RE: Trodnevna groznica ili Exanthema subitum (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca >> Zdravlje deteta



Poruka


mila83 -> RE: Trodnevna groznica ili Exanthema subitum (12.6.2016 23:55:38)

I meni lici na trodnevnu groznicu.Moja M je bila sva osuta,neke tackice su se skroz spajale,da dr nije bila sigurna jel uopste to.Samo je imala mnooogo vecu temperaturu. KOliko mozes,olaksaj joj tusiranjem ako jos ima temperaturu,obicno t nestane kada se osip pojavi.
Kako ste danas?




choopa choops -> RE: Trodnevna groznica ili Exanthema subitum (13.6.2016 0:12:04)

Osim sto je njanjava svih ovih dana, od juce popodne kad joj je spala temperatura je Ok. I nos joj curi, ali malo, a to sam citala da je isto jedan od simptoma.
Milicicak ja njoj uradih najprije urin, jer sam isprepadana bila, nalaz je onako-moze da bude, a ne mora. Zato cu sutra da joj uradim UK za svaki slucaj. Nasa doktorica radi sutra popodne.
Mafa, kazem sve mi lici na ovu groznicu. Vidjecemo.




vonavoj -> RE: Trodnevna groznica ili Exanthema subitum (22.5.2019 16:28:29)

Definitivno je M imao trodnevnu groznicu,posto se od jutros osuo..a imao je temp iz cista mira.bez slina,kaslja..iako jenkrvna slika pokazala bakterijsku upalu grla..Mnogo visoka temp od 3.5 dana..




Duškić -> RE: Trodnevna groznica ili Exanthema subitum (23.5.2019 17:37:14)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Definitivno je M imao trodnevnu groznicu,posto se od jutros osuo..a imao je temp iz cista mira.bez slina,kaslja..iako jenkrvna slika pokazala bakterijsku upalu grla..Mnogo visoka temp od 3.5 dana..



Bas tesko. Bas mrzim tu temp izludi i izmori skroz.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]