|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kordocenteza
19.4.2010 18:06:51   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: pahulja76

pustili su me kuci pa idem ujutru da mi urade kordo... od tolikog cekanja (jutros od 9h-13.30h) da ne 3 mesta zavedu sve papire zaborvih da opitam dal smem da jedem pre toga... smatram da ako NE valjda bi naglasili da naglasili da ne smem ili misle da mi sami znamo sta smemo a sta ne smemo user posted image


nema mi pepeljugice i Anchi da mi odgovore user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kordocenteza
19.4.2010 18:17:37   
Anoniman
Drži se pahuljice! user posted image

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kordocenteza
19.4.2010 18:22:42   
Daca88
Drzim fige za vasuser posted image
probaj malo da proguglas,ili ako imas br.lokala u bolnici ili br.ginekologa nazovi ih pa pitaj za tu informaciju,bolje da odes pripremljena nego jos kakvi su pa da te vrate kuci ako nisi smela.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kordocenteza
19.4.2010 19:54:06   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Daca88

Drzim fige za vasuser posted image
probaj malo da proguglas,ili ako imas br.lokala u bolnici ili br.ginekologa nazovi ih pa pitaj za tu informaciju,bolje da odes pripremljena nego jos kakvi su pa da te vrate kuci ako nisi smela.


necu jesti odmah ujutru kao kad treba da vadim krv pa cu videti tamo kad stignem jer ko zna kada cu doci na red, ima nas najmanje 10-ak...

daco, tasho user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kordocenteza
19.4.2010 19:54:42   
pahulja76
daco, tasho user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kordocenteza
19.4.2010 20:26:16   
Anna79
Pahuljice, evo me user posted image . Ni meni nisu nista rekli da li da jedem ili ne, ali ja nisam klopala, valjda od nervoze... U svakom slucaju, kupi neku kiflu ili slicno da ti bude pri ruci, pa ih pitaj na licu mesta.
Javi cim budes mogla kako je proslo. Bice to dobro, sigurno user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kordocenteza
19.4.2010 21:16:52   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Anna79

Pahuljice, evo me user posted image . Ni meni nisu nista rekli da li da jedem ili ne, ali ja nisam klopala, valjda od nervoze... U svakom slucaju, kupi neku kiflu ili slicno da ti bude pri ruci, pa ih pitaj na licu mesta.
Javi cim budes mogla kako je proslo. Bice to dobro, sigurno user posted image


hvala ti anchi, user posted image si
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anna79)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kordocenteza
19.4.2010 23:36:53   
pepeljuga
evo i mene, ista stvar, nisu mi nista naglasili ali sam isto bila previse nervozna pa nisam ni jela. mislim da bi barem nekoj od nas rekli da je bitno ne jesti kao za npr. vadjenje krvi.
cekamo da se javis user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 16:40:22   
pahulja76
"odradih" i to, nacekala sam se....joj...jedinstveni sam slucaj jer ovakva cista kod bebe se retko vidja pa kad god nacelnik pocne da mi radu UZ ukljuci da snima "filmcic"... posto su sve vise uvereni da je cista u predelu jetre (jer sve ostale organe uspesno pronadju) dogovorili su se (on i jos neki lekari) da kad su radili kordo uzmu 2 uzorka, jedan za kordo a drugi za biohemijske nalaze bebe da ispitaju sve moguce (ono sto radi laboratorija u frontu) vezano za bebinu jetru (proteine i jos nekoliko stvarcica)...jedva izvukose krv, ona krene pa stane, bas je neprijatan osecaj al kad su zavrsili bilo mi je ok, i da, obavezno daju pre tpga inekciju bensedina. htedose da me zadrze da mi sutra rade i MR al posto sam iz Bg-a pustise me kuci pa rekose da dodjem sutra ujutru opet. I tako, odem ja do instituta za majku i dete da odnesem uzorak na analizu kad u genetskom savetovalistu neka nezgodna baba pita gde mi je uput, pitam kakav sad uput za njih, kaze "ovo je skupa analiza, rekli su vam", kazem "niko mi nije nista rekao" a ona "rekli su vam sigurno, bolje kazite da niste culi" i onda popuni neki poseban uput koji sam odnela u lab. da pocnu da rade analizu kordo. a onda mi ona kaze da su rezult. za 7-10 dana, za to vreme da nabavim uput od moje dr (kada sam uzimala uput za kordo trebalo je da trazim 2, jedan za front gde su radili postupak a 2. za institut gde vrse analizu al mi to niko nije rekoa kada sam bila) i kada budu rezultatit gotovi da dodjem i donesem taj uput i tada ce mi dati i rezultate kordo i rezultate na cisticnu fibrozu jer danas njih nije htela da mi da user posted image

< Poruku je uredio pahulja76 -- 20.4.2010 16:42:48 >

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 16:51:55   
Snelle
Grrrr, što mrzim kad pored svih problema, kreten ŽENE, ej žene, koje sigurno imaju decu, unučiće, nema ni malo osećaja da si i ti nečije dete i da čim si tu došla nije zato što ti je lepo, već zato što imaš problem, krene da se proseruser posted image pa tačno bih im glavu rascopala na paramparčad. Ima li ona imalo samilosti i ljudskog osećaja?!! Ja razumem da je taj uput možda obaveza koju ona mora da priloži, ali takav stav kojim se ona ponela je nedostojan jednog medicinskog radnika i uopšte ČOVEKA. Jadna nam država! Mnogo sam se iznervirala user posted image

Pahuljo draga, iako ti ne pišem često, znaj da mislim na tebe, da ti držim palčeve da sve bude ok i verujem u pozitivan krajnji ishod user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 16:57:05   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Snelle


Pahuljo draga, iako ti ne pišem često, znaj da mislim na tebe, da ti držim palčeve da sve bude ok i verujem u pozitivan krajnji ishod user posted image



hvala ti snelle user posted image
al nada me polako napusta da ce sve biti ok, svaki put nesto drugo kazu, rade mi sve moguce i nemoguce al mi niko ne kaze da na kraju sve moze dobro da se zavrsi user posted image , beba i ja smo samo jos jedno njihovo naucno istrazivanje user posted image ne mogu vise, i dusa i srce mi se cepa

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 17:04:42   
Snelle
Verujem ti i mogu samo da zamislim kako ti je! Svaka ti čast kako si do sada bila pozitivna i izdržala sve, ja ti nisam ni do kolena!!! Naši dr ti nikad neće reći da je sve u redu, jer se na taj način ogradjuju od bili kakve odgovornosti, posebno što i sama kažeš da im je sve ovo nedovoljno poznato. Njima je uvek lakše da te naplaše i da onda, ukoliko nešto, ne daj Bože, krene loše, izvuku se potpuno nevini iz svega toga, jer ništa nisu obećavali.
Znam da te sada ništa ne može utešiti, ali iako se beba rodi sa tom cisticom, verujem da ona može da se ukloni, bez bilo kakvih kasnijih posledica. Znam za slučaj bebe koja se rodila sa teškom srčanom manom, pa su je operisali odmah nakon rodjenja i beba je nastavila sasvim normalno da živi. A mislim da nije ništa gore, nego kad ti srce nije u redu.....
Drži se draga, ti sada moraš da budeš jaka, da bi i tvoja dušica mogla zajedno sa tobom da se bori!

< Poruku je uredio Snelle -- 20.4.2010 17:06:00 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 17:42:17   
pepeljuga
ne mogu da verujem da su te odmah pustili kuci, zar ne bi trebalo da mirujes i da lezis bar jedan dan? meni su tako rekli jer kordo nije bezazlen zahvat (mada, da te ne tripujem, mozda je to zato sto je moja trudnoca mnogo veca) user posted image

u svakom slucaju, nemoj da gubis veru u pozitivan ishod, tvoj pozitivan stav je mnogo bitan, a sto se nasih doktora tice, trudi se da ne obracas paznju jer je neverovatno koliko njih nema nikakav osecaj... meni je moj iz dz, kad mi je davao uput za kordo, rekao kroz salu kao "juce smo otkrili anomaliju kod jedne bebe, to sad sigurno znaci da ce narednih par biti ok tako da nemojte da se nervirate hahahaha.." i tako se on smeje a ja razmisljam cime da ga tresnem po glavi jer meni to nije bilo nimalo smesno!! user posted image razumem ja da su oni oguglali ali da toliko nemaju obzira...a jos kad te vrate zbog uputa ili tako nesto user posted image    ja sam imala srecu samo da je moj privatni dr stvarno profesionalac i nekako opusten i pozitivan, sve vreme me je bodrio pa mi je nekako bilo lakse. i ti moras pozitivno da razmisljas zbog svoje bebice, odlicno znam kako ti je ali budi jaka! od sveg srca ti saljem pozitivne misli user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 18:43:29   
pahulja76
snelle i pepeljugice, mnogo vam hvala sto mislite na mene i sto ste toliko pozitivne kad ja pocnem da "padam" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 19:04:34   
Anoniman
pahuljice user posted image

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 19:07:06   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

pahuljice user posted image


joj Tashouser posted image user posted image , valjda ce posle svega ovoga nesto dobro da bude

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 19:09:25   
Ana RR
Pahuljice draga, grlim te i ljubim user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 19:10:47   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pahuljice draga, grlim te i ljubim user posted image user posted image


hvala ti ana user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 19:35:26   
Anna79
Jao Pahuljice, bas mi je zao sto su te tako namucili. Tako je i kod mene bilo sto se tice uzimanja uzorka, krene pa stane...
Odmaraj sto vise mozes i naoruzaj se pozitivnim mislima, jer posle ovoliko maltretiranja, mora sve da bude kako treba user posted image user posted image user posted image ,
A sto se tice nervozne tete u Institutu, nemoj uopste da obracas paznju, ne smes da dozvolis da ti ona crpi pozitivnu energiju koja ti je itekako potrebna.
Ja ti drzim fige, budi hrabra i jaka kao sto si i do sada bila, i sve ce da bude dobro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 19:54:07   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Anna79

Jao Pahuljice, bas mi je zao sto su te tako namucili. Tako je i kod mene bilo sto se tice uzimanja uzorka, krene pa stane...
Odmaraj sto vise mozes i naoruzaj se pozitivnim mislima, jer posle ovoliko maltretiranja, mora sve da bude kako treba user posted image user posted image user posted image ,
A sto se tice nervozne tete u Institutu, nemoj uopste da obracas paznju, ne smes da dozvolis da ti ona crpi pozitivnu energiju koja ti je itekako potrebna.
Ja ti drzim fige, budi hrabra i jaka kao sto si i do sada bila, i sve ce da bude dobro user posted image user posted image user posted image


trudicu se anchi user posted image
malo me danas "slomilo" sve to, bila sam sama kod kuce (muz otisao posle na posao kad me je doveo kuci) pa sam "pukla" na tren al sad sam kao pre user posted image

(odgovor članu Anna79)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 20:04:06   
Daca88
Dragauser posted image user posted image user posted image
Drzacu palceve i na rukama i na nogama da rezultati budu u savsrenom redu,da je to sve nesto prolazno sto ce se povuci,a verujem da hoce.Ova nocna mora ce biti iza tebe,a kad ponekad budes razmisljala o svemu tvoja bebica ce bezbrizno da spava u svom kreveticu i da ti upucuje svoje najsladje osmehe.Zilava je ona,a i ti si hrabra i stalozena mamika i to ce sve da urodi uspehom.Ti sad samo odmaraj,mazi stomacic i bodri to malo slatkouser posted image .Batali kucne poslove,lezi,uzivaj,opusti se.Andjeli neka cuvaju tvoju bebicuuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kordocenteza
20.4.2010 20:08:43   
Anna79
Duso, normalno je i da puknes na momente, znam kako ti je i kroz sta prolazis. Ja obicno imam zakasnele reakcije, kad sve prodje, pa sam se tako za vikend sita isplakalauser posted image

Super se drzis, samo napred user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kordocenteza
21.4.2010 16:22:52   
pahulja76
Daco88 i Anchi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anna79)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kordocenteza
21.4.2010 16:31:20   
dakana
pahuljice svaka ti cast kako se drzis user posted image user posted image user posted image . Normalno je da covek na trenutke pukne, pa zivi smo ljudi. Drzim ti palceve da tvoja pahuljica-borac prebrodi sve i da sve bude u najboljem redu. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kordocenteza
21.4.2010 16:36:06   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: dakana

pahuljice svaka ti cas_t kako se drzis user posted image user posted image user posted image . Normalno je da covek na trenutke pukne, pa zivi smo ljudi. Drzim ti palceve da tvoja pahuljica-borac prebrodi sve i da sve bude u najboljem redu. user posted image user posted image user posted image


dakanice user posted image , nadam se da je jaka i da cemo sve ovo prevazici... sledece nedelje cemo saznati sve rezultate.

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here