|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 12:43:44   
Anoniman
Ja se sminkam, ali ne svaki dan, ako ostajem cio dan kuci, onda preskocim! ako negdje izlazim ili ako neko dolazi onda pokusavam da se dovedem u red user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 13:58:47   
Anoniman
Nama SVAKI dan neko dodje, ili u prolazu ili u posetu...ili mi idemo...pa makar i u shetnju...tako da sam za svaki sluchaj uvek sredjena....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 14:04:29   
isidora88
ne sminkam se svaki dan,lenja sam jako user posted image
uglavnom kad negde idem stavim puder i maskaru i to je to,da imam lep ten ne bih ni puder stavljala

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 14:07:30   
Anoniman
Ja se sminkam svaki dan, osim kada sam sama kod kuce. Meni se ne svidja moj ten, sama sebi izgledam ko narkoman. Ja se komplet sminkama, puer, cesto senka, maskara, rumenilo i nesto za usta, ali i meni dosta ljudi ne veruje da sam nasminkana. A znam i ono bas lepo kad treba. To sam kao tinejdzerka mogla satima da radim. Sad za 20 minuta budem komplet spremna. Imam i velike naocare za slucaj kad nedeljom idem samo do perionice kola ili prodavnice pa necu da se sminkam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 14:09:36   
Anoniman
Ja nikad ne stavljam full shminku.... samo malo pudera oko ochiju, senku, olovku i maskaru...usne ne shminkam, kao ni obraze i nos...jer time dodirujem bebe i nije da moja shminka prelazi na njih dve...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 14:09:43   
Olga75
ja izgledam kao narkoman i kad se nasminkam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 14:13:13   
dunja RR

Ja sam zločinac user posted image

retko, ali baš retko stavim samo maskaru i sjaj za usne

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 14:13:53   
Podrum Š.
Bez maskare i ruža sam kao gola.
Eto me, gola šetam već 6 meseci user posted image .
Pre 10 dana kada smo išli na Gibonnijev koncert sam se full sredila sa sve parfemom.
Kao da sam se rodila.

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 14:15:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Ja sam zločinac user posted image

retko, ali baš retko stavim samo maskaru i sjaj za usne


Pa kad si prirodno lepa... user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 14:20:49   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Ja sam zločinac user posted image

retko, ali baš retko stavim samo maskaru i sjaj za usne


Pa kad si prirodno lepa... user posted image



jao hvala mila user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   [Obrisana poruka]
11.12.2010 14:22:06   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 15:09:31   
Anoniman
Otkako je Nesa krenuo u vrtic, sminkam se svaki dan - puder, malo blagog rumenila, maskara i sjaj za usne. Kad idem negde dalje, dodam i senku, i karmin umesto sjaja. Reeeetko kad sam bez imalo sminke, obicno kad sam bolesna ili kad je Nesa bolestan. Bez sminke, pogotovo sad ovak plava, izgledam kao avet, bleda, ispijena...bljak.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 17:05:16   
Shishica
Nikad se ne sminkam..NiiiiiiiiiiikaD..

Prvo alergicna sam, dr. zao mi da za neku antialergijsku dam pare, trece sputava me, ne mogu da se pipnem nigde, ne mogu da se ljubim lepo, da se mazim...........

A u ... sta ce mi..nekad pomislim da sam uzasna..ali bas me briga..

Davno sam stavljala samo nesto malo oko ociju.. a jedini put kad sam stavila ruz je bio kad sam prvi put videla MM..taman da me ugleda i gotovo! Ko da sam znala user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 17:09:08   
Nensi*
Ja se jako retko sminkam,samo kad idem negde,tipa na neki rodjendan,slavu,vencanje i tako to...Ne volim da imam bilo sta na licu,pogotovo na usnama,a i mm voli kad sam prirodna,kaze da sam tako najlepsa user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 17:11:04   
Dada81
Ni ja se ne šminkam,kada nigde ne idem i ''najlakše''se osećam tako.Poseebno kada se ne razmišljajući o tome mazim sa detetomuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 17:11:08   
Didy
Nema pravila. Nekad se šminkam svakodnevno, nekad se ne našminkam nedeljama. Dok sam radila u školi, uglavnom sam se svakodnevno šminkala, otkako radim od kuće, ne šminkam se tako često. Generalno mi ne prija, osećam se mnogo čistije bez šminke, ali mi nekad baš, baš prija de se skroz našminkam. Obično nije uslovljeno nekim povodom, već mojim trenutnim raspoloženjem.
Retko se šminkam parcijalno, ili sve ili ništa.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 17:13:16   
ika979
Ja za posao uglavnom diskretno, a u kucnim varijantama - nikako. I mm najvise voli prirodno a posebno je alergican na puder user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 17:36:27   
sneza24
IZVORNA PORUKA: nensi27

Ja se jako retko sminkam,samo kad idem negde,tipa na neki rodjendan,slavu,vencanje i tako to...Ne volim da imam bilo sta na licu,pogotovo na usnama,a i mm voli kad sam prirodna,kaze da sam tako najlepsa user posted image


Isto.

< Poruku je uredio sneza24 -- 11.12.2010 17:41:28 >

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 17:41:16   
Ana RR
Ja ne izlazim iz kuće bez šminke jer mi kažu da izgledam kao dete kada nisam našminkana user posted image

Doduše, moja šminka se sastoji iz tonirane kreme, malko rumenila, maskare (to je obavezno) i sjaja za usne.
Moja mama uvek kaže kad se spremim za izlazak da sam mogla malo i da se našminkam (eto koliko se vidi moja šminka user posted image ).


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Zločin: ne šminkam se!
11.12.2010 18:42:33   
aleksandrova
mn mn retko se sminkam samo kad moram i ako je zlocin znaci ja sam za zatvor user posted image

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Zločin: ne šminkam se!
5.2.2011 19:19:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Ja se sminkam samo kada na vece izlazim,jer inace mrzim da se sminkam,vise bi mi odgovaralo da sam muskouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Zločin: ne šminkam se!
5.2.2011 20:17:44   
minavb
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja neizlazim iz kuće bez šminke jer mi kažu da izgledam kao dete kada nisam našminkana 

Doduše, moja šminka se sastoji iz tonirane kreme, malko rumenila, maskare (to je obavezno) i sjaja za usne.
Moja mama uvek kaže kad se spremim za izlazak da sam mogla malo i da se našminkam (eto koliko se vidi moja šminka user posted image ).


Ovako i ja, samo pre porodjaja. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Zločin: ne šminkam se!
5.2.2011 20:33:34   
Verus
ja se uopste ne sminkam-a kupujem sminku=valjda u nadi da cu opet pocetiuser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Zločin: ne šminkam se!
5.2.2011 20:34:35   
Ana RR
Ja moram imati maskaru, to mi je obavezno. Sve drugo nije bitno, ali bez maskare zaista izgledam kao dete user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Zločin: ne šminkam se!
5.2.2011 20:36:35   
Anoniman
A ja bez pudera i rumenila izgledam kao bleda guuser posted image causer posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here