|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zločin: ne šminkam se!
3.6.2012 16:40:36   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gagi

Ja ne volim sminku imam osjecaj da mi je lice prljavo kada je stavimuser posted image


Isto i ja ...

Mislim stavim ponekad maskaru, ali retko, i ponekad sjaj na usne, koji pojedem posle 5 minuta user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.6.2012 16:41:29 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Zločin: ne šminkam se!
3.6.2012 17:49:56   
Figaro88
Ja stavim toniranu kremu,braon maskaru i labelo ako bas moram.Ne volim da se sminkam,a imam tri velika nesesera puna sminke,ne znam zastouser posted image Sve mislim mozda mi zatrebauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Zločin: ne šminkam se!
3.6.2012 17:55:50   
Rada T.
IZVORNA PORUKA: gagi

Ja ne volim sminku imam osjecaj da mi je lice prljavo kada je stavim


pogtovo leti user posted image

_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Zločin: ne šminkam se!
3.6.2012 18:27:31   
indy_25
Ja obozavam da se sminkam ne mogu zamisliti dan bez sminke. ja ako slucajno izadjem bez sminke isto kao da sam gola izasla. po danu stavljam samo maskaru bezbojni sjaj i korektor za moje tamne podocnjake. a kad izlazim navece treba mi sat vremena da se nasminkam stavim sve sto imam na lice.

(odgovor članu Rada T.)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Zločin: ne šminkam se!
3.6.2012 22:50:16   
moja ciklama
Niko ne mrzi da se šminka više od mene!
Maskaru me mrzi da stavim, a tek da skinemuser posted image
Džaba sve mazalice koje sam nakupvala i isteko im rok, džebe, kad me mrzi!
I uvek, sam se divila devojkema i ženama koje su UVEK našminkane! Ama, uvek! I maštala, da ću kad "porastem" da budem kao oneuser posted image

< Poruku je uredio moja ciklama -- 3.6.2012 22:51:31 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Zločin: ne šminkam se!
3.6.2012 23:55:34   
isidora88
ja sam se ranije sminkala uvek i u trudnoci prestala i sad sam ponovo pocela,moja sminka je tonirana krema,maskara i labelo,pre sam stavljala i diskretne senke,sad nemam nijednu,prosao im rok i sve pobacala pa planiram da kupim kad pocnem ponovo da izlazim,za jedno 20 godina kad mateja porasteuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 8:38:09   
Modessty

IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Niko ne mrzi da se šminka više od mene!
Maskaru me mrzi da stavim, a tek da skinemuser posted image
Džaba sve mazalice koje sam nakupvala i isteko im rok, džebe, kad me mrzi!
I uvek, sam se divila devojkema i ženama koje su UVEK našminkane! Ama, uvek! I maštala, da ću kad "porastem" da budem kao oneuser posted image


user posted image user posted image user posted image
i ja tako! Onda su me skoro kolegenice iskritikovale, pa sam se ošišala kratko i tako su me ubedile da kratka kosa traži šminku! user posted image
Udjem u fakultet, otkucam se i pravac toalet da se našminkam! user posted image Nema šanse da stignem da to uradim kući! user posted image A danas imam i nalakirane nokte! Zahvaljujući jučerašnjem rodjendanu user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 10:54:33   
tanjica85
ja i kad se sminkam treba mi pet min, malo tonirane kreme ili puder, maskara, sjaj i gotovo.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 11:02:05   
*Alexx*
Meni je u poslednje vreme lice užasno - bubuljičavo, ali one sitne bubuljice, velike pore... a koristim sve od Vichy-ja. Primetila sam da mi se koža ubrzano masti kad stavim tečni puder (isto koristim Vichy, i do pre mesec dana me savršeno služio), tako da sam odlučila da pauziram sa puderom. Šminkam oči, i stavim sjaj, mada ga uglavnom pojedem. Neko mi je nahvalio neke MaxFactor flomastere za usta user posted image Kao sjaj za usta, ali je postojan - probaću to.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 11:04:20   
minavb
Ja sam bila sva tačkasta dok sam koristila MaxFactor puder, sad mi je Vichy super. Možda izbace neki normaderm puder za masnu kožu, to bi ti odgovaralo.
Kakvi su ti flomasteri?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 11:09:07   
*Alexx*
Evo ovo: Lipfinity lasting lip tint

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 11:13:07   
minavb
Imala sam neki stari lipfinity, grozan je osećaj kad se namaže na usta. Posle nekog vremena krene da se ljušti pa izgleda ko da si musava.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 11:16:32   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: minavb

Imala sam neki stari lipfinity, grozan je osećaj kad se namaže na usta. Posle nekog vremena krene da se ljušti pa izgleda ko da si musava.user posted image


Ni ja taj stari Lipfinity nisam volela. Možda su evoluirali od tad? U principu bi mi odgovarao neki relativno trajan sjaj za usta, da ga ne pojedem sa prvom čašom vode.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 11:17:45   
jovicaa
ja se nikad ne sminkam, tj sminkam se retko, posebno u poslednje vreme, a i tad kada se nasminkam, to je eventualno maskara, kreon i nesto blago obojeno na usnama... iskreno smara me sminkanje, imam bas zahvalnu kozu, tako da ne moram. nemam potrebe za puderom, posto mi je koza cista. a i toliko sam besna i smorena kada moram da se dignem ujutro tako da mi je sminkanje zadnje na pameti...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 11:20:02   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: anajid

Volim da se sminkam!Kada bih otisla na posao ne nasminkana osecala bih se kao da sam gola!user posted image
Imam kolegicu koja ako nema lak na noktima,misli kao da je gola!user posted image

ja sam jedno vreme toliko lakirala nokte, da sam imala isti trip user posted image
ali to je sada proslost, skinula sam se sa lakiranja, nisu mi obavezno nalakirani nokti

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 11:20:31   
madre

IZVORNA PORUKA: minavb

Imala sam neki stari lipfinity, grozan je osećaj kad se namaže na usta. Posle nekog vremena krene da se ljušti pa izgleda ko da si musava.user posted image

joj, znam ovouser posted image stvarno grozno izgleda! ali moja mama i posle mnogo godina koriscenja ne odustaje od njegauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 13:46:03   
peca
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Druga tema me navela da otvorim ovu. Čini mi se da je u današnje vreme skoro zločin da se žena ne našminka svaki dan i ne sredi.

Ja sam tip devojke koja je našminkana kad joj prija, a inače idem i na posao skroz bez makeupa, očešljam se jednom dnevno (ujutro) i bitno mi je samo da se istuširam svaki dan i prijatno mirišem.

... da li je ZLOČIN ne šminkati se?

Što više čitam RR postove, to više mi se čini da u mom "klubu" nema žena?

Ako ima  user posted image  





Samo sam procitala prvi post u temi, nisam ni citala do kraja user posted image
Ja se takodje NIKAD ne sminkam, sem u retkim prilikama, jaaako retkim prilikama, cak ni sjaj i maskara, totalno bez sminke, i jedna sam skroz prirodna osoba, i uzasno me smaraju pojedinci zbog toga... Pa kad pocnu sa pricama, imas prelepe oci , sto ih malo ne istaknes, bla, bla.... Ja ni kremu ne stavljam na lice, a kamoli sminku, i bas ne volim sminku da vidim na sebi, lepo mi stoji kad se nasminkam, ali dzaba joj.,dok recimo moju sestru OBOZAVAM da vidim nasminkanu i divim joj se svaki put ...user posted image Isto tako mislim da je to jos jedna navika koju ja nemam i nikad je necu steci ... A zalim one koje vole da se sminkaju a ne umeju a misle da umeju user posted image

Tako da ako me primas u klub, tvoja sam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 13:50:37   
tijatija
Ja se nesminkam, ustvari jaaako retko, puder i maskara, to je obicno neko slavlje, svadbe i ostalo. I to kad stavim, jos pustim kosu pola njih me neprepoznaje user posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 14:34:43   
nenja22
normaderm puder za masnu kožu


ima, normaderm teint
user posted image

mada je on, onako malo "jači" pa ne znam koliko je za svakodnevno, lagano šminkanje, jer više pokriva, a opet, trebalo bi da diše koža ispod njega...

meni lipfiniti bio ok, ali moraš stalno da mackaš onaj sjaj što dođe uz njega, u protivnom se prešuši, pa onda može to ljušćenje da bude.

šminka, leti, posebno ovde na moru, jok...možda ponekad malo uveče, olovka za oči i maskara, blagi sjaj na usta...a kad nije sezona kupanja, to mi i jeste neka uobičajena šminka, mada nije baš da sam redovna...jaču šminku ne znam i ne koristim, sem eto nekad izraženije nešto na usta, ali to je jako retko...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 14:39:24   
*Alexx*
Ma ja imam Area Teint tečni puder, on je baš baš blag, ali eto, nešto mi u poslednje vreme ne prija. Čekaće jesen user posted image
Ja na oči stavim tanku liniju olovkom za oči (crna ili braon), senka mi je ili neka zlaćana ili neka rozikasta, i maskara. I kažem, volela bih taj neki dugodržeći sjaj za usne.

Kažu da je za braon oči odlična plava senka, ali ja nju, izgleda ne umem da stavim, meni to deluje seljački. Volela bih da umem da se igram sa bojama, načinima šminkanja, ali meni to ne ide. Držim se proverenog/dosadnog recepta i to je to.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 18:22:16   
Anoniman
Ja se svakodnevno ne šminkam, ali za posao obevezno stavljam tzv. dnevnu šminku, na svadbe malo konkretnije, zimi više, leti jedva.... U svakom slučaju- kako mi dođe user posted image Inače mi ne treba mnogo vremena i za najdetaljniju šminku, pošto sam se 20 godina šminkala za scenu. Ne daj Bože takva da se pojavim na ulici user posted image (teška šminka za reflektore), prepala bih malu decu, ali me ta praksa naučila da brzo sakrijem sve što ne valja i da za 5 minuta izgledam kao druga osoba

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 18:29:01   
MicinaMama
Ja se sminkam kada mi i kako dune...Sminkam se kada idem negde,ne volim napadnu sminku...hocu reci meni to ne stoji iskreno ne prolepsam se nego se proruznjam i svi su mi to rekli.Nekome stoji-nekome ne.Mojoj kumi stoji tona sminke i stvarno bude lepa kada se mnogo nasminka,mada smanji joj se previse lepota kada skine hehehe...do duse ona je to meni sama rekla a ja nisam verovala dok nije skinula sminku...inace ona i spava sa sminkom bez da joj se pokvari,samo ujutru popravi...

A nije ruzna devojka,ljepuskasta je stvarno...istina sa sminkom je mnogo lepsa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 18:30:55   
vukosava
Moja sminka kad je stavljam je; puder, malo senke, maskara, olovka za obrve (braon) i karmin priblizan boji usta. Sto bi rekli muski: pa nisi uopste ni nasminkana

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 18:54:56   
MicinaMama
ja volim i crveni karmin,mada ne koristim ga ali mi je
lepo videti na nekome.Ovde je crveni ruz uvek hit

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Zločin: ne šminkam se!
4.6.2012 19:00:26   
vukosava
Ja mislim da crveni ne stoji svakome. Za moj oblik usana - grozno. Imam tanke usne.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here