BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Venčanje, krštenje, godišnjice …



Poruka


cicimummy -> BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI (19.7.2011 1:56:09)

Ja i moj verenik smo odlucili da ne pravimo nikakvu pompu oko vencanja. Nas dvoje,roditelji,kumovi i najbolji prijatelji. Otprilike 30 osoba. Na internetu sam pronasla zanimljivost da se na Adi besplatno organizuju vencanja u onom novom parku. Interesuje me da li imate neka iskustva,da li ste culi od nekog nesto :) Svaka informacija je dragocena ;) Gledala sam neke slike i nije lose uopste...skroz romanticno.Ne znam da li je moguce napraviti tamo neki svedski sto da se ljudi pocaste malo tamburica i to je to :) Eto van okvira moje vencanje bi tako izgledalo :) Pomagajte ;)) Udajem se krajem jeseni :) :*




Ognjenka -> RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI (19.7.2011 10:03:36)

MM i ja smo se tamo vencali 30. aprila. Nas je bilo 12.
Vencanje nije besplatno.
Adi placas 8000, izlazak maticara je oko 10 000. I to sve posle 2 popodne.
Moze svedski sto, iz restorana Jezero na Adi to rade za oko 10 000. Mozes sama to da uradis ali, ne ukoliko ima vencanja posle jer moras odmah da izadjes. Kao u crkvi. Zaboravih, parking je 250 din po kolima.
Ukrasavanje puta do gazeba gde se vencavas je izmenju 5 000 i 10 000.
Konkretno, za te pare dobijes drvo i plocicu sa vasim imenima.

Nama se dogodilo da kada smo pre nedelju dana otisli da vidimo nase drvo, da plocice nije bilo. Zaista. Stoji stubic na kome je bila nasa plocica (prepoznala sam ga jer je bio okrnjen) ali da drugim imenima. Sutra se spremamo da odemo u upravu Ade da vidimo sta se desava. Inace, na toj plocici su nam stavila oba prezimena, iako smo hteli samo jedno-njegovo, stub je bio okrnjen, a nismo hteli brezu, nego kesten. Presli smo preko svega, ali ovo je prevrsilo meru.                        

To je moja prica. Nemoj poglesno da me shvatis, bilo je mnogo lepo i romanticno. Ali sve mi je preselo posle ovoga sto se desilo. Nije mi zbog para, sto to reklamiraju kao besplatno, a onda te orobe. Mi smo hteli to drvo, koje ce da traje. Sad ni to nemamo. Ne samo da se to moze nazvati kradjom, vec i emotivnom povredom.

Ako imas jos neka pitanja, slobodno izvoli.

A ako si otvorena za predloge, probaj sa Botanickom bastom. Prelepo je, ja sam fotograf inace, i tamo stalno slikam mladence. Vencanja su u japanskom vrtu, a zakuske u basti ispred staklenika. Kosta nesto malo, ljudi tamo su divni. Jedino pozuri, vencanja se tamo odrzavaju samo do 01. oktobra, mada hoce da izadju u susret ako prognoza kaze da ce biti lep vikend.




cicimummy -> RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI (21.7.2011 0:10:10)

Hvala ti puno na informacijama. Vrlo su dragocene. To se drvcetom je jako romanticno i simbolicno,i trebas da odes da vidis o cemu se radi. U principu kad se sve sabere ispada vrlo "povoljno" :) Botancika basta je moj favorit. Moracu sa verenikom da porazgovaram i da odemo cim se vratimo sa odmora da se dogovorimo :) Hvala puno....
Jel imas sajt ??? Nemam fotografa za vencanje :))))))




Ognjenka -> RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI (21.7.2011 10:06:07)

Poslacu ti na pp, da nas Ana ne grdi.




cicimummy -> RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI (17.8.2011 14:07:39)

poslala sam ti pp




Maraj -> RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI (14.6.2013 13:32:46)

sta se desilo, zaso vise nema tog vencanja meni je zvucalo lepo




salle -> RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI (14.6.2013 13:38:51)

meni ne zvuci bas kao besplatno [sm=smiley36.gif]




17 joka -> RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI (14.6.2013 13:45:25)

daleko od besplatnog[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1]