|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zločin: ne šminkam se!
7.3.2015 9:57:27   
Plavusa34
Ja se ne sminkam mogla bih nabrojiti koliko putam sam bila nasminkana,jednostavno ne volim a i lenja sam za touser posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Zločin: ne šminkam se!
7.3.2015 12:56:03   
veselicaa
Sminkam se kada izlazim,obavezno jer imam svetli ten i ne izgledam bas najbolje ako nemam bar malo sminke.Puder,maskara,kreon,karmin i rumenilo je obavezno.

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Zločin: ne šminkam se!
7.3.2015 14:22:38   
Mala Elena
Cesto u setnju ili kupovinu idem bez sminke...najopustenije mi je... Inace, volim da se sredim .
Sada se setih, pre koji dan gledah na tv-u onog modnog kreatora- Sasu, kako ke*a o natural fazonu Marije Karan...kao glupo je i sramota sto nas Srbe predstavlja tako u svetu user posted image I ako misli da je lepa , mozda je lepa samo svojoj majci user posted image zapanjena sam

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Zločin: ne šminkam se!
7.3.2015 14:56:53   
Bibilib
To sam gledala i ja i slazem se da je jako glup komentar,zenska je stvarno lepa i lepsa je ona bez sminke nego neke sto je on pohvalio sa sminkom(po mom ukusu)...
Inace moja sminka za svaki dan se sastoji iz kreona za oci,maskare i sjaja za usne,a za posebne prilike puder,senka i ostalo da ne nabrajam....user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Zločin: ne šminkam se!
8.12.2016 11:26:02   
Anck Su Nmaun
Evo nesto sto ide u prilog ovoj temi i zenama koje se pronalaze u njoj user posted image
Gledam sad MTV spotove , (a i slusala sam skoro o o tme) i gledam zene, sve je vise popularno da se snima bez sminke, onako proirodno cistog lica.
E kad bi se to malo prenelo i u Srbiju.
Ja se do duse sminkam svaki dan, ne mnogo ali oci obavezno, ali danasnje devojke kad pogledam, pa kao molerskom cetkom se okrece i veseloooo user posted image user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Zločin: ne šminkam se!
8.12.2016 12:03:59   
Sanjalicaaa
Ja ako sam kuci, ne idem nigde i ne sminkam se. Sto znaci da se generalno ne sminkam user posted image Puder sam vec neko vreme izbacila, samo koristim maskaru, olovku za oci, maskaru i ruz.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Zločin: ne šminkam se!
8.12.2016 12:06:42   
Anck Su Nmaun
Tako i ja, da budem iskrena tecni puder i ne vilim jer jako izrazava bore pa zene izgledaju po 10 god starije. Stavljam bas za neke vecernje varijante. Aovako ako bas nesto stavljam onda malo onog Avon kuglice kao rumenilo, maskara i olovka za oci i sjaj.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Zločin: ne šminkam se!
8.12.2016 12:07:36   
Animsaj9
ja se šminkam samo kad idem na posao, i negde na neko slavlje, kuci ne!
Ali mi je jos gore kad se neko nasminka pa to izgleda kao zločin user posted image

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Zločin: ne šminkam se!
8.12.2016 12:39:57   
mila83

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

ja se šminkam samo kad idem na posao, i negde na neko slavlje, kuci ne!
Ali mi je jos gore kad se neko nasminka pa to izgleda kao zločin user posted image


user posted image user posted image Ahahahahahaha, slazem se u potpunosti!
Ja se sminkam samo kada idem na posao i eventualno kada idem negde uvece,sto je retko.Uglavnom vrlo diskretno,malo pudera,(reeeetko rumenilo) jer sam bleda, senka na oci,i malo ruz.Uglavnom pastelne i blage boje.Maskaru kako kada,koliko sam u zurbi user posted image jer nikad ne odvajam neko posebno vreme za sminkanje, to je nesto uvek na brzinu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Zločin: ne šminkam se!
8.12.2016 13:16:33   
isidora88
Jao ja sam videla zlocin neki danuser posted image salterusa u banci se nasminkala nekim narandzastim puderom pa neko rozo rumenilo onako samo tufne na obrazima a sa strane ispod jagodica joj je skinuo puder, valjda se obrisala kad je jela sta li nemam pojma ali tu nije imala pudera, ono je bio cirkus, zao mi devojke, nadam se da se pogledala u ogledalo i sredila touser posted image
Ja se sminkam kad idem napolje, u kuci ne.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Zločin: ne šminkam se!
8.12.2016 13:29:36   
eca89
Ja se ne šminkam, jakoooooooooooooo rijetko!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Zločin: ne šminkam se!
8.12.2016 14:04:58   
emicaa
Ja kad idem negdje,na posao ili u kupovinu.Samo maskara,ruz,ajlajner i sjena.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Zločin: ne šminkam se!
8.12.2016 14:18:31   
Mala Elena
Za razliku od posta iz 2015. , sminkam se u 30 % slucajeva, drasticno je opalo user posted image
Pa da, onaj kalendar sto su izradili , uglavom su tu ili mozda sve pozznate svetske glumice bez sminke..to je bas prestiz u danasnje vreme, gde se sve radi po principu photo shopa i filtera.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Zločin: ne šminkam se!
8.12.2016 17:16:48   
Ed83
Ja volim da se nasminkam, ali vise mrzim da uvece skidam sminku, tako da se ne sminkam, jer trenutno nigde posebno i ne izlazim osim u vrtic i u prodavnicu. A da se sminkam samo zato, nemam volje posle da skidam sminkuuser posted image
Sminkam se vikendom jer tada najcesce izlazimo Vani i srecemo se sa prijateljima.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Zločin: ne šminkam se!
8.12.2016 19:15:49   
vocicana
sminkam se, ali bas kada moram, posao, neko vece zadrzavanje po gradu i proslave raznog tipa. Inace kao i Ed povraca mi se uvece kada treba da skidam sminku, kao da ne znam sta da treba da uradim. Ali dobro, lepo je videti sredjenu zenu, a ta salterusa je bas osinula, jadna, nadam se da je poprvila. Isidora mogla bi da zamislim kakvu si facu slozila.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Zločin: ne šminkam se!
9.12.2016 7:29:53   
suzi kju
Ja se šminkam kad negde idemo,kuci i do prodavnice ili kad idemo do parkica ne .
Za posao se uvek šminkam ali ništa previse, puder maskara ruz ili sjaj alajner i reeeeetko senku stavim.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Zločin: ne šminkam se!
2.3.2020 20:24:56   
branki*
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Evo nesto sto ide u prilog ovoj temi i zenama koje se pronalaze u njoj user posted image
Gledam sad MTV spotove , (a i slusala sam skoro o o tme) i gledam zene, sve je vise popularno da se snima bez sminke, onako proirodno cistog lica.
E kad bi se to malo prenelo i u Srbiju.
Ja se do duse sminkam svaki dan, ne mnogo ali oci obavezno, ali danasnje devojke kad pogledam, pa kao molerskom cetkom se okrece i veseloooo user posted image user posted image

a propo ovoga....tacno je to da se kao sad fura taj prirodni kobajagi izgled,ali...to je samo farsa,vecina njih ima radjene obrve,svilene trepavice,hijaluron u usnama i blago su preplanule,tako da super je sto je look prirodan.vazi,bas si prirodna.

< Poruku je uredio branki* -- 2.3.2020 20:26:15 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Zločin: ne šminkam se!
2.3.2020 21:49:02   
Mirko Svirko
Ha ha, Branki..Totalno si u pravu. Ono majka priroda,  a sve napumpane usnice, trepke kad trepne dune Kosava...Ja volim BB kremu da stavim,  maskaru i sjaj.A za slavlja jaca sminka. Ali i tada ne preterujem.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Zločin: ne šminkam se!
2.3.2020 23:44:48   
bubulence
Jaaooo kada vidim kako se sada forsira taj prirodni izgled, pa jos kada mi Jelena Djokovic soli pamet o tome, a vrv koristi kreme koje kostaju kao nasi bubrezi... Ma daj.

Sminkam se svakodnevno, nista preterano, puder, maskara i tek malo rumenila.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Zločin: ne šminkam se!
8.4.2020 0:00:56   
Dragica Draga
Evo ne pamtim kad sam kupila nesto od sminke. Toniranu kremu pre godinu dana recimo.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Zločin: ne šminkam se!
8.4.2020 9:12:41   
flamingos
Po potrebi😀Očas ja to-puder,kreon,maskara i sjaj za usne-i spremna sam.Ne volim neko preterano šminkanje.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 196
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here