnju u Knezu...Kad izadjem odatle mirisem pola sata..Njihove maske su odlicne, kao i sapuni...I sve je na bazi bilja i voca...

(odgovor članu Nana*)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 22:06:11   
Nana*

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Negde je DG postavljala te snimke o šminkanju, mislim isti ovaj, samo ne mogu da nađem... user posted image


Alexx ja bas nisam nasla uopste ni temu o sminkanju sem ove user posted image Ali super ako je Dg postavljala vec mozda ce nam ona moci reci u kojoj temi...



_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 22:09:48   
Nana*
Imala sam zadnjih nekoliko puta kad sam izlazila ovu sminku "Kim Kardashian-Inspired Makeup: Double-Winged Eye Liner"
sa tom belom linijom u sredini, bas dobro izgleda...
E davojke prestala me glava kako kuckam sa vama user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 22:14:18   
*Alexx*
Nana, neka si ti postavila ovde, nisam ja to mislila kao neku kritiku, već je to bilo glasno razmišljanje user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 22:17:07   
Nana*
A to ti mislis zbog packe user posted image Ne ne nema problema ali ako vec ima tema, mozemo da ih spojimo. Cekamo DG da se javi user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 22:21:01   
*Alexx*
Evo šta sam našla:
Mali trikovi šminkanja

a evo i DG tema:
Youtube makeup tutoriali

Bravo ja user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 22:22:45   
bratzz
volim da se sminkam uzivam u tome ali od kad sam se udala pocela sam manje da se sminkam a od kad sam trudna mogu da kazem da sam se zapustila jer sedim kod kuce uglavnom tako da me mrzi da se nasminkam ali obecala sam sebi da cu to da promenim. cim se porodim krecemsa dijetom i sminkanjem jer zelim da budem sredjena mama. jedino nokte nisam zapustila jer obozavam lepe nokte i mnoge zene mi zavide na njima.

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Zločin: ne šminkam se!
20.4.2010 22:27:33   
Nana*

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Evo šta sam našla:
Mali trikovi šminkanja

a evo i DG tema:
Youtube makeup tutoriali

Bravo ja user posted image



user posted image user posted image [ sad da samo spojimo tutorijale nisu isti user posted image Sad cu ja da se nakacim na onaj od DG nisam ga videla do sad.



_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 12:09:07   
Amber
Balgo tebi sto mozes stikle ja nemogu nista vislje od 4 cm, a bas bi voelala da se sredim ponekad, nosim stikle samo kad pesacim manje od sat vremena, za po ceo dan ravno.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 12:17:45   
Amber
Ja nikad nestavljam puder, imam neki mineralni ako mi se desi da mi bukne lice od rozace ali to se nije deslio vec mesecima, ali se trudim da ga mazanjem kremica dovedem u red da mi ne treba puder i cudno mi je kad ga stavim. Maskaru volim otvori pogled, ali mi treba puno da je skinem pa je takodje rejde stavljam vise za izlazak.
Ali zato senke za oci i krejon obavezno, skoro svaki dan ako me ne mrzi mnogo mi bolje izgledaju oci nego bez njih, pre sam koristila plave, zelene a u zadnje vreme mirnije tonove.
Imam par sjajeva i karmina ali najcesce stavim sjajno rozikasto labelo, klasicni sjajevi me nerviraju jer mi se lepi kosa za njih.

(odgovor članu Amber)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 12:21:41   
Olga75
Moje sminkanje je tuga Bozija user posted image . Ustanem , popijem kafu , sredim dete za vrtic  i onda u prolazu bacim puder na lice , tecni je pa je to kao lako , naravno da mi ostanu tragovi oko nosa , stavim maskaru , sjaj na usta koji skinem cmacuci Mariju dok jos nismo ni izasle iz kuce i to je to user posted image . Mogu misliti sta pacijenti misle kad me vide user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Amber)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 12:39:52   
Anoniman
Ja se josh uvek redovno shminkam...svako jutro kad ustanem, nahranimo i sredimo cure...ja odem da se nashminkam napravim friz i obuchem.... bash ako je neka frka...onda ne stignem odmah ujutro, al prepodne se sigurno nashminkam i sredim.... user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Tvoj omiljeni Labello u limitiranom izdanju
Beograd, 19.februar 2024. – Bez obzira na godine, nikada nećemo biti spremni da se odreknemo slatkog, šarenog sveta crta...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here