RE: Zločin: ne šminkam se! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Plavusa34 -> RE: Zločin: ne šminkam se! (7.3.2015 9:57:27)

Ja se ne sminkam mogla bih nabrojiti koliko putam sam bila nasminkana,jednostavno ne volim a i lenja sam za to[sm=jezicek.gif]




veselicaa -> RE: Zločin: ne šminkam se! (7.3.2015 12:56:03)

Sminkam se kada izlazim,obavezno jer imam svetli ten i ne izgledam bas najbolje ako nemam bar malo sminke.Puder,maskara,kreon,karmin i rumenilo je obavezno.




Mala Elena -> RE: Zločin: ne šminkam se! (7.3.2015 14:22:38)

Cesto u setnju ili kupovinu idem bez sminke...najopustenije mi je... Inace, volim da se sredim .
Sada se setih, pre koji dan gledah na tv-u onog modnog kreatora- Sasu, kako ke*a o natural fazonu Marije Karan...kao glupo je i sramota sto nas Srbe predstavlja tako u svetu [sm=smiley36.gif] I ako misli da je lepa , mozda je lepa samo svojoj majci [sm=smiley21.gif] zapanjena sam




Bibilib -> RE: Zločin: ne šminkam se! (7.3.2015 14:56:53)

To sam gledala i ja i slazem se da je jako glup komentar,zenska je stvarno lepa i lepsa je ona bez sminke nego neke sto je on pohvalio sa sminkom(po mom ukusu)...
Inace moja sminka za svaki dan se sastoji iz kreona za oci,maskare i sjaja za usne,a za posebne prilike puder,senka i ostalo da ne nabrajam....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Zločin: ne šminkam se! (8.12.2016 11:26:02)

Evo nesto sto ide u prilog ovoj temi i zenama koje se pronalaze u njoj [sm=smiley1.gif]
Gledam sad MTV spotove , (a i slusala sam skoro o o tme) i gledam zene, sve je vise popularno da se snima bez sminke, onako proirodno cistog lica.
E kad bi se to malo prenelo i u Srbiju.
Ja se do duse sminkam svaki dan, ne mnogo ali oci obavezno, ali danasnje devojke kad pogledam, pa kao molerskom cetkom se okrece i veseloooo [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Zločin: ne šminkam se! (8.12.2016 12:03:59)

Ja ako sam kuci, ne idem nigde i ne sminkam se. Sto znaci da se generalno ne sminkam [sm=smiley36.gif] Puder sam vec neko vreme izbacila, samo koristim maskaru, olovku za oci, maskaru i ruz.




Anck Su Nmaun -> RE: Zločin: ne šminkam se! (8.12.2016 12:06:42)

Tako i ja, da budem iskrena tecni puder i ne vilim jer jako izrazava bore pa zene izgledaju po 10 god starije. Stavljam bas za neke vecernje varijante. Aovako ako bas nesto stavljam onda malo onog Avon kuglice kao rumenilo, maskara i olovka za oci i sjaj.




Animsaj9 -> RE: Zločin: ne šminkam se! (8.12.2016 12:07:36)

ja se šminkam samo kad idem na posao, i negde na neko slavlje, kuci ne!
Ali mi je jos gore kad se neko nasminka pa to izgleda kao zločin [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Zločin: ne šminkam se! (8.12.2016 12:39:57)


IZVORNA PORUKA: Animsaj9

ja se šminkam samo kad idem na posao, i negde na neko slavlje, kuci ne!
Ali mi je jos gore kad se neko nasminka pa to izgleda kao zločin [sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] Ahahahahahaha, slazem se u potpunosti!
Ja se sminkam samo kada idem na posao i eventualno kada idem negde uvece,sto je retko.Uglavnom vrlo diskretno,malo pudera,(reeeetko rumenilo) jer sam bleda, senka na oci,i malo ruz.Uglavnom pastelne i blage boje.Maskaru kako kada,koliko sam u zurbi [sm=smiley1.gif] jer nikad ne odvajam neko posebno vreme za sminkanje, to je nesto uvek na brzinu.




isidora88 -> RE: Zločin: ne šminkam se! (8.12.2016 13:16:33)

Jao ja sam videla zlocin neki dan[sm=jezicek.gif] salterusa u banci se nasminkala nekim narandzastim puderom pa neko rozo rumenilo onako samo tufne na obrazima a sa strane ispod jagodica joj je skinuo puder, valjda se obrisala kad je jela sta li nemam pojma ali tu nije imala pudera, ono je bio cirkus, zao mi devojke, nadam se da se pogledala u ogledalo i sredila to[sm=smiley13.gif]
Ja se sminkam kad idem napolje, u kuci ne.




eca89 -> RE: Zločin: ne šminkam se! (8.12.2016 13:29:36)

Ja se ne šminkam, jakoooooooooooooo rijetko!




emicaa -> RE: Zločin: ne šminkam se! (8.12.2016 14:04:58)

Ja kad idem negdje,na posao ili u kupovinu.Samo maskara,ruz,ajlajner i sjena.




Mala Elena -> RE: Zločin: ne šminkam se! (8.12.2016 14:18:31)

Za razliku od posta iz 2015. , sminkam se u 30 % slucajeva, drasticno je opalo [sm=smiley36.gif]
Pa da, onaj kalendar sto su izradili , uglavom su tu ili mozda sve pozznate svetske glumice bez sminke..to je bas prestiz u danasnje vreme, gde se sve radi po principu photo shopa i filtera.




Ed83 -> RE: Zločin: ne šminkam se! (8.12.2016 17:16:48)

Ja volim da se nasminkam, ali vise mrzim da uvece skidam sminku, tako da se ne sminkam, jer trenutno nigde posebno i ne izlazim osim u vrtic i u prodavnicu. A da se sminkam samo zato, nemam volje posle da skidam sminku[sm=smiley36.gif]
Sminkam se vikendom jer tada najcesce izlazimo Vani i srecemo se sa prijateljima.




vocicana -> RE: Zločin: ne šminkam se! (8.12.2016 19:15:49)

sminkam se, ali bas kada moram, posao, neko vece zadrzavanje po gradu i proslave raznog tipa. Inace kao i Ed povraca mi se uvece kada treba da skidam sminku, kao da ne znam sta da treba da uradim. Ali dobro, lepo je videti sredjenu zenu, a ta salterusa je bas osinula, jadna, nadam se da je poprvila. Isidora mogla bi da zamislim kakvu si facu slozila.[sm=smiley36.gif]




suzi kju -> RE: Zločin: ne šminkam se! (9.12.2016 7:29:53)

Ja se šminkam kad negde idemo,kuci i do prodavnice ili kad idemo do parkica ne .
Za posao se uvek šminkam ali ništa previse, puder maskara ruz ili sjaj alajner i reeeeetko senku stavim.




branki* -> RE: Zločin: ne šminkam se! (2.3.2020 20:24:56)

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Evo nesto sto ide u prilog ovoj temi i zenama koje se pronalaze u njoj [sm=smiley1.gif]
Gledam sad MTV spotove , (a i slusala sam skoro o o tme) i gledam zene, sve je vise popularno da se snima bez sminke, onako proirodno cistog lica.
E kad bi se to malo prenelo i u Srbiju.
Ja se do duse sminkam svaki dan, ne mnogo ali oci obavezno, ali danasnje devojke kad pogledam, pa kao molerskom cetkom se okrece i veseloooo [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

a propo ovoga....tacno je to da se kao sad fura taj prirodni kobajagi izgled,ali...to je samo farsa,vecina njih ima radjene obrve,svilene trepavice,hijaluron u usnama i blago su preplanule,tako da super je sto je look prirodan.vazi,bas si prirodna.




Mirko Svirko -> RE: Zločin: ne šminkam se! (2.3.2020 21:49:02)

Ha ha, Branki..Totalno si u pravu. Ono majka priroda,  a sve napumpane usnice, trepke kad trepne dune Kosava...Ja volim BB kremu da stavim,  maskaru i sjaj.A za slavlja jaca sminka. Ali i tada ne preterujem.




bubulence -> RE: Zločin: ne šminkam se! (2.3.2020 23:44:48)

Jaaooo kada vidim kako se sada forsira taj prirodni izgled, pa jos kada mi Jelena Djokovic soli pamet o tome, a vrv koristi kreme koje kostaju kao nasi bubrezi... Ma daj.

Sminkam se svakodnevno, nista preterano, puder, maskara i tek malo rumenila.




Dragica Draga -> RE: Zločin: ne šminkam se! (8.4.2020 0:00:56)

Evo ne pamtim kad sam kupila nesto od sminke. Toniranu kremu pre godinu dana recimo.




flamingos -> RE: Zločin: ne šminkam se! (8.4.2020 9:12:41)

Po potrebi😀Očas ja to-puder,kreon,maskara i sjaj za usne-i spremna sam.Ne volim neko preterano šminkanje.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]