|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
31.5.2009 17:31:20   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ma obichan brsljanov gel ili ulje i masaza pomazu...ja sam davala para i para (dok sam imala) na proizvode i nivea i garnier i svashta neshto...ali nema vajde...Mozete se masirati i onim gumenim masazerima...ima to u parfimerijama da se kupi...Ali nishta bez masaze....ali najbolje je brshljanovo ulje ili gel....

Inache...moja maserka radi neke medene masaze....i posle njih sam znala i po 4-5 kg da izgubim...a noge mi budu lepe glatke...chak mi se ni strije ne vide toliko...a koza meka...shto kazu u reklamama barshunasta.... chim budem imala para ....pravac na te masaze...user posted image user posted image user posted image



Tačno je da su masaže najefikasnije, ali brate mili, izađu skupo ako hoćeš da ideš redovno i da imaš efekta!
Kupiću neki masažer sa kuglicama, pa ću da kotrljam user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
31.5.2009 17:37:39   
Anoniman
E to sam i mislila da kazem....samo u naletu inspiracije nisam stigla user posted image user posted image user posted image

Ima oni masazeri za jednu ruku, sa 5 valjaka na kojima su one "iglice" takav masazer je savrshen za celulit....pogotovo uz kombinaciju sa brshljanovim uljem....

A ja sam onomad ishla na masaze....imash 3 ili 5 u nizu...i onda pauza....ili ni ne morash vishe...ja sam od 5 masaza smrshala 5-6 kg i onda samo nastavila da odrzavam sa uljem i masazerom... ali sam posle nekog vremena postala ljenja i prestala...user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
31.5.2009 17:38:09   
afrodita
Afrodita?
A, šta od svega ovoga?
Sve?
Pa ja nemam paaaarrrreeeeeeee user posted image


to je samo jedan proizvod izvadjen iz kutije i ukrasen
sa biljkom user posted image

a nesto sto je jeftinije kosta samo 200 din
je brsljen gel fitogal
stavila sam vec negde slikuuser posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
2.6.2009 21:35:42   
stsanja
Svi Afroditini proizvodi,bilo za celulit ili strije su isprobano dobri.Porodila sam se pre skoro dva meseca i bila sam puna celulita a sada ga gotovo nemam.Plus ako uzmes 3u1 ,onda gubis i u obimu ,nemoras vezbe da radis,ali malo masaze ujutro i uvece neskodi,bilo rucno ili masazerom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
3.6.2009 20:56:02   
ljubičica
Ja sam koristila Elansil, platila sam ga oko 3.500 din i NIŠTA!
Sad sam uzela, ne znam kako se zove, zaboravila sam, od neke španske firme kremu sa termo efektom, i nisam zadovoljna...
Ne znam ni ja više...
Na kraju je ispalo da su jeftiniji preparati i efikasniji...user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu stsanja)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
3.6.2009 20:57:04   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: stsanja

Svi Afroditini proizvodi,bilo za celulit ili strije su isprobano dobri.Porodila sam se pre skoro dva meseca i bila sam puna celulita a sada ga gotovo nemam.Plus ako uzmes 3u1 ,onda gubis i u obimu ,nemoras vezbe da radis,ali malo masaze ujutro i uvece neskodi,bilo rucno ili masazerom


Probaću i sa tim!
Ipak sad je vreme mora i odmora, pa bih volela da se malo oslobodim i tog smora- celulita!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu stsanja)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
3.6.2009 20:58:05   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Smeshkica


Ima oni masazeri za jednu ruku, sa 5 valjaka na kojima su one "iglice" takav masazer je savrshen za celulit....pogotovo uz kombinaciju sa brshljanovim uljem....




A, gde imaju ti da se kupe?

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
4.6.2009 19:26:21   
ljubičica
Ako ne budete vodile računa o svojim čarobnim nogicama izgledaćete
OVAKO user posted image user posted image



_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
4.6.2009 19:33:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubičica

IZVORNA PORUKA: Smeshkica


Ima oni masazeri za jednu ruku, sa 5 valjaka na kojima su one "iglice" takav masazer je savrshen za celulit....pogotovo uz kombinaciju sa brshljanovim uljem....




A, gde imaju ti da se kupe?


Pa ja sam videla i u lily drogerijama i u dm-u, i u lokalnim parfimerijama, ima u nekim vetjim hiper marketima...mislim da sam u IDEA-i videla, za Maxi nisam sigurna...ali u radnjama sve po 99 i sl ima sigurno

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
4.6.2009 19:37:23   
ljubičica
Hvala, draga user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
4.6.2009 19:39:21   
Anoniman
Nema na chemu...evo pokushavam da nadjem sliku tog masazera ....ali nikako da nadjem....ako uspeshno zavrshim potragu...postavitju sliku user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
4.6.2009 21:32:42   
ljubičica
Super! user posted image
Ja ga tražim celo po-podne po internetu i nigde ga nema user posted image


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
8.6.2009 18:43:45   
Anoniman
Nigde na netu nisam nashla sliku masazera o kojem pricham...pa sam danas dotichni kupila u DM-u za 300 dinara...evo i slike user posted image


user posted image


(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
9.6.2009 17:18:41   
ljubičica
I ja sam u DM-u kupila neki mašažer sa 3 one kotrljajuće bodljice, ima drvenu dršku. I danas sam ušla da kupim "Afroditinu" kremu i kad sam videla koliki je red na kasi odustala sam. Kao u vreme nestašice hleba i mleka, eto toliki su redovi! Ići ću kasnije malo...

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
9.6.2009 19:25:36   
marince1
IZVORNA PORUKA: bebać

IZVORNA PORUKA: Dora

Masiranje je zakon...Ja već dve nedelje masiram noge posle tuširanja. namažem se bebi uljem i to trljam dok me ruke ne zabole. ima efekta, moram da priznam...


Dora u kom smislu ima efekta???Misliš,za smanjenje celulita ili ti masaža jednostavno godi,ili obojeuser posted image user posted image



A neeee bebac,anticelulit masaza ne prija,veruj mi na rec!To boli!Zato sto ti sat vremena pritiska taj deo tela i to baaaas pritiska.A treba da boli,jer onda ima efekta...i odmah posle toga piskis i tako izbacujes toksine.
I veruj mi ,ima efekta!Moja drugarica je kozmeticar pa mi je to radile proslog leta,naravno nije celulit nestao ko rukom odnesen,ali ga je razbila na sitnije ''kvrzice'' koje se daleko manje vide!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
9.6.2009 20:42:24   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: afrodita

nisam koristila ali su musterije pohvalile

user posted image



Kupila sam je malopre, aj`mazaću je pa ću podeliti iskustva sa vama kad prođe neki period i kad budem videla da li "radi" dobro user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
9.6.2009 20:48:36   
Anoniman
Poshto je krema???

Ja sam juche ponovo pochela da se masiram onim masazerom i brshljanovim uljem ...videtju dal tje biti efekta....

A ako dobijem posao...onda tju da pochastim sebe sa nekoliko medenih masazi user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
9.6.2009 21:36:16   
ljubičica
1.069,00 din, nije skupa ako valja user posted image
I ja se trljam sa onim masažerom svako veče, ali bih volela da imam neki električni koji će sam da masira user posted image


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
9.6.2009 21:39:09   
Anoniman
Ma dobar je i ovaj ruchi...malo i ruke treniram user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
9.6.2009 21:44:07   
ljubičica
Da da user posted image  user posted image  user posted image
user posted image


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
10.6.2009 11:06:56   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: bebać

IZVORNA PORUKA: Dora

Masiranje je zakon...Ja već dve nedelje masiram noge posle tuširanja. namažem se bebi uljem i to trljam dok me ruke ne zabole. ima efekta, moram da priznam...


Dora u kom smislu ima efekta???Misliš,za smanjenje celulita ili ti masaža jednostavno godi,ili obojeuser posted image user posted image



A neeee bebac,anticelulit masaza ne prija,veruj mi na rec!To boli!Zato sto ti sat vremena pritiska taj deo tela i to baaaas pritiska.A treba da boli,jer onda ima efekta...i odmah posle toga piskis i tako izbacujes toksine.
I veruj mi ,ima efekta!Moja drugarica je kozmeticar pa mi je to radile proslog leta,naravno nije celulit nestao ko rukom odnesen,ali ga je razbila na sitnije ''kvrzice'' koje se daleko manje vide!


Pa bolje išta nego ništa! Ali, i ja sam čula da boli upravo iz tog razloga koji si navela.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
27.6.2009 17:51:04   
ljubičica
Ja za koji dan krećem na agresivan udar protiv ovog sr***! Idem kod drugarice u salon na UZ, vakuum i još neko čudo pa ako pomogne JUHUUUUUU!!!!!!!
Sad sam išla po internetu i videla da do 4 meseca je OK da se ide na tretmane tako da... STIŽEEEEEM!!!!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
29.6.2009 6:06:05   
mrkvica
Bravo za pcelicu maju user posted image , probat cu. Inace nemam problem sa celulitom ali sa strijama DA.
Mrsavica sam i posle trudnoce sam imala rat sa strijama koji jos traje  user posted image .
probala sam Strijament nije los, a za celulit NIVEa Q10 i gel sam cula od prijateljica da pomaze.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
29.6.2009 15:23:44   
Ana RR
Moja mama je pre par godina kupila Guam blato i gel, blato se nanese i uvije folijom, ne sećam se koliko vremena se drži.. posle se okupaš i naneseš gel..
Ja sam koristila samo gel (tad mi se tek pojavio celulit) i baš je bilo efekta.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mrkvica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Celulit-to žensko prokletstvo
29.6.2009 15:34:39   
ljubičica
Ovo moje se zove Dermodynamic metoda i na internetu sad dobila baš obećavajuće informacije tako da puna entuzijazma ulazim u priču user posted image . A, drugarica mi drži taj salon pa ne verujem da bi me slagala da valja ako ne valja.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here